Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 6170 z celkem 292 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Jindra Bachmanová
Děkuji za perfektní organizaci a obsahově nabité školení. Praktická doporučení a postupy jsem začala okamžitě realizovat v praxi. Oceňuji, že na školení je možné najít a poznat spřízněné duše, navázat spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi nebo si hned na místě domluvit profesionální podporu. Robert je profesionál na svém místě. Oceňuji, že nemaluje věci narůžovo, dává rady a doporučení, která vycházejí z praxe, a především je otevřený a své zkušenosti sdílí s ostatními. Ve svém životě jsem se málokdy setkala s podobně pozitivním přístupem. Mohu jen doporučit.

Mgr. Jindra Bachmanová

psychoterapeutka, koučka, lektorka trénování paměti a personální konzultantka
Lukáš Pítra
Školení nezávislých profesionálů bylo nejen setkáním zajímavých lidí, ale skvělou příležitostí utřídit si myšlenky a vnést do vlastního podnikání trochu štábní kultury a řadu zajímavých tipů.

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Mgr. Jiří Krpeš
Školení bylo plné inspirujících podnětů a užitečných rad pro mé vlastní podnikání. Doporučuji všem, kdo o své účasti na příštím školení teprve přemýšlí.

Mgr. Jiří Krpeš

web copywriter
PhDr. Markéta Šubová
Kromě cenných doporučení rozhodně oceňuji Robertovo zapálení pro věc, které je nakažlivé :-) Setkání proběhlo v přátelské atmosféře s cílem podělit se o zkušenost a poradit, což člověk ve světě podnikání spíše nečeká. Určitě doporučuji, školení rozšíří obzory mimo jiné i zasazením do širšího filozofického rámce. Všem dalším přeji hodně zábavy.

PhDr. Markéta Šubová

tlumočnice, překladatelka a lektorka německého jazyka
Tomáš Šimík
Pokud jste na školení Roberta Vlacha ještě nebyli, jeďte v nejbližším možném termínu. Překvapí vás a obohatí svou hloubkou, intenzitou, ale také velkým množstvím kvalitních informací, které mohou být v některých momentech vašeho podnikání nepostradatelné. Součástí školení jsou mimo jiné kvalitní moderované diskuse účastníků, často obohacené o osobní příběhy z praxe, vyprávěné s velkou mírou upřímnosti. Na školení, které jsem absolvoval, vznikla až nečekaně přátelská atmosféra a snad každý se ke svému podnikání na volné noze alespoň začal stavět s větší otevřeností pro nové nápady a myslím, že i s větší odvahou.

Tomáš Šimík

copywriter a básník
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Teprve s podnikáním začínám a právě proto mám pocit, že mě toto školení varovalo před nástrahami nalíčenými na začátečníky stejně tak, jako maminka vypraví své dítě na cestu životem. Zkrátka už se tolik neobávám, že položím ruku na rozpálenou plotýnku, anebo že si s důvěrou přivoním k misce s křenem! Ačkoli jsou v mém okolí lidé, kteří mě od práce na volné noze soustavně zrazují, školení mě utvrdilo, že jsem se vydala správnou, ba dokonce tou nejlepší, cestou. Děkuji!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Bc. Vláďa Novotný
Ačkoli jsem na školení jel poměrně dobře připraven a měl jsem přečtenu většinu článků, které se o probíraných tématech na portále Na volné noze objevují, získal jsem spoustu nových informací, podložených praktickými příklady a ukázkami. Utvrdil jsem se v tom, že chci nadále pracovat jako nezávislý profesionál. K tomu všemu ještě přátelská atmosféra, krásné městečko Valtice a výborný čaj – jsem moc rád, že jsem se školení zúčastnil.

Bc. Vláďa Novotný

webdesignér a PHP programátor
Jitka Sedlářová
Školení na volné noze pro mě bylo velice milým a příjemným překvapením! Obsahově bylo nesmírně bohaté, plné cenných informací, praktických rad a doporučení. Robert navíc dokázal vytvořit velmi přátelskou a neformální atmosféru, i bez využití teambuildingových her :) Předal nám toho mnoho ve velmi koncentrované, jasné a zcela srozumitelné formě. Osobně mě nadchlo osvětlení etických principů, ze kterých práce na volné noze vychází, a které zcela odpovídají tomu, v co vnitřně věřím. Robert vám na školení neslíbí zázraky, ani vás nevybaví žádnou duchaprázdnou strategií. To, co vám předá, je velice etické, poctivé, smysluplné a dává velkou chuť a podporu jít vpřed.

Jitka Sedlářová

lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie
Ing. Michal Martoch
Jelikož podnikáme s dalšími společníky jako mladá firma, dostal jsem se ke školení portálu Na volné noze úplnou náhodou. Osobně si myslím, že ani tak nezáleží na tom, jestli je člověk sám za sebe anebo je součástí firmy. Důležitý je výsledek a tím je především dlouhodobá spokojenost zákazníka. Školení mi v tomto směru pomohlo více pochopit, jak se k zákazníkům chovat tak, aby se k nám rádi vraceli. Ukázalo mi, jak správně nastavit cenu a které marketingové metody jsou nejlepší v poměru cena/výsledek. V minulosti jsem absolvoval kurzy i za mnoho desítek tisíc a s klidným svědomím mohu říci, že školení provozovatele portálu Na volné noze Roberta Vlacha je jednoznačně nejlepší a to jak z hlediska jeho přístupu, tak také získaných informací, které vycházejí z praxe. Velice doporučuji pro každou začínající firmu.

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek
Bc. Renáta Plouharová
Z dvoudenního školení jsem si odnesla více než pozitivní zkušenost a chtěla bych tímto poděkovat lektorovi Robertu Vlachovi za schopnost vidět mezery na českém trhu a nabídnout začínajícím i zavedeným profesionálům maximální podporu v jejich podnikání po všech stránkách, což nemá jinde v Česku obdoby (v tomto přesvědčení mne utvrdilo i setkání s dalšími účastníky). Náplní školení byly kromě běžných témat jako podnikatelský záměr, zahájení podnikání, budování dobrého jména a optimalizace zisku, také oblasti, které se týkají širších souvislostí: osobní rozvoj, péče o zdraví, zohlednění nefinanční motivace a celkový přínos pro společnost při dosažení a zachování maximální osobní svobody. Školení se neslo v příjemném přátelském duchu s dostatečným prostorem pro dialog i vzájemnou výměnu zkušeností a pomyslnou třešničkou bylo večerní posezení a degustace ve vinném sklípku. To vše rozhodně přispívá k budování jedinečného nezávisle-profesionálního prostředí.

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS