Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 4150 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
JUDr. Jindřiška Šulcová
Školení portálu Na volné noze mohu vřele doporučit! Obsah školení byl dobře připravený, zahrnoval vše podstatné, co jako podnikatel na volné noze potřebuji znát, nebo o tom mít alespoň povědomí. Robert Vlach jako lektor se ukázal být nejen naprostý profesionál, ale také empatický lektor otevřený všem otázkám, které nás zajímaly. Ze školení jsem si odnesla řadu tipů pro praxi i další vzdělávání. A toho si nesmírně cením! Moc se mi líbil i blok expertů a bavili mě i lidé, které jsem tam potkala!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Ing. Daniel Šácha
Jsem teprve na začátku, kdy se rozhoduji o svém budoucím zaměstnání, respektive podnikání. Sbírám zkušenosti a Robertovo školení bylo velkým přínosem. Odborně vedené dva dny plné informací a postřehů, odkazů na užitečnou literaturu a celkově příjemné prostředí slunečných a vínem prosycených Valtic byly motivující a pomohly mi ujasnit si směr, kterým se chci vydat. Děkuji Robertovi za skvělé školení ve skupince nezávislých profesionálů.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
RNDr. Monika Helingerová, Ph.D.
Víkend v nádherných Valticích byl pro mne obohacující v mnoha směrech. Jako začátečníkovi v oblasti podnikání mi Robert Vlach dal velkou spoustu informací a praktických rad, jak začít, čeho se vyvarovat, co si více promyslet. Ujistila jsem se, že mé uvažování se ubírá správným směrem a zároveň jsem objevila mnoho nového i nečekaného. Rozhodně mne, maminku na mateřské dovolené, nabil velikou spoustou energie a pomohl mi ujistit se, že to opravdu stojí za to zkusit. V neposlední řadě to byl skvělý víkend s milými lidmi, kteří řeší podobné problémy a jejichž komentáře a dotazy byly velice podnětné. Chtěla bych tedy říci veliké DĚKUJI a školení mohu všem na volné noze jen doporučit.

RNDr. Monika Helingerová, Ph.D.

překladatelka angličtiny
David Karban
Před školením o nezávislém podnikání jsem řešil dilema, jestli své podnikání tzv. na vedlejšák zrušit, nebo na něj naopak kompletně přejít. Po školení mám jasno a postupně, ve volném čase, přecházím. Co mě přesvědčilo? Nešlo jen o informace o podnikání, ale hlavně o celou filozofii nezávislého podnikání, o kvalitu, spolehlivost, poctivě odvedenou práci. Školení jednoznačně doporučuji nejen těm, kteří podnikají, ale i těm, kteří přemýšlí jak dělat věci pořádně.

David Karban

specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor
Ondřej Baar
Školení bylo velmi dobrou možností jak si utřídit všechny myšlenky a poskytlo mi mnoho podnětů k zamyšlení. Praktické rady postavené namíru nezávislým profesionálům byly velmi dobře předneseny. Četné diskuze, které Robert podporoval a nechával jim volný prostor, vedly k prodloužení školení a lehkému odklonu od osnovy, ale z mého pohledu dokonale plynule propojily všechna témata. Pohled na problém z více úhlů různými lidmi byl pro mě podstatnou a přínosnou částí celého školení. Čisté, tiché a příjemné město Valtice ve mě zanechaly také silný dojem a cesta z Ostravy se mi určitě vyplatila. Doufám jen, že všechny podstatné informace dokážu prakticky uvést do mé běžné praxe, nepochybně mi pomohou v osobním i profesním rozvoji. Určitě bych také rád zůstal ve spojení s komunitou nezávislých profesionálů na volné noze, protože tato skupina lidí je natolik specifická, otevřená a hlavně příjemná. Děkuji za možnost být účastníkem tohoto víkendového školení a všechny podněty k mé další činnosti.

Ondřej Baar

konzultant a copywriter se zaměřením na SEO a internetový marketing
Mgr. Eva Hnátková
Školení pro mne bylo nesmírně podnětné a inspirující. Jeho tematická náplň pokryla všechny zásadní oblasti, kterým by člověk měl věnovat pozornost, pokud chce být úspěšným nezávislým profesionálem. Mně osobně školení přineslo novou dávku energie pro mé další podnikání, a také konkrétní rady pro jeho zlepšování. V neposlední řadě si velmi cením možnosti setkání s ostatními profesionály a vzájemné výměny zkušeností. Celý víkend pak proběhl v úžasně příjemné a přátelské atmosféře. Vzhledem ke skutečnosti, že toto nebylo mé první setkání s lidmi z portálu Na volné noze (a věřím, že ani poslední), mne celá akce utvrdila v přesvědčení, že tu Robert pro nás, lidi na volné noze, vytváří něco výjimečného a cenného. Děkuji Robertovi i všem zúčastněným za inspirativní setkání.

Mgr. Eva Hnátková

advokátka a provozovatelka advokátní kanceláře pokrývající celé právo ČR
Petra Vachová
Školení portálu Na volné noze bylo důležitým krokem k rozvoji mého podnikání. Umožnilo mi vyvarovat se zbytečných chyb a pochopila jsem, že se nemohu spoléhat pouze na své dobré profesní znalosti, ale musím se také zlepšovat jako podnikatelka. Školení mi dodalo sebevědomí, že jako nezávislá profesionálka mám oproti firmám jisté výhody a nyní dokážu lépe rozlišovat, co je pro mé podnikání důležité. Profesionalitu ocení všichni klienti a pokud ze mne vyzařuje pocit jistoty a laskavosti, získávám jako zpětnou vazbu jejich důvěru a loajalitu, což je nejlepší záruka podnikatelského úspěchu. Děkuji nejen za školení, ale také za další podporu, které se mi dostalo.

Petra Vachová

provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny
Kristýna Sataryová
Na tomto školení se mi velmi líbilo, že dává dohromady lidi, kteří by se v běžném životě asi jen tak nepotkali, přestože toho mají hodně společného. Kromě užitečných informací jim dodává i odvahu být tvůrci vlastního života. Zakladatel portálu Na volné noze Robert Vlach svým příkladem navíc ukazuje, že má smysl vyznávat hodnoty, jako je poctivost a spolehlivost, což je, dle mého názoru, pro Čechy unavené ze stavu společnosti velmi příjemná vzpruha. Je to zkrátka člověk na svém místě a jsem mu velmi vděčná za to, co pro komunitu profesionálů na volné noze dělá. Účast na školení rozhodně doporučuji!

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Zbyšek Nádeník
Během přátelského setkání ve Valticích se vám v hlavě vědomě probudí myšlenky, které jsou dle mého názoru klíčové pro osobnostní růst profesionála na volné noze i člověka jako takového. Robert pohodovou formou předkládá nejen praktické rady, ale za školením jako celkem vidím upřímnou touhu pomáhat lidem na volné noze, šířit mezi nimi osvětu a pozitivní myšlení, které je tolik potřebné pro úspěch, ať už si pod ním představujeme cokoli. Díky.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Dominika Špačková
Vaše školení bylo vynikající a všichni jsme se cítili opečovaní jako v bavlnce. Informace, které jsem dostala, zcela určitě využiji. Školení jsem také doporučila několika svým přátelům, protože jsem přesvědčená, že takové školení by měl dostat každý, kdo podniká nebo začíná podnikat.

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS