Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 3140 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Lubomír Krčmář
Školení bylo velice zajímavé a poučné nejen pro ty, kteří začínají podnikat nebo vstup na volnou nohu teprve zvažují, ale zcela jistě i pro ty, kteří jsou stejně jako já na volné noze již mnoho let. Našel jsem zde řadu zajímavých podnětů do další činnosti, ověřil si své úvahy a teorie, oprášil některé poněkud opomíjené zásady a hlavně získal zcela nový pohled na směr, kterým bych se chtěl v budoucnu dále ubírat. Zcela otevřeně přiznávám, že školení předčilo má očekávání a nemohu jinak, než účast všem vřele doporučit.

Lubomír Krčmář

šperkař, zlatník a hodinář
Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová
Školení doporučuji každému, koho děsí být vnímán jako „podnikatel“ a chce „jenom“ dělat svou práci, která ho baví. Setká se tam se spoustou inspirace a námětů k zamyšlení a je konfrontován s poznáním, že i volná noha je vlastně podnikání, jehož principy není dobré podceňovat. Pokud tedy máte pocit, že by se vám mohlo dařit lépe, a nevíte jak na to, anebo jste jednoduše jenom zvědaví (jako jsem byla já), jestli jde skloubit férové podnikání, zisk a zachování vlastní nezávislosti, pak určitě zajeďte do Valtic. A jedno doporučení: kupte si před odjezdem dostatek notýsků, ať vám po návratu myšlenky a nápady nezapadnou.

Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová

poradkyně a lektorka pro osobní růst, týmovou spolupráci a rozvoj zaměstnanců
Školení na volné noze mohu zcela bez obav doporučit všem začínajícím i zkušeným volnonožcům. Osobně si nevybavuji žádné jiné školení, které by obsahovalo tolik praktických a užitečných rad, a zároveň bylo tak inspirující. Poznámky i poznatky ze školení zpracovávám ještě týden poté a jsem si téměř na 100 % jist, že se k nim ještě mnohokrát vrátím.

Daniel Dimitrov

Mgr. Jana Palečková
Díky portálu Na volné noze jsem po skončení mateřské dovolené našla odvahu k radikální změně. Motivace podnikat v tom, co je kromě profesního zájmu i mým koníčkem, byla velká, ale až školení mi ukázalo správný směr a pomohlo podniknout konkrétní kroky. Výživné a záživné školení, vynikající lidé, fantastická atmosféra. Vřele jej doporučuji všem začínajícím podnikatelům, ale pro maminky po mateřské by mělo být povinné! Robert je nejen fundovaný profesionál, ale i přítel, který povzbudí či poradí v nejistotě — a raduje se společně se mnou, když šťastně oznamuji, že „Volná noha“ funguje výborně, klienti se ozývají!

Mgr. Jana Palečková

soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů
Petr Kopecký
Školení portálu Na volné noze pro mne bylo velmi přínosné jak profesně, tak osobně výměnou názorů a zkušeností s ostatními profesionály. Myslím si, že by tímto školením měl projít každý, kdo to s podnikáním myslí vážně. Zvláště bych ocenil přednášku na téma hospodaření s časem, doporučení přípravy kampaní a pak zajímavé věci z oblasti marketingu, které jsou v určitých oblastech klíčové. V neposlední řadě bych ocenil přátelskou atmosféru i neformální přístup vedení diskuzí a celého školení. Rozhodně jsou to dobře investované peníze.

Petr Kopecký

grafický designér, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace
JUDr. Jindřiška Šulcová
Školení portálu Na volné noze mohu vřele doporučit! Obsah školení byl dobře připravený, zahrnoval vše podstatné, co jako podnikatel na volné noze potřebuji znát, nebo o tom mít alespoň povědomí. Robert Vlach jako lektor se ukázal být nejen naprostý profesionál, ale také empatický lektor otevřený všem otázkám, které nás zajímaly. Ze školení jsem si odnesla řadu tipů pro praxi i další vzdělávání. A toho si nesmírně cením! Moc se mi líbil i blok expertů a bavili mě i lidé, které jsem tam potkala!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Ing. Daniel Šácha
Jsem teprve na začátku, kdy se rozhoduji o svém budoucím zaměstnání, respektive podnikání. Sbírám zkušenosti a Robertovo školení bylo velkým přínosem. Odborně vedené dva dny plné informací a postřehů, odkazů na užitečnou literaturu a celkově příjemné prostředí slunečných a vínem prosycených Valtic byly motivující a pomohly mi ujasnit si směr, kterým se chci vydat. Děkuji Robertovi za skvělé školení ve skupince nezávislých profesionálů.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
RNDr. Monika Helingerová, Ph.D.
Víkend v nádherných Valticích byl pro mne obohacující v mnoha směrech. Jako začátečníkovi v oblasti podnikání mi Robert Vlach dal velkou spoustu informací a praktických rad, jak začít, čeho se vyvarovat, co si více promyslet. Ujistila jsem se, že mé uvažování se ubírá správným směrem a zároveň jsem objevila mnoho nového i nečekaného. Rozhodně mne, maminku na mateřské dovolené, nabil velikou spoustou energie a pomohl mi ujistit se, že to opravdu stojí za to zkusit. V neposlední řadě to byl skvělý víkend s milými lidmi, kteří řeší podobné problémy a jejichž komentáře a dotazy byly velice podnětné. Chtěla bych tedy říci veliké DĚKUJI a školení mohu všem na volné noze jen doporučit.

RNDr. Monika Helingerová, Ph.D.

překladatelka angličtiny
David Karban
Před školením o nezávislém podnikání jsem řešil dilema, jestli své podnikání tzv. na vedlejšák zrušit, nebo na něj naopak kompletně přejít. Po školení mám jasno a postupně, ve volném čase, přecházím. Co mě přesvědčilo? Nešlo jen o informace o podnikání, ale hlavně o celou filozofii nezávislého podnikání, o kvalitu, spolehlivost, poctivě odvedenou práci. Školení jednoznačně doporučuji nejen těm, kteří podnikají, ale i těm, kteří přemýšlí jak dělat věci pořádně.

David Karban

certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor
Školení bylo velmi dobrou možností jak si utřídit všechny myšlenky a poskytlo mi mnoho podnětů k zamyšlení. Praktické rady postavené namíru nezávislým profesionálům byly velmi dobře předneseny. Četné diskuze, které Robert podporoval a nechával jim volný prostor, vedly k prodloužení školení a lehkému odklonu od osnovy, ale z mého pohledu dokonale plynule propojily všechna témata. Pohled na problém z více úhlů různými lidmi byl pro mě podstatnou a přínosnou částí celého školení. Čisté, tiché a příjemné město Valtice ve mě zanechaly také silný dojem a cesta z Ostravy se mi určitě vyplatila. Doufám jen, že všechny podstatné informace dokážu prakticky uvést do mé běžné praxe, nepochybně mi pomohou v osobním i profesním rozvoji. Určitě bych také rád zůstal ve spojení s komunitou nezávislých profesionálů na volné noze, protože tato skupina lidí je natolik specifická, otevřená a hlavně příjemná. Děkuji za možnost být účastníkem tohoto víkendového školení a všechny podněty k mé další činnosti.

Bc. Ondřej Baar

konzultant a copywriter se zaměřením na SEO a internetový marketing
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS