Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 3140 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Petr Dufek
Školení, kterým jsem prošel, bylo souhrnem zkušeností a rad provozovatele portálu Na volné noze Roberta Vlacha, který mi již dříve ukázal možnou profesní cestu jak pracovat sám na sebe a podle sebe. Doporučuji toto školení všem lidem, kteří chtějí být svými pány. Kromě celkové filosofie nezávislého podnikání mi připadají nejdůležitější témata jako budování dobrého jména, hospodaření s časem či praktické rady k obchodní spolupráci. A už jen setkání s dalšími profesionály za ten čas a peníze stojí.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
Ing. Jiří Pinkas
Již několik let podnikám a na školení jsem chtěl zjistit, jestli jdu správným směrem. Nejenom že jsem zjistil, že tomu tak je, ale také jsem získal několik výborných tipů, jak mé podnikání zlepšit a posunout dál. K tomu byla ve Valticích super atmosféra a s ostatními účastníky školení jsme si to tam pořádně užili. Děkuji, určitě si to po nějaké době zopakuji :)

Ing. Jiří Pinkas

lektor, programátor a konzultant pro technologie Java
Mgr. Pavel Kašpar
Školení Roberta Vlacha jsem zprvu bral jako potvrzení, či naopak vyvrácení, zdali se ubírám v podnikání správným směrem. Ukázalo se, že ano i ne. Mnoho rad již využívám a snažím se aplikovat – například ty z blogu Na volné noze. Musím říct, že jsou skutečně účinné a mnohé platné napříč podnikáním. Robertovo školení mi ale dalo mnohem více – velmi cenné rady a tipy, směřování, šíři problematiky přesahující do etiky i zdravého životního stylu, čerstvý vítr do plachet, poznání dalších skvělých lidí s cílem stát na vlastních nohou. Navíc je Robert velmi dobrý řečník a ačkoli jsem na školení přijel nedospaný z návratu z dovolené v brzkých ranních hodinách a vstával jsem značně nerudný s myšlenkou to odpískat (mimochodem už podruhé), byly to dva dny plné energie a nadšení, kterou dokázal přenést a mě tak neuspat. Čili bravo a všem (i skeptikům) vřele doporučuji!

Mgr. Pavel Kašpar

PR konzultant
Mgr. Lucie Peláková
Živnostenský list mám přes 15 let, praxi v oboru mnohaletou — i když, pravda, ne celou dobu na volné noze. Rad pro podnikání je ale plný internet i knihovny, tak proč tedy chodit na školení Roberta Vlacha o podnikání na volné noze? Protože pochopíte, jaký význam má dobré jméno a jak jej budovat, jaký je rozdíl mezi firemním podnikáním a „volnou nohou“ a proč vám rady určené pro podnikání firem nefungují, jak si nastavit podnikatelskou strategii, jak si stanovit cíle a jak sledovat úspěšnost, jak se vyhnout reálným rizikům. Jasně uvidíte, co už jste na cestě za úspěchem udělali správně, co ne a kde máte mezery, které je třeba zaplnit. Odnesete si balík rad a doporučení, podle nichž lze parametry vašeho podnikání na volné noze nastavit tak, abyste směřovali k prosperitě. Není to laciný recept na úspěch a bude vás pravděpodobně čekat hodně práce. Ale nebudete ztrácet čas zbytečnostmi a pochopíte, co je opravdu důležité, pokud chcete být úspěšným nezávislým profesionálem.

Mgr. Lucie Peláková

copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny
Lubomír Krčmář
Školení bylo velice zajímavé a poučné nejen pro ty, kteří začínají podnikat nebo vstup na volnou nohu teprve zvažují, ale zcela jistě i pro ty, kteří jsou stejně jako já na volné noze již mnoho let. Našel jsem zde řadu zajímavých podnětů do další činnosti, ověřil si své úvahy a teorie, oprášil některé poněkud opomíjené zásady a hlavně získal zcela nový pohled na směr, kterým bych se chtěl v budoucnu dále ubírat. Zcela otevřeně přiznávám, že školení předčilo má očekávání a nemohu jinak, než účast všem vřele doporučit.

Lubomír Krčmář

hodinář, šperkař a zlatník
Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová
Školení doporučuji každému, koho děsí být vnímán jako „podnikatel“ a chce „jenom“ dělat svou práci, která ho baví. Setká se tam se spoustou inspirace a námětů k zamyšlení a je konfrontován s poznáním, že i volná noha je vlastně podnikání, jehož principy není dobré podceňovat. Pokud tedy máte pocit, že by se vám mohlo dařit lépe, a nevíte jak na to, anebo jste jednoduše jenom zvědaví (jako jsem byla já), jestli jde skloubit férové podnikání, zisk a zachování vlastní nezávislosti, pak určitě zajeďte do Valtic. A jedno doporučení: kupte si před odjezdem dostatek notýsků, ať vám po návratu myšlenky a nápady nezapadnou.

Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová

poradkyně a lektorka pro osobní růst, týmovou spolupráci a rozvoj zaměstnanců
Daniel Dimitrov
Školení na volné noze mohu zcela bez obav doporučit všem začínajícím i zkušeným volnonožcům. Osobně si nevybavuji žádné jiné školení, které by obsahovalo tolik praktických a užitečných rad, a zároveň bylo tak inspirující. Poznámky i poznatky ze školení zpracovávám ještě týden poté a jsem si téměř na 100 % jist, že se k nim ještě mnohokrát vrátím.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Na víkendovém školení ve Valticích panovala velmi příjemná, přátelská atmosféra. Samotné školení je ucelené, velmi dobře zpracované a pomohlo mi ujasnit, co vlastně od podnikání očekávám, a uvědomit si věci, které dělám špatně a mohl bych dělat lépe. Nešlo však jen o prezentaci, školení provázely časté diskuze, které Robert jen podporoval. I z nich vzešlo několik užitečných podnětů, zajímavých informací a pohledů na podnikání. Pokud s podnikáním teprve začínáte, vás školení Na volné noze může ušetřit množství chyb a nasměrovat správným směrem. A pokud podnikáte už delší dobu, poskytne vám naopak skvělou příležitost k sebereflexi a posunutí vašeho podnikání zase o kus dál. Účast na tomto školení proto vřele doporučuji.

Ing. Jiří Hýsek

Mgr. Jana Palečková
Díky portálu Na volné noze jsem po skončení mateřské dovolené našla odvahu k radikální změně. Motivace podnikat v tom, co je kromě profesního zájmu i mým koníčkem, byla velká, ale až školení mi ukázalo správný směr a pomohlo podniknout konkrétní kroky. Výživné a záživné školení, vynikající lidé, fantastická atmosféra. Vřele jej doporučuji všem začínajícím podnikatelům, ale pro maminky po mateřské by mělo být povinné! Robert je nejen fundovaný profesionál, ale i přítel, který povzbudí či poradí v nejistotě — a raduje se společně se mnou, když šťastně oznamuji, že „Volná noha“ funguje výborně, klienti se ozývají!

Mgr. Jana Palečková

soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů
Petr Kopecký
Školení portálu Na volné noze pro mne bylo velmi přínosné jak profesně, tak osobně výměnou názorů a zkušeností s ostatními profesionály. Myslím si, že by tímto školením měl projít každý, kdo to s podnikáním myslí vážně. Zvláště bych ocenil přednášku na téma hospodaření s časem, doporučení přípravy kampaní a pak zajímavé věci z oblasti marketingu, které jsou v určitých oblastech klíčové. V neposlední řadě bych ocenil přátelskou atmosféru i neformální přístup vedení diskuzí a celého školení. Rozhodně jsou to dobře investované peníze.

Petr Kopecký

grafický a webový designér, malíř
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS