Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 34. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 331334 z celkem 334 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Petr Loučka
Na Robertově školení oceňuji především výbornou strukturu, profesionalitu a množství konkrétních příkladů z jeho vlastní praxe podnikatelského poradce, které dělají výklad živý, poutavý a nezřídka zábavný – podobně jako v knižním titulu Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové. Díky pečlivé přípravě a preciznímu zvládnutí technické stránky jsem si školení mohl plnohodnotně užít i v online formátu a z pohodlí domova. Vřele doporučuji všem začínajícím i pokročilejším volnonožcům.

Mgr. Petr Loučka

copywriter a korektor
Pavel Svatoš
Před cca rokem jsem se rozmýšlel, kam mé další profesní kroky povedou. Vzhledem k situaci, která postihla celý svět, jsem se rozhodl, že budu pracovat sám na sebe a pomáhat lidem, společnostem… Po určitém pátrání a sběru různých poznatků se mi dostala do rukou Robertova kniha Na volné noze a s ní informace, že někde existuje určitá skupina lidí, kteří tímto způsobem již pracují, předávají své poznatky a zkušenosti. Tato kniha shrnuje vše, co by měl každý volnonožec vědět. V podstatě ji doporučuji každému místo určitých nesmyslných románů. Kniha mě plně vtáhla do celkové problematiky, která se opírá o celou řadu aspektů, skutečností a Robertových životních zkušeností. Plně jsem si uvědomil, že je to bible, návod k použití, průvodce… jak kdo bude chtít. O to více jsem se těšil na školení, které Robert pravidelně pořádá. Škoda však, že vzhledem k pandemické situaci muselo být online. Moc jsem se těšil, že ho poznám osobně. Nevadí však. Třeba někdy, někde… I přesto, že dané školení proběhlo online, tak to na kvalitě obsahu a Robertova projevu neubralo ani to, co by se za nehet vešlo. Vše bylo cílené, jasné a konkrétní. Za celých cca osm hodin jsem se nedostal do situace, že bych se nudil, nebo nesledoval Robertovu prezentaci. Také jsem si užíval i to, že vždy byla možnost říci svůj názor, anebo přijít s dotazem. Za poslední rok to byl můj nejlépe investovaný čas a peníze. Nejenže jsem si utvrdil spoustu věcí, které za svůj profesní život znám, ale dozvěděl jsem se i spoustu informací, které by mě ani nenapadly, že jsou možné. Všem vřele doporučuji si knihu nejprve zakoupit, přečíst, a pak se zúčastnit Robertova školení. Opačný postup je také dobrý, ale takto budete mít určitý náskok a připravený sled otázek. Za mě – prostě úžasné.

Pavel Svatoš

obchodní konzultant v oblasti řízení a rozvoje společností
Mgr. Ivana Recmanová
Přáli jste si někdy být v něčem první? Mně se to nyní v březnu podařilo: Já a zhruba deset dalších lidí jsme byli účastníky prvního online školení portálu Na volné noze. Samozřejmě v době covidové, kdy schůzky jinak než přes monitor počítače snad ani probíhat nemohou. Co původně vypadalo jako strašák, nám Robert a jeho tým dokázali vykompenzovat. Oceňuji, že i když se školení zkrátilo, dostali jsme na výběr z několika dárků. Navíc jsme obdrželi zdarma knihu Na volné noze a písemné podklady z prezentace. Velmi se mi líbilo, že jsme si při školení ukazovali cesty, jakými se lze vydat. Robert nemá problém říct: „Existují tyto možnosti, ale nedá se říci, že by jedna z nich byla úplně dobrá nebo úplně špatná.“ Nevnucuje nikomu žádné mantry, nebojí se přiznat, že něčemu nerozumí, a v takovém případě nás odkáže na jiné odborníky. I když jsem na volné noze rok a sleduji blog i vlog tohoto serveru, ze školení jsem si i tak odnesla nové informace. Toto školení rozhodně doporučuji.

Mgr. Ivana Recmanová

redaktorka, copywriterka a korektorka
Na Školení podnikání na volné noze jsem se přihlásila spíše ze zvědavosti. I když se nakonec konalo online, bylo to skvělé. Hodně známých informací, ale z jiného úhlu pohledu; nové informace, odkazy a doporučení mne nadchly. Udržet pozornost při online akci po dobu několika hodin je, kromě skvělého obsahu, také zásluhou výkonu Roberta, jako lektora. Seminář mohu všem, kteří se chtějí vzdělávat a pracovat na sobě, jen doporučit. Roberte, díky.

Zdenka Soukupová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS