Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 3140 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Pavel Kašpar
Školení Roberta Vlacha jsem zprvu bral jako potvrzení, či naopak vyvrácení, zdali se ubírám v podnikání správným směrem. Ukázalo se, že ano i ne. Mnoho rad již využívám a snažím se aplikovat – například ty z blogu Na volné noze. Musím říct, že jsou skutečně účinné a mnohé platné napříč podnikáním. Robertovo školení mi ale dalo mnohem více – velmi cenné rady a tipy, směřování, šíři problematiky přesahující do etiky i zdravého životního stylu, čerstvý vítr do plachet, poznání dalších skvělých lidí s cílem stát na vlastních nohou. Navíc je Robert velmi dobrý řečník a ačkoli jsem na školení přijel nedospaný z návratu z dovolené v brzkých ranních hodinách a vstával jsem značně nerudný s myšlenkou to odpískat (mimochodem už podruhé), byly to dva dny plné energie a nadšení, kterou dokázal přenést a mě tak neuspat. Čili bravo a všem (i skeptikům) vřele doporučuji!

Mgr. Pavel Kašpar

PR konzultant
Mgr. Lucie Peláková
Živnostenský list mám přes 15 let, praxi v oboru mnohaletou — i když, pravda, ne celou dobu na volné noze. Rad pro podnikání je ale plný internet i knihovny, tak proč tedy chodit na školení Roberta Vlacha o podnikání na volné noze? Protože pochopíte, jaký význam má dobré jméno a jak jej budovat, jaký je rozdíl mezi firemním podnikáním a „volnou nohou“ a proč vám rady určené pro podnikání firem nefungují, jak si nastavit podnikatelskou strategii, jak si stanovit cíle a jak sledovat úspěšnost, jak se vyhnout reálným rizikům. Jasně uvidíte, co už jste na cestě za úspěchem udělali správně, co ne a kde máte mezery, které je třeba zaplnit. Odnesete si balík rad a doporučení, podle nichž lze parametry vašeho podnikání na volné noze nastavit tak, abyste směřovali k prosperitě. Není to laciný recept na úspěch a bude vás pravděpodobně čekat hodně práce. Ale nebudete ztrácet čas zbytečnostmi a pochopíte, co je opravdu důležité, pokud chcete být úspěšným nezávislým profesionálem.

Mgr. Lucie Peláková

copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny
Lubomír Krčmář
Školení bylo velice zajímavé a poučné nejen pro ty, kteří začínají podnikat nebo vstup na volnou nohu teprve zvažují, ale zcela jistě i pro ty, kteří jsou stejně jako já na volné noze již mnoho let. Našel jsem zde řadu zajímavých podnětů do další činnosti, ověřil si své úvahy a teorie, oprášil některé poněkud opomíjené zásady a hlavně získal zcela nový pohled na směr, kterým bych se chtěl v budoucnu dále ubírat. Zcela otevřeně přiznávám, že školení předčilo má očekávání a nemohu jinak, než účast všem vřele doporučit.

Lubomír Krčmář

hodinář, šperkař a zlatník
Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová
Školení doporučuji každému, koho děsí být vnímán jako „podnikatel“ a chce „jenom“ dělat svou práci, která ho baví. Setká se tam se spoustou inspirace a námětů k zamyšlení a je konfrontován s poznáním, že i volná noha je vlastně podnikání, jehož principy není dobré podceňovat. Pokud tedy máte pocit, že by se vám mohlo dařit lépe, a nevíte jak na to, anebo jste jednoduše jenom zvědaví (jako jsem byla já), jestli jde skloubit férové podnikání, zisk a zachování vlastní nezávislosti, pak určitě zajeďte do Valtic. A jedno doporučení: kupte si před odjezdem dostatek notýsků, ať vám po návratu myšlenky a nápady nezapadnou.

Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová

poradkyně a lektorka pro osobní růst, týmovou spolupráci a rozvoj zaměstnanců
Daniel Dimitrov
Školení na volné noze mohu zcela bez obav doporučit všem začínajícím i zkušeným volnonožcům. Osobně si nevybavuji žádné jiné školení, které by obsahovalo tolik praktických a užitečných rad, a zároveň bylo tak inspirující. Poznámky i poznatky ze školení zpracovávám ještě týden poté a jsem si téměř na 100 % jist, že se k nim ještě mnohokrát vrátím.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Na víkendovém školení ve Valticích panovala velmi příjemná, přátelská atmosféra. Samotné školení je ucelené, velmi dobře zpracované a pomohlo mi ujasnit, co vlastně od podnikání očekávám, a uvědomit si věci, které dělám špatně a mohl bych dělat lépe. Nešlo však jen o prezentaci, školení provázely časté diskuze, které Robert jen podporoval. I z nich vzešlo několik užitečných podnětů, zajímavých informací a pohledů na podnikání. Pokud s podnikáním teprve začínáte, vás školení Na volné noze může ušetřit množství chyb a nasměrovat správným směrem. A pokud podnikáte už delší dobu, poskytne vám naopak skvělou příležitost k sebereflexi a posunutí vašeho podnikání zase o kus dál. Účast na tomto školení proto vřele doporučuji.

Ing. Jiří Hýsek

Mgr. Jana Palečková
Díky portálu Na volné noze jsem po skončení mateřské dovolené našla odvahu k radikální změně. Motivace podnikat v tom, co je kromě profesního zájmu i mým koníčkem, byla velká, ale až školení mi ukázalo správný směr a pomohlo podniknout konkrétní kroky. Výživné a záživné školení, vynikající lidé, fantastická atmosféra. Vřele jej doporučuji všem začínajícím podnikatelům, ale pro maminky po mateřské by mělo být povinné! Robert je nejen fundovaný profesionál, ale i přítel, který povzbudí či poradí v nejistotě — a raduje se společně se mnou, když šťastně oznamuji, že „Volná noha“ funguje výborně, klienti se ozývají!

Mgr. Jana Palečková

soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů
Petr Kopecký
Školení portálu Na volné noze pro mne bylo velmi přínosné jak profesně, tak osobně výměnou názorů a zkušeností s ostatními profesionály. Myslím si, že by tímto školením měl projít každý, kdo to s podnikáním myslí vážně. Zvláště bych ocenil přednášku na téma hospodaření s časem, doporučení přípravy kampaní a pak zajímavé věci z oblasti marketingu, které jsou v určitých oblastech klíčové. V neposlední řadě bych ocenil přátelskou atmosféru i neformální přístup vedení diskuzí a celého školení. Rozhodně jsou to dobře investované peníze.

Petr Kopecký

grafický a webový designér, malíř
JUDr. Jindřiška Šulcová
Školení portálu Na volné noze mohu vřele doporučit! Obsah školení byl dobře připravený, zahrnoval vše podstatné, co jako podnikatel na volné noze potřebuji znát, nebo o tom mít alespoň povědomí. Robert Vlach jako lektor se ukázal být nejen naprostý profesionál, ale také empatický lektor otevřený všem otázkám, které nás zajímaly. Ze školení jsem si odnesla řadu tipů pro praxi i další vzdělávání. A toho si nesmírně cením! Moc se mi líbil i blok expertů a bavili mě i lidé, které jsem tam potkala!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Ing. Daniel Šácha
Jsem teprve na začátku, kdy se rozhoduji o svém budoucím zaměstnání, respektive podnikání. Sbírám zkušenosti a Robertovo školení bylo velkým přínosem. Odborně vedené dva dny plné informací a postřehů, odkazů na užitečnou literaturu a celkově příjemné prostředí slunečných a vínem prosycených Valtic byly motivující a pomohly mi ujasnit si směr, kterým se chci vydat. Děkuji Robertovi za skvělé školení ve skupince nezávislých profesionálů.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS