Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 6170 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení na volné noze pro mě bylo velice milým a příjemným překvapením! Obsahově bylo nesmírně bohaté, plné cenných informací, praktických rad a doporučení. Robert navíc dokázal vytvořit velmi přátelskou a neformální atmosféru, i bez využití teambuildingových her :) Předal nám toho mnoho ve velmi koncentrované, jasné a zcela srozumitelné formě. Osobně mě nadchlo osvětlení etických principů, ze kterých práce na volné noze vychází, a které zcela odpovídají tomu, v co vnitřně věřím. Robert vám na školení neslíbí zázraky, ani vás nevybaví žádnou duchaprázdnou strategií. To, co vám předá, je velice etické, poctivé, smysluplné a dává velkou chuť a podporu jít vpřed.

Jitka Sedlářová

Ing. Michal Martoch
Jelikož podnikáme s dalšími společníky jako mladá firma, dostal jsem se ke školení portálu Na volné noze úplnou náhodou. Osobně si myslím, že ani tak nezáleží na tom, jestli je člověk sám za sebe anebo je součástí firmy. Důležitý je výsledek a tím je především dlouhodobá spokojenost zákazníka. Školení mi v tomto směru pomohlo více pochopit, jak se k zákazníkům chovat tak, aby se k nám rádi vraceli. Ukázalo mi, jak správně nastavit cenu a které marketingové metody jsou nejlepší v poměru cena/výsledek. V minulosti jsem absolvoval kurzy i za mnoho desítek tisíc a s klidným svědomím mohu říci, že školení provozovatele portálu Na volné noze Roberta Vlacha je jednoznačně nejlepší a to jak z hlediska jeho přístupu, tak také získaných informací, které vycházejí z praxe. Velice doporučuji pro každou začínající firmu.

Ing. Michal Martoch

průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery
Mohu upřímně říci, že skolení bylo pojato velmi profesionálně. Robert Vlach na něj přišel na 100% připraven, mluvil k věci, obsahu lze dobře porozumět a má hodně zkušeností k předání. Svou kvalitou a praktickými tipy školení převyšuje většinu přednášek na vysokých školách. Jednoznačně jej doporučuji ať už lidem, kteří vlastní podnikání teprve zvažují, ale zároveň i těm, kteří již podnikají řadu let. Každý kdo školení absolvuje, neztratí absolutně nic, ale získat může opravdu hodně.

Ing. David Herbinger

odhadce pro tržní a znalecké odhady nemovitostí
Ing. David Chudán, Ph.D.
Na školení jsem se přihlásil jako někdo, kdo o podnikání na volné noze uvažuje, ale zatím s ním nemá žádné zkušenosti. I když jsem měl místy v průběhu školení pocit, že je zaměřeno spíše již na fungující freelancery, odnesl jsem si z něho mnoho poznatků a především tipů, co dělat a čemu se naopak vyvarovat. Za velký přínos považuji to, že i přes četné odbočky z linie přednášky, které jsou dány interakcí skupiny, je celkový obsah vložený do poměrně logického rámce, ukotveného kvalitními literárními zdroji, které Robert v průběhu doporučuje. To v kombinaci s Robertovými rétorickými schopnosti udrželo pozornost a zájem nejen můj, ale i celé skupiny naprostou většinu času, po kterou školení probíhalo. Myslím, že celek je opravdu vyvážený mix teorie a praxe. Doporučuji jak začínajícím, tak fungujícím freelancerům.

Ing. David Chudán, Ph.D.

datový analytik a lektor odborných kurzů
Luboš Moravec
Jestliže někdo očekával formální školení plné teorie a odborných pojmů, musel být zajisté zklamán. Seminář se nesl v poklidném přátelském duchu a byl nabit celou řadou důležitých informací, zajímavých myšlenek, dotazů a odpovědí. Perfektní byla rovněž obsluha čajmena Jirky Boháče, který udržoval naši mysl tak svěží, že psaní poznámek ani nebylo nutné a celé školení se do nás doslova otisklo. Měli jsme také příležitost konzultovat náš podnikatelský záměr s odborníky na slovo vzatými, což pro nás mělo značný význam. Určitě doporučuji školení všem, kteří začínají o nezávislém podnikání uvažovat či se jen chtějí setkat s podobně smýšlejícími lidmi a získat motivaci. Děkuji přednášejícím i všem ostatním, kteří se školení účastnili. Bylo to s vámi bezva :-)

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Daniel Thaisz
Víkend ve Valticích byl pro mne nesmírně inspirativní. V průběhu školení jsem nezaregistroval jedinou nepoužitelnou informaci a odvezl jsem si mnohonásobně víc, než jsem očekával. Už teď vidím, že tyto dva dny budou mít pro mé podnikání zásadní význam.

Daniel Thaisz

IT poradce a konzultant pro G Suite
Kateřina Čambalová
Školení mohu všem doporučit. Byl to velice příjemný víkend plný spousty nových poznatků a doporučení, jak mohu svoje podnikání vylepšit a posunout dále. Utvrdila jsem se v tom, že jsem na správné cestě a mé kroky budou nyní mnohem jistější než před školením.

Kateřina Čambalová

interiérová designérka
Za dobré peníze skvělá muzika!

Mgr. Pavel Pichler

Tomáš Jacík
Robert Vlach je skvělý školitel, školení má perfektně připraveno a hravě odpověděl na veškeré mé dotazy. Školení bylo velice zajímavé a vedené ve velmi pohodovém duchu s přátelskou atmosférou.

Tomáš Jacík

Linux administrátor a konzultant
MgA. Aleš Výmola
Jedním slovem: vynikající. Všechno podstatné, co jsem se mohl dozvědět nejen o podnikání na volné noze. Vždycky jsem si myslel, že musím nevyhnutelně založit firmu. Díky školení jsem si uvědomil, že být na volné noze neznamená existovat jenom jako živnostníček, který nemůže firmám konkurovat, ale dává mi to možnost být nezávislým profesionálem a úspěšným partnerem i pro velké klienty. Dává mi to možnost být nejlepším v tom, co dělám a co mne baví, a zároveň být maximálně svobodný a naplněný.

MgA. Aleš Výmola

video producent, režisér, výtvarník, video-grafik, animátor, performer, improvizátor, hudebník
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS