Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 7180 z celkem 335 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Ivana Minářová
Školení Na volné noze jsem absolvovala jako osoba podnikáním zcela nedotčená. Po pěti letech na mateřské dovolené jsem se rozhodovala, co dál dělat ve svém profesním životě stavebního inženýra. Robert Vlach mi pomohl utřídit myšlenky, zvýšil sebevědomí a do začátku navedl na cestu, kterou se mám vydat. Také informace od dalších účastníků školení, mnohdy již zkušených freelancerů, jsou k nezaplacení a já za ně děkuji.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů a chytré technologie v bydlení
Ing. Jiří Kroužek
Školení mi pomohlo se nad některými činnostmi v podnikání hlouběji zamyslet. Odnesl jsem si spoustu poznámek — zejména ke zvýšení efektivity práce, načerpal novou inspiraci a hlavně jsem se ujistil v tom, že chci i nadále pracovat jako nezávislý profesionál.

Ing. Jiří Kroužek

konzultant a správce PPC reklamy
I se značným odstupem hodnotím kurz jako maximálně přínosný, otvírající nové způsoby myšlení i nadhledu na věc. Pokud mohu srovnávat s desítkami jiných kurzů, výcviků a školení, které jsem absolvoval, musím ten váš upřednostnit nad všechny jiné pro jeho velmi konstruktivní atmosféru, pohodový přístup a velký rozsah vstřebaných informací.

Bc. Petr Moučka

hlavní instruktor a autor komplexního systému reálné sebeobrany Sorudo
Ing. Radek Andrš
Školení mohu rozhodně doporučit každému kdo podniká na volné noze, anebo o tomto způsobu obživy zatím jen uvažuje. Pomohlo mi utřídit si myšlenky i představy a najít novou inspiraci v oboru své činnosti. Významné bylo i to, že nasměrovalo mé snažení tím správným směrem. Dalším velkým přínosem bylo, že jsem na školení poznal řadu úžasných lidí a objevil skvělou komunitu lidí na volné noze. Obdivuhodný byl i výkon Roberta Vlacha, který se nám celé dva dny věnoval v maximální míře.

Ing. Radek Andrš

IT specialista
Eva Bradáčová
Děkuji Robertovi za komplexní a trefné školení, které mi pomohlo doplnit chybějící představy i informace pro úvod do podnikání, a pomohlo zahnat i v mnohém zbytečné obavy. Určitě se v brzké době ozvu pro domluvu konzultace a spolupráce.

Eva Bradáčová

lektorka obchodních a prodejních dovedností
Adam Vrána
Jak hodnotím školení? Jedním slovem – pecka! Stojí to za ty peníze? No jasně, že stojí. Vy všichni volnonožci, co jste na Robertově školení dosud nebyli, běžte. Čím dříve, tím lépe. Nesnažte se prošlapávat si cestu podnikatelským pralesem sami, jako já s Míšou. Bude vás to stát čas, peníze a dobrou náladu. Věřte mi. A co se mi líbilo nejvíce? Robert je profík a skvělý řečník. Když školí jak a co dělat, věříte mu. Vše, o čem mluví, dobře zná. Prošel si tím. Možná proto se tak dobře poslouchá. Má přirozenou autoritu. Školení bylo nabité příklady, ve kterých nám Robert jasně ukazoval své postupy a dával dobré rady. Dokázal jsem se v nich najít. Teď už mi jen zbývá začít postupně zavádět nové procesy do svého podnikání a zvyšovat tím naši efektivitu. Díky, Roberte :)

Adam Vrána

UX textař
Školení úspěšného podnikání na volné noze mi v mnoha ohledech pomohlo a neuvěřitelně mě namotivovalo. Mohu ho proto upřímně a vřele doporučit. Na volné noze jsem už nějakou dobu a s mou optikou „dobrá práce se neodmítá“ jsem operativou doslova zavalena. Pak se člověku snadno stane, že se jeho projekty začnou tříštit a ztratí se na cestě, která se zpočátku zdála tak jasně vytyčená. Díky školení se mi opět podařilo najít správný směr. Získala jsem návod, například díky procesnímu řízení, jak postupovat, kudy já chci a tempem, které mně vyhovuje a tím si plnit svůj sen.

Ing. Taťána Kubátová

mentorka pro studium cizích jazyků a lektorka angličtiny
MgA. Lenka Bukačová
Celé školení je perfektně připravené a probíhá v opravdu příjemné atmosféře. Poskytuje komplexní náhled na podnikání na volné noze. Nejedná se však jen o teorii, ale rozebrány jsou i konkrétní příklady z praxe, které mi osobně pomohly odkrýt problémy, které jsem řešila. Šla jsem na školení především poznat nové lidi s podobným přístupem a odešla jsem s nečekanou motivací a chutí posunout se v profesním přístupu zase o krok dál. Díky Roberte!

MgA. Lenka Bukačová

fotografka se zaměřením na podnikatelské příběhy
Ing. Martin Straka
Školení jsem se zúčastnil v roce 2014. Musím ocenit perfektní organizaci, výborné přednášející a samozřejmě velké množství informací, které jsem načerpal. Robert Vlach má velký talent jak srozumitelnou a zábavnou formou předávat své bohaté zkušenosti. Myslím, že školení můžu s klidným svědomím doporučit všem začínajícím i pokročilým profesionálům.

Ing. Martin Straka

webmaster, webdesignér a e-learning developer
Mgr. Jitka Pourová
Dnes je to rok, kdy jsem se vydala na volnou nohu. Jsem lektorka a učím češtinu pro cizince. Zvolila jsem si cestu samostatné práce, kterou si budu vybírat, a současně budu zodpovědná za to, co a jak dělám a že mě má práce uživí. Na mé cestě mi pomohlo i Školení podnikání na volné noze. Nevím, jestli je lepší absolvovat ho před startem podnikání, nebo po pár měsících. U mě to byla druhá varianta, pomohlo mi to utřídit některé postupy, které už jsem dělala, a dozvěděla jsem se novinky, jak celý proces zefektivnit.

Mgr. Jitka Pourová

korektorka a lektorka českého jazyka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS