Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 7180 z celkem 282 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Bc. Vláďa Novotný
Ačkoli jsem na školení jel poměrně dobře připraven a měl jsem přečtenu většinu článků, které se o probíraných tématech na portále Na volné noze objevují, získal jsem spoustu nových informací, podložených praktickými příklady a ukázkami. Utvrdil jsem se v tom, že chci nadále pracovat jako nezávislý profesionál. K tomu všemu ještě přátelská atmosféra, krásné městečko Valtice a výborný čaj – jsem moc rád, že jsem se školení zúčastnil.

Bc. Vláďa Novotný

webdesignér a PHP programátor
Jitka Sedlářová
Školení na volné noze pro mě bylo velice milým a příjemným překvapením! Obsahově bylo nesmírně bohaté, plné cenných informací, praktických rad a doporučení. Robert navíc dokázal vytvořit velmi přátelskou a neformální atmosféru, i bez využití teambuildingových her :) Předal nám toho mnoho ve velmi koncentrované, jasné a zcela srozumitelné formě. Osobně mě nadchlo osvětlení etických principů, ze kterých práce na volné noze vychází, a které zcela odpovídají tomu, v co vnitřně věřím. Robert vám na školení neslíbí zázraky, ani vás nevybaví žádnou duchaprázdnou strategií. To, co vám předá, je velice etické, poctivé, smysluplné a dává velkou chuť a podporu jít vpřed.

Jitka Sedlářová

lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie
Ing. Michal Martoch
Jelikož podnikáme s dalšími společníky jako mladá firma, dostal jsem se ke školení portálu Na volné noze úplnou náhodou. Osobně si myslím, že ani tak nezáleží na tom, jestli je člověk sám za sebe anebo je součástí firmy. Důležitý je výsledek a tím je především dlouhodobá spokojenost zákazníka. Školení mi v tomto směru pomohlo více pochopit, jak se k zákazníkům chovat tak, aby se k nám rádi vraceli. Ukázalo mi, jak správně nastavit cenu a které marketingové metody jsou nejlepší v poměru cena/výsledek. V minulosti jsem absolvoval kurzy i za mnoho desítek tisíc a s klidným svědomím mohu říci, že školení provozovatele portálu Na volné noze Roberta Vlacha je jednoznačně nejlepší a to jak z hlediska jeho přístupu, tak také získaných informací, které vycházejí z praxe. Velice doporučuji pro každou začínající firmu.

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek
Bc. Renáta Plouharová
Z dvoudenního školení jsem si odnesla více než pozitivní zkušenost a chtěla bych tímto poděkovat lektorovi Robertu Vlachovi za schopnost vidět mezery na českém trhu a nabídnout začínajícím i zavedeným profesionálům maximální podporu v jejich podnikání po všech stránkách, což nemá jinde v Česku obdoby (v tomto přesvědčení mne utvrdilo i setkání s dalšími účastníky). Náplní školení byly kromě běžných témat jako podnikatelský záměr, zahájení podnikání, budování dobrého jména a optimalizace zisku, také oblasti, které se týkají širších souvislostí: osobní rozvoj, péče o zdraví, zohlednění nefinanční motivace a celkový přínos pro společnost při dosažení a zachování maximální osobní svobody. Školení se neslo v příjemném přátelském duchu s dostatečným prostorem pro dialog i vzájemnou výměnu zkušeností a pomyslnou třešničkou bylo večerní posezení a degustace ve vinném sklípku. To vše rozhodně přispívá k budování jedinečného nezávisle-profesionálního prostředí.

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka
Ing. David Herbinger
Mohu upřímně říci, že skolení bylo pojato velmi profesionálně. Robert Vlach na něj přišel na 100% připraven, mluvil k věci, obsahu lze dobře porozumět a má hodně zkušeností k předání. Svou kvalitou a praktickými tipy školení převyšuje většinu přednášek na vysokých školách. Jednoznačně jej doporučuji ať už lidem, kteří vlastní podnikání teprve zvažují, ale zároveň i těm, kteří již podnikají řadu let. Každý kdo školení absolvuje, neztratí absolutně nic, ale získat může opravdu hodně.

Ing. David Herbinger

odhadce nemovitostí a realitní poradce
Ing. David Chudán, Ph.D.
Na školení jsem se přihlásil jako někdo, kdo o podnikání na volné noze uvažuje, ale zatím s ním nemá žádné zkušenosti. I když jsem měl místy v průběhu školení pocit, že je zaměřeno spíše již na fungující freelancery, odnesl jsem si z něho mnoho poznatků a především tipů, co dělat a čemu se naopak vyvarovat. Za velký přínos považuji to, že i přes četné odbočky z linie přednášky, které jsou dány interakcí skupiny, je celkový obsah vložený do poměrně logického rámce, ukotveného kvalitními literárními zdroji, které Robert v průběhu doporučuje. To v kombinaci s Robertovými rétorickými schopnosti udrželo pozornost a zájem nejen můj, ale i celé skupiny naprostou většinu času, po kterou školení probíhalo. Myslím, že celek je opravdu vyvážený mix teorie a praxe. Doporučuji jak začínajícím, tak fungujícím freelancerům.

Ing. David Chudán, Ph.D.

informatik se specializací na datové analýzy, konzultant závěrečných prací a lektor
Luboš Moravec
Jestliže někdo očekával formální školení plné teorie a odborných pojmů, musel být zajisté zklamán. Seminář se nesl v poklidném přátelském duchu a byl nabit celou řadou důležitých informací, zajímavých myšlenek, dotazů a odpovědí. Perfektní byla rovněž obsluha čajmena Jirky Boháče, který udržoval naši mysl tak svěží, že psaní poznámek ani nebylo nutné a celé školení se do nás doslova otisklo. Měli jsme také příležitost konzultovat náš podnikatelský záměr s odborníky na slovo vzatými, což pro nás mělo značný význam. Určitě doporučuji školení všem, kteří začínají o nezávislém podnikání uvažovat či se jen chtějí setkat s podobně smýšlejícími lidmi a získat motivaci. Děkuji přednášejícím i všem ostatním, kteří se školení účastnili. Bylo to s vámi bezva :-)

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Daniel Thaisz
Víkend ve Valticích byl pro mne nesmírně inspirativní. V průběhu školení jsem nezaregistroval jedinou nepoužitelnou informaci a odvezl jsem si mnohonásobně víc, než jsem očekával. Už teď vidím, že tyto dva dny budou mít pro mé podnikání zásadní význam.

Daniel Thaisz

IT konzultant, specialista na Google Apps a uživatelskou podporu
Na školení nezávislých profesionálů jsem jela s lehkou skepsí. V hlavě se mi totiž už rozpínala myšlenka opustit profesi, kterou dělám už bezmála dvacet let, a poohlédnout se po něčem novém. Robertův přístup ve mě však naopak probudil chuť využít svoje znalosti, nezahodit těžce vydobyté zkušenosti a svou profesi obohatit. Děkuji.

Mgr. Renata Svobodová

Před odjezdem jsem si stanovil dva cíle, které by školení mělo splnit. I když jsem na volné noze už 3 roky, pociťoval jsem potřebu udělat si inventuru svého podnikání. Z tohoto důvodu jsem předpokládal, že získám na školení ucelený přehled, jak směřovat svoje podnikání k úspěchu. Druhý cíl jsem si stanovil, že mi školení pomůže získat další motivaci, jak ve svém podnikaní pokračovat. Musím konstatovat, že školení oba mé cíle splnilo a že jsem navíc dostal přidanou hodnotu v podobě dalšího osobního setkání s majitelem portálu Na volné noze. Velkou výhodu školení vidím v tom, že poskytuje velký prostor k diskuzi, je možné se na všechno zeptat, ověřit si, zda moje současné podnikání nevykazuje chyby, a vyslechnout zkušenosti ostatních účastníků.

Ing. František Honsa

konzultant a programátor SAP
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS