Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 33. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 321323 z celkem 323 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení rozhodně doporučuji. Začátečníkům otevře oči a i profíky postrčí tam, kde by je to nenapadlo. Roberte díky!

Kamil Podhorný

Naprosto nepřekonatelné školení o tom, jak se dostat na volnou nohu nebo jak své stávající volnonožectví posunout na o mnoho vyšší úroveň. Robert Vlach je ve světe freelancingu zkušeným matadorem a k tomu je ještě skvělým lektorem. Školení ubíhá jako na běžícím páse, dozvíte se během něj obrovské množství užitečných informací a co jsem oceňovala nejvíce, je Robertova upřímná snaha odpovědět na každou vaši otázku nejúplněji, jak dovede, žádnou informaci před vámi nesyslí. Je vidět, že věří ve svou práci a v komunitu Na volné noze, kterou založil, a že čím víc do ní sám dá, tím víc se všem vrátí. Sám o sobě je navíc velmi inspirativním člověkem — jeho podnikavý duch, odvaha pouštět se do nových věcí a všeobecný přehled, z něj dělají lektora prvotřídní úrovně a člověka, se kterým se chcete vídat i nadále. Jinak na školení se zcela jistě nemusí přihlašovat jen lidé, kteří jsou freelancery nebo o volné noze uvažují. Já sama jsem např. zaměstnancem Avastu, ale mám spoustu mimopracovních aktivit, které si již zasloužily nějaký řád a koncepci. Školení mi dalo jednak velmi jasný přehled, jak všechny své soukromé projekty uchopit, ale ten největší přínos pro mě byl ve zcela nové inspiraci a nápadech, které jsem zde načerpala. Bylo to jako když vám někdo otevře hlavu a vy jen honem zapisujete všechno, co se z ní řine. Nejlépe utracené peníze za mimopracovní školení ever!

Hana Jadavan

Na víkendovém školení ve Valticích panovala velmi příjemná, přátelská atmosféra. Samotné školení je ucelené, velmi dobře zpracované a pomohlo mi ujasnit, co vlastně od podnikání očekávám, a uvědomit si věci, které dělám špatně a mohl bych dělat lépe. Nešlo však jen o prezentaci, školení provázely časté diskuze, které Robert jen podporoval. I z nich vzešlo několik užitečných podnětů, zajímavých informací a pohledů na podnikání. Pokud s podnikáním teprve začínáte, vás školení Na volné noze může ušetřit množství chyb a nasměrovat správným směrem. A pokud podnikáte už delší dobu, poskytne vám naopak skvělou příležitost k sebereflexi a posunutí vašeho podnikání zase o kus dál. Účast na tomto školení proto vřele doporučuji.

Ing. Jiří Hýsek

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS