Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 34. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 331335 z celkem 335 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Petr Loučka
Na Robertově školení oceňuji především výbornou strukturu, profesionalitu a množství konkrétních příkladů z jeho vlastní praxe podnikatelského poradce, které dělají výklad živý, poutavý a nezřídka zábavný – podobně jako v knižním titulu Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové. Díky pečlivé přípravě a preciznímu zvládnutí technické stránky jsem si školení mohl plnohodnotně užít i v online formátu a z pohodlí domova. Vřele doporučuji všem začínajícím i pokročilejším volnonožcům.

Mgr. Petr Loučka

copywriter a korektor
Pavel Svatoš
Před cca rokem jsem se rozmýšlel, kam mé další profesní kroky povedou. Vzhledem k situaci, která postihla celý svět, jsem se rozhodl, že budu pracovat sám na sebe a pomáhat lidem, společnostem… Po určitém pátrání a sběru různých poznatků se mi dostala do rukou Robertova kniha Na volné noze a s ní informace, že někde existuje určitá skupina lidí, kteří tímto způsobem již pracují, předávají své poznatky a zkušenosti. Tato kniha shrnuje vše, co by měl každý volnonožec vědět. V podstatě ji doporučuji každému místo určitých nesmyslných románů. Kniha mě plně vtáhla do celkové problematiky, která se opírá o celou řadu aspektů, skutečností a Robertových životních zkušeností. Plně jsem si uvědomil, že je to bible, návod k použití, průvodce… jak kdo bude chtít. O to více jsem se těšil na školení, které Robert pravidelně pořádá. Škoda však, že vzhledem k pandemické situaci muselo být online. Moc jsem se těšil, že ho poznám osobně. Nevadí však. Třeba někdy, někde… I přesto, že dané školení proběhlo online, tak to na kvalitě obsahu a Robertova projevu neubralo ani to, co by se za nehet vešlo. Vše bylo cílené, jasné a konkrétní. Za celých cca osm hodin jsem se nedostal do situace, že bych se nudil, nebo nesledoval Robertovu prezentaci. Také jsem si užíval i to, že vždy byla možnost říci svůj názor, anebo přijít s dotazem. Za poslední rok to byl můj nejlépe investovaný čas a peníze. Nejenže jsem si utvrdil spoustu věcí, které za svůj profesní život znám, ale dozvěděl jsem se i spoustu informací, které by mě ani nenapadly, že jsou možné. Všem vřele doporučuji si knihu nejprve zakoupit, přečíst, a pak se zúčastnit Robertova školení. Opačný postup je také dobrý, ale takto budete mít určitý náskok a připravený sled otázek. Za mě – prostě úžasné.

Pavel Svatoš

obchodní konzultant v oblasti řízení a rozvoje společností
Mgr. Ivana Recmanová
Přáli jste si někdy být v něčem první? Mně se to nyní v březnu podařilo: Já a zhruba deset dalších lidí jsme byli účastníky prvního online školení portálu Na volné noze. Samozřejmě v době covidové, kdy schůzky jinak než přes monitor počítače snad ani probíhat nemohou. Co původně vypadalo jako strašák, nám Robert a jeho tým dokázali vykompenzovat. Oceňuji, že i když se školení zkrátilo, dostali jsme na výběr z několika dárků. Navíc jsme obdrželi zdarma knihu Na volné noze a písemné podklady z prezentace. Velmi se mi líbilo, že jsme si při školení ukazovali cesty, jakými se lze vydat. Robert nemá problém říct: „Existují tyto možnosti, ale nedá se říci, že by jedna z nich byla úplně dobrá nebo úplně špatná.“ Nevnucuje nikomu žádné mantry, nebojí se přiznat, že něčemu nerozumí, a v takovém případě nás odkáže na jiné odborníky. I když jsem na volné noze rok a sleduji blog i vlog tohoto serveru, ze školení jsem si i tak odnesla nové informace. Toto školení rozhodně doporučuji.

Mgr. Ivana Recmanová

redaktorka, copywriterka, korektorka, překladatelka angličtiny a španělštiny
Na Školení podnikání na volné noze jsem se přihlásila spíše ze zvědavosti. I když se nakonec konalo online, bylo to skvělé. Hodně známých informací, ale z jiného úhlu pohledu; nové informace, odkazy a doporučení mne nadchly. Udržet pozornost při online akci po dobu několika hodin je, kromě skvělého obsahu, také zásluhou výkonu Roberta, jako lektora. Seminář mohu všem, kteří se chtějí vzdělávat a pracovat na sobě, jen doporučit. Roberte, díky.

Zdenka Soukupová

Helena Zázvorková
Doporučuju všemi deseti. Pokud se vám nechce, nebo nemáte čas na čtení Robertovy knihy Na volné noze, školení přináší tu nejlepší, snadno zapamatovatelnou a hlavně rychle aplikovatelnou syntézu. Za mě rozhodně ANO, jděte tam.

Helena Zázvorková

copywriterka se zaměřením na textaci webů
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS