Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 34. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 331339 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Pavel Svatoš
Před cca rokem jsem se rozmýšlel, kam mé další profesní kroky povedou. Vzhledem k situaci, která postihla celý svět, jsem se rozhodl, že budu pracovat sám na sebe a pomáhat lidem, společnostem… Po určitém pátrání a sběru různých poznatků se mi dostala do rukou Robertova kniha Na volné noze a s ní informace, že někde existuje určitá skupina lidí, kteří tímto způsobem již pracují, předávají své poznatky a zkušenosti. Tato kniha shrnuje vše, co by měl každý volnonožec vědět. V podstatě ji doporučuji každému místo určitých nesmyslných románů. Kniha mě plně vtáhla do celkové problematiky, která se opírá o celou řadu aspektů, skutečností a Robertových životních zkušeností. Plně jsem si uvědomil, že je to bible, návod k použití, průvodce… jak kdo bude chtít. O to více jsem se těšil na školení, které Robert pravidelně pořádá. Škoda však, že vzhledem k pandemické situaci muselo být online. Moc jsem se těšil, že ho poznám osobně. Nevadí však. Třeba někdy, někde… I přesto, že dané školení proběhlo online, tak to na kvalitě obsahu a Robertova projevu neubralo ani to, co by se za nehet vešlo. Vše bylo cílené, jasné a konkrétní. Za celých cca osm hodin jsem se nedostal do situace, že bych se nudil, nebo nesledoval Robertovu prezentaci. Také jsem si užíval i to, že vždy byla možnost říci svůj názor, anebo přijít s dotazem. Za poslední rok to byl můj nejlépe investovaný čas a peníze. Nejenže jsem si utvrdil spoustu věcí, které za svůj profesní život znám, ale dozvěděl jsem se i spoustu informací, které by mě ani nenapadly, že jsou možné. Všem vřele doporučuji si knihu nejprve zakoupit, přečíst, a pak se zúčastnit Robertova školení. Opačný postup je také dobrý, ale takto budete mít určitý náskok a připravený sled otázek. Za mě – prostě úžasné.

Pavel Svatoš

obchodní konzultant v oblasti řízení a rozvoje společností
Mgr. Ivana Recmanová
Přáli jste si někdy být v něčem první? Mně se to nyní v březnu podařilo: Já a zhruba deset dalších lidí jsme byli účastníky prvního online školení portálu Na volné noze. Samozřejmě v době covidové, kdy schůzky jinak než přes monitor počítače snad ani probíhat nemohou. Co původně vypadalo jako strašák, nám Robert a jeho tým dokázali vykompenzovat. Oceňuji, že i když se školení zkrátilo, dostali jsme na výběr z několika dárků. Navíc jsme obdrželi zdarma knihu Na volné noze a písemné podklady z prezentace. Velmi se mi líbilo, že jsme si při školení ukazovali cesty, jakými se lze vydat. Robert nemá problém říct: „Existují tyto možnosti, ale nedá se říci, že by jedna z nich byla úplně dobrá nebo úplně špatná.“ Nevnucuje nikomu žádné mantry, nebojí se přiznat, že něčemu nerozumí, a v takovém případě nás odkáže na jiné odborníky. I když jsem na volné noze rok a sleduji blog i vlog tohoto serveru, ze školení jsem si i tak odnesla nové informace. Toto školení rozhodně doporučuji.

Mgr. Ivana Recmanová

redaktorka, copywriterka, korektorka, překladatelka angličtiny a španělštiny
Na Školení podnikání na volné noze jsem se přihlásila spíše ze zvědavosti. I když se nakonec konalo online, bylo to skvělé. Hodně známých informací, ale z jiného úhlu pohledu; nové informace, odkazy a doporučení mne nadchly. Udržet pozornost při online akci po dobu několika hodin je, kromě skvělého obsahu, také zásluhou výkonu Roberta, jako lektora. Seminář mohu všem, kteří se chtějí vzdělávat a pracovat na sobě, jen doporučit. Roberte, díky.

Zdenka Soukupová

Helena Zázvorková
Doporučuju všemi deseti. Pokud se vám nechce, nebo nemáte čas na čtení Robertovy knihy Na volné noze, školení přináší tu nejlepší, snadno zapamatovatelnou a hlavně rychle aplikovatelnou syntézu. Za mě rozhodně ANO, jděte tam.

Helena Zázvorková

copywriterka se zaměřením na textaci webů
Ondřej Sedláček
Byl jsem na Školení podnikání na volné noze s Robertem Vlachem a jsem moc rád, že jsem ten krok udělal. Tehdy jsem trochu váhal, jestli si mohu investici dovolit, ale nakonec jsem si ji dovolil a jsem za to fakt moc rád. Školení mi dalo krásný nadhled nad všemi důležitými oblastmi podnikání nejen na volné noze, popsal jsem několik A4 důležitých uvědomění, který mi na školení přišly a moc mi to pomohlo v oblastech jako cenotvorba, sebeprezentace a spolupráce s dalšími freelancery. Věřím, že i díky tomu jsem se dostal k daleko zajímavějším větším projektům a věděl, jak k nim přistoupit. Také jsem poznal pár fajn lidí, kteří jsou mi inspirací a vzniklo pár možností spolupráce. Sečteno, podtrženo, doporučil bych každému, kdo chce svoje podnikání posunout na další level a neví odkud začít nebo chce nabrat inspiraci a poznat fajn lidi. Díky!

Ondřej Sedláček

UX/UI designér a konzultant pro mobilní a webové aplikace
Mgr. Mgr. Alicja Leix, Ph.D.
Pokud je vám 45+, máte pocit, že vaše podnikání potřebuje nový drajv, a vy (nového) psychoterapeuta, přijďte na Robertův seminář. Ušetří vám peníze a čas, má to tam všechno :). Dobře si pamatuji, jak jen tak pohodlně sedím, trávím lehce stravitelnou čočku beluga s koriandrem (ještě v offlajnu) a moje hlava, s Robertovým elegantně systematickým výkladem v pozadí, skenuje aktuální stav mého podnikání, vnímá mezery a příležitosti. Kdykoliv mám dotaz, pokládám ho hned bez pocitu, že ruším, naopak – všichni poslouchají, stejně jako já poslouchám je, protože přešlapy bližních se samozřejmě analyzují lépe, než ty vlastní, to dá rozum. Připadám si inteligentní a samostatná. V hlavě se mi rýsuje skvělý plán a z doposud tmavých zákoutí podnikatelského vědomí nesměle vykukují světlé zítřky. To Robert dělá s člověkem. No říkám, přijďte! :)

Mgr. Mgr. Alicja Leix, Ph.D.

lektorka polštiny a angličtiny, lektorka češtiny pro cizince, jazyková poradkyně
Školení naplno splnilo má očekávání, dokonce je ještě překonalo. Teď mě čekají měsíce práce zapracovat vše důležité do praxe (jinak by moje účast na školení význam moc neměla). Robert je neskutečný odborník s dlouhou praxí. Na každou otázku má vyargumentovanou a nezpochybnitelnou odpověď. Hodně věcí z jeho školení jsou tak samozřejmé a přitom je nikdo z nás nedělá. A další jsou zase takové, že víte, že je máte dělat a neděláte je. Robert vám vysvětlí, proč to udělat. Velmi rád bych psaní této reference zopakoval za pár měsíců a uvedl v ní, jaký vliv mělo školení na mé podnikání. Určitě doporučuji nejen každému freelancerovi, ale každému podnikateli. Množství Robertových rad je použitelných na obou frontách. Roberte, děkuji.

Daniel Výcha

Petr Bundil
Kdo by řekl, že 8 hodin u počítače v sobotu, když venku svítí sluníčko, takto uteče a ještě z toho budu mít skvělý pocit. Robert byl skvěle naladěn a energie mu vydržela až do úplného konce školení. Obsah školení je našlapaný informacemi, které mi určitě budou velmi přínosné při začátcích na volné noze. Moc díky Roberte a hned jak to rozjedu, tak se registruji na portále Na volné noze ;).

Petr Bundil

IT specialista se zaměřením na DevOps a Kubernetes
Školení určitě doporučuji. Určitě je přínosné jak pro OSVČ, tak i pro malé s.r.o. Osobně mi školení pomohlo ujasnit si některé priority a další směřování podnikání. Časově je školení celkem obsáhlé a informačně hodnotné. Pro nadšence, kteří chtějí být nezávislí a pracovat sami na sebe, takových školení moc není. Mít všechny zásadní informace na jednom místě, v jednom školení, a ještě podáno velmi srozumitelně a názorně, tak to se velmi cení.

Regina Siwek

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS