Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 7180 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Daniel Thaisz
Víkend ve Valticích byl pro mne nesmírně inspirativní. V průběhu školení jsem nezaregistroval jedinou nepoužitelnou informaci a odvezl jsem si mnohonásobně víc, než jsem očekával. Už teď vidím, že tyto dva dny budou mít pro mé podnikání zásadní význam.

Daniel Thaisz

IT poradce a konzultant pro G Suite
Kateřina Čambalová
Školení mohu všem doporučit. Byl to velice příjemný víkend plný spousty nových poznatků a doporučení, jak mohu svoje podnikání vylepšit a posunout dále. Utvrdila jsem se v tom, že jsem na správné cestě a mé kroky budou nyní mnohem jistější než před školením.

Kateřina Čambalová

interiérová designérka
Mgr. Pavel Pichler
Za dobré peníze skvělá muzika!

Mgr. Pavel Pichler

konzultant a realizátor projektů pro rozvoj cestovního ruchu
Tomáš Jacík
Robert Vlach je skvělý školitel, školení má perfektně připraveno a hravě odpověděl na veškeré mé dotazy. Školení bylo velice zajímavé a vedené ve velmi pohodovém duchu s přátelskou atmosférou.

Tomáš Jacík

Linux administrátor a konzultant
MgA. Aleš Výmola
Jedním slovem: vynikající. Všechno podstatné, co jsem se mohl dozvědět nejen o podnikání na volné noze. Vždycky jsem si myslel, že musím nevyhnutelně založit firmu. Díky školení jsem si uvědomil, že být na volné noze neznamená existovat jenom jako živnostníček, který nemůže firmám konkurovat, ale dává mi to možnost být nezávislým profesionálem a úspěšným partnerem i pro velké klienty. Dává mi to možnost být nejlepším v tom, co dělám a co mne baví, a zároveň být maximálně svobodný a naplněný.

MgA. Aleš Výmola

video producent, režisér, výtvarník, video-grafik a animátor
Ing. Ivana Minářová
Školení Na volné noze jsem absolvovala jako osoba podnikáním zcela nedotčená. Po pěti letech na mateřské dovolené jsem se rozhodovala, co dál dělat ve svém profesním životě stavebního inženýra. Robert Vlach mi pomohl utřídit myšlenky, zvýšil sebevědomí a do začátku navedl na cestu, kterou se mám vydat. Také informace od dalších účastníků školení, mnohdy již zkušených freelancerů, jsou k nezaplacení a já za ně děkuji.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Ing. Jiří Kroužek
Školení mi pomohlo se nad některými činnostmi v podnikání hlouběji zamyslet. Odnesl jsem si spoustu poznámek — zejména ke zvýšení efektivity práce, načerpal novou inspiraci a hlavně jsem se ujistil v tom, že chci i nadále pracovat jako nezávislý profesionál.

Ing. Jiří Kroužek

specialista na internetový marketing se zaměřením na PPC reklamu, SEO a SEM
Bc. Petr Moučka
I se značným odstupem hodnotím kurz jako maximálně přínosný, otvírající nové způsoby myšlení i nadhledu na věc. Pokud mohu srovnávat s desítkami jiných kurzů, výcviků a školení, které jsem absolvoval, musím ten váš upřednostnit nad všechny jiné pro jeho velmi konstruktivní atmosféru, pohodový přístup a velký rozsah vstřebaných informací.

Bc. Petr Moučka

podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy
Ing. Radek Andrš
Školení mohu rozhodně doporučit každému kdo podniká na volné noze, anebo o tomto způsobu obživy zatím jen uvažuje. Pomohlo mi utřídit si myšlenky i představy a najít novou inspiraci v oboru své činnosti. Významné bylo i to, že nasměrovalo mé snažení tím správným směrem. Dalším velkým přínosem bylo, že jsem na školení poznal řadu úžasných lidí a objevil skvělou komunitu lidí na volné noze. Obdivuhodný byl i výkon Roberta Vlacha, který se nám celé dva dny věnoval v maximální míře.

Ing. Radek Andrš

IT specialista
Eva Bradáčová
Děkuji Robertovi za komplexní a trefné školení, které mi pomohlo doplnit chybějící představy i informace pro úvod do podnikání, a pomohlo zahnat i v mnohém zbytečné obavy. Určitě se v brzké době ozvu pro domluvu konzultace a spolupráce.

Eva Bradáčová

lektorka obchodních a prodejních dovedností
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS