Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 33. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 321330 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Naprosto nepřekonatelné školení o tom, jak se dostat na volnou nohu nebo jak své stávající volnonožectví posunout na o mnoho vyšší úroveň. Robert Vlach je ve světe freelancingu zkušeným matadorem a k tomu je ještě skvělým lektorem. Školení ubíhá jako na běžícím páse, dozvíte se během něj obrovské množství užitečných informací a co jsem oceňovala nejvíce, je Robertova upřímná snaha odpovědět na každou vaši otázku nejúplněji, jak dovede, žádnou informaci před vámi nesyslí. Je vidět, že věří ve svou práci a v komunitu Na volné noze, kterou založil, a že čím víc do ní sám dá, tím víc se všem vrátí. Sám o sobě je navíc velmi inspirativním člověkem — jeho podnikavý duch, odvaha pouštět se do nových věcí a všeobecný přehled, z něj dělají lektora prvotřídní úrovně a člověka, se kterým se chcete vídat i nadále. Jinak na školení se zcela jistě nemusí přihlašovat jen lidé, kteří jsou freelancery nebo o volné noze uvažují. Já sama jsem např. zaměstnancem Avastu, ale mám spoustu mimopracovních aktivit, které si již zasloužily nějaký řád a koncepci. Školení mi dalo jednak velmi jasný přehled, jak všechny své soukromé projekty uchopit, ale ten největší přínos pro mě byl ve zcela nové inspiraci a nápadech, které jsem zde načerpala. Bylo to jako když vám někdo otevře hlavu a vy jen honem zapisujete všechno, co se z ní řine. Nejlépe utracené peníze za mimopracovní školení ever!

Hana Jadavan

Na víkendovém školení ve Valticích panovala velmi příjemná, přátelská atmosféra. Samotné školení je ucelené, velmi dobře zpracované a pomohlo mi ujasnit, co vlastně od podnikání očekávám, a uvědomit si věci, které dělám špatně a mohl bych dělat lépe. Nešlo však jen o prezentaci, školení provázely časté diskuze, které Robert jen podporoval. I z nich vzešlo několik užitečných podnětů, zajímavých informací a pohledů na podnikání. Pokud s podnikáním teprve začínáte, vás školení Na volné noze může ušetřit množství chyb a nasměrovat správným směrem. A pokud podnikáte už delší dobu, poskytne vám naopak skvělou příležitost k sebereflexi a posunutí vašeho podnikání zase o kus dál. Účast na tomto školení proto vřele doporučuji.

Ing. Jiří Hýsek

Dobré školení, které poukázalo na kladné, ale i ty stinné stránky podnikání na volné noze. Robert je profesionál každým coulem.

Zdeněk Blažek

Ke školení jsem přistoupila s dost velkou nepokorou – co mě asi tak může překvapit, když jsem na volné noze už spousty let a vlastně už všechno vím :-) Tak jsem nakonec s velkou pokorou na konci musela konstatovat, že takto skvěle připravené školení jsem dlouho nezažila a pro mě každé z témat přineslo nová poznání a prostor pro zlepšení a restart, jak to dělat mnohem lépe. Nečekala jsem co za nálož se dá vtěsnat do jednoho dne. Robert je navíc výborný rétor, který vysvětluje poutavě, srozumitelně a nenechá vás ani na chvilku usnout. Za mě jednoznačně skvělé školení s obrovským přínosem pro posun vpřed… teď to ještě aplikovat v praxi :-) Děkuji uctivě a vřele doporučuji hlavně začínajícím volnoběžcům (ušetříte si spoustu problémů), ale jak jsem sama zjistila, je to obrovský přínos i pro ty déle pracující na volné noze.

Kateřina Ryvolová

projektant pozemních staveb a poradenství Feng Shui
BcA. Karolína Tůmová
Školení s Robertem Vlachem můžu jedině doporučit! Jeho profesionální vedení, díky kterému získáte potřebné znalosti jak do začátku, tak cenné rady do rozjetého podnikání. Naučí vás přemýšlet o věcech, které třeba nebereme až tak v potaz – jako je etika, chování, osobní prostor a zdravý životní styl, abyste mohli ve své práci i nadále pokračovat. Ráda bych tímto poděkovala Robertovi za úžasné školení, které mohu doporučit všem, kteří začínají či podnikají již nějakou dobu!

BcA. Karolína Tůmová

grafická designérka
Ing. Gabriela Musilová
Víkendové školení Roberta Vlacha bylo od začátku až do konce nahuštěné srozumitelně podanými informacemi a moc mě bavilo. Široký záběr témat okolo podnikání, pozvaní hosté, atmosféra – vše výborně a profi připravené.

Ing. Gabriela Musilová

marketérka pro malé podnikatele s velkými plány
Školení bylo perfektní a rozhodně ho doporučuji těm, kteří chtějí na sobě pracovat. Robert je skvělý přednášející a jde vidět, že má mnoho zkušeností. I za ten jeden den jsem se dozvěděla hned několik užitečných tipů a nových pohledů na podnikání, že jsem je okamžitě začala používat v podnikání a fungují. Cena za školení není malá, ale má to smysl.

Eva Jabůrková

Václav Trejdl
Na školení jsem šel se zvědavostí a bez větších očekávání. Byl jsem však velmi mile potěšen jak obsahem, tak i obrovskou otevřeností Roberta, který se s námi velmi hodnotně podělil, jak začít, na co si dát pozor, jak si určit priority a budovat vlastní značku na trhu. Celé školení bylo pro mě velmi inspirativní a dostal jsem návod pěkně krok za krokem, co dělat. Je jasné, že zadarmo není nic, takže apel VYTRVAT byl na místě. Příjemným zpestřením byl host Margit Slimáková, která se s námi podělila o svoji životní energii. Velké díky!

Václav Trejdl

byznys analytik, informační architekt a konzultant se zaměřením na vývoj aplikací
Petra Gregušová, DiS.
Po 7 letech na volné noze jsem šla na školení skvělého Roberta Vlacha. Rozhodně bylo inspirující. A pokud s podnikáním úplně začínáte, jistě vám přinese i spousty užitečných tipů a rad.

Petra Gregušová, DiS.

grafická designérka a art directorka
Mgr. Petr Loučka
Na Robertově školení oceňuji především výbornou strukturu, profesionalitu a množství konkrétních příkladů z jeho vlastní praxe podnikatelského poradce, které dělají výklad živý, poutavý a nezřídka zábavný – podobně jako v knižním titulu Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové. Díky pečlivé přípravě a preciznímu zvládnutí technické stránky jsem si školení mohl plnohodnotně užít i v online formátu a z pohodlí domova. Vřele doporučuji všem začínajícím i pokročilejším volnonožcům.

Mgr. Petr Loučka

copywriter a korektor
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS