Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 7180 z celkem 89 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Pana Pítru můžeme vřele doporučit. Má výborný přehled a bohaté zkušenosti. Velmi se mi líbí jeho vstřícný a lidský přístup. Samozřejmostí je plnění termínů, zadání, logické a lehko pochopitelné výstupy. Najal jsem si ho na pomoc s on-page SEO, ale krom toho jsem jako bonus dostal velmi kompletní poradenství z různých oblastí týkající se ecommerce. Naši spolupráci hodnotím velmi kladně a věřím, že bude trvat ještě velmi dlouho.

Tomáš Meško

MôjDom štúdio, s.r.o.
www.modos.sk
Lukáše jsme kontaktovali ohledně vypracování analýzy klíčových slov a následné zapracování do našeho webu. A jsme rádi, že se toho Lukáš ujal. Kromě špičkové práce na Lukášovi určitě každý ocení jeho osobní přístup. Veškerou práci vám skvěle odprezentuje,vysvětlí a ukáže jak s tím dále pracovat a co všechno z dané analýzy můžete získat. Kromě toho určitě každý ocení Lukášův přesah do jiných oborů, takže jsme například nastavili PPC, které vám opravdu vydělávají, vyřešíte technické problémy apod. Díky tomu všemu se každým dnem náš web posunuje dál a dál a jsme rádi, že s Lukášem můžeme spolupracovat i nadále. Všem můžeme tedy Lukáše vřele doporučit, je to první SEO profesionál, za kterým jde vidět kus odvedené práce a který se vám určitě zaplatí.

Bc. Martin Adámek

www.botino.cz ~ info@botino.cz ~ 723 158 716
Jsme velmi spokojeni se všemi radami a doporučeními, které jsme od Lukáše Pítry dostali. Spolupracovali jsme na analýze a následné tvorbě strategie internetového marketingu pro naše webové projekty. Velmi si ceníme jeho postřehů z našeho administračního prostředí aPilot. Ve spolupráci budeme velmi rádi pokračovat.

Tomáš Stejskal

ředitel a jednatel Apilot.cz
www.apilot.cz ~ 739 686 259
S Lukášem spolupracujeme už téměř rok a jsme maximálně spokojení. Jeho práce je profesionální a dodržuje termíny. Většinou spíše on popohání nás, protože my nestíháme jeho tempo. Předal nám spoustu know-how a taky je super jeho osobní přístup.

Peter Křivánek

majitel Happysport.cz
www.happysport.cz ~ 775 706 125
Na základě doporučení jsme požádali Lukáše Pítru o konzultaci k některým specifickým otázkám SEO problematiky na našem eshopu. Lidským milým způsobem se nám dostalo rychlé, odborné a komplexní odpovědi, kterou jsme mohli dále zpracovat a navíc konečná cena konzultace byla mnohem nižší, než jsme očekávali. Budeme rádi, pokud bude spolupráce s Lukášem Pítrou i nadále možná.

L. Zichová

jednatelka společnosti Karmenta s.r.o.
www.romershop.cz ~ 212 240 681
Lukáš pro APEK realizoval několik odborných školení a workshopů na téma SEO a linkbuildingu pro posluchače z řad členů APEKu – manažerů a specialistů českých e-commerce projektů a zadavatelů online reklamy. Z ohlasu účastníků i vlastních kolegů hodnotím přínos pro posluchače velmi pozitivně. Praktické, velmi otevřené a profesionální –nejčastější adjektiva slovních hodnocení. Jako odborného speakera mohu Lukáše s klidem doporučit. Díky za spolupráci a těším se na případná budoucí pokračování.

Jan Vetyška

www.apek.cz
Bc. Zuzana Bartůšková
Na spolupráci s Lukášem si vážím hned několika věcí. Jednak je to jeho snaha srozumitelným způsobem (i pro totálního laika) odkrývat podloudné praktiky SEO šamanů. A dále jeho styl komunikace založený na faktech, číslech a jasných informacích. Vždy když jsme s ním konzultovali, dostali jsme zcela konkrétní, jasné, srozumitelné informace bez zdržující omáčky kolem, které jsme mohli ihned aplikovat. Lukáš nám radil nejen v oblasti SEO a PPC, ale pomáhal nám také správně nastavit Google Analytics a vyznat se ve výstupech v nich. Neváhal nám doporučit další profesionály pro naše specifické potřeby. Jeho rady byly vždy realistické a reflektovaly naše potřeby. Neváhal nám rozmluvit drahé řešení, které pro nás nebylo vhodné, i když by na něm pravděpodobně vydělal víc. A toho si velmi vážím a vřele jeho služby doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka a daňový poradce pro živnostníky a malé firmy
S Lukášem Pítrou spolupracuji v rámci online aktivit pro společnosti Otherm, Norman, Jansen-Display a Happy Ski sport. U Lukáše si cením nejen toho, že je skutečně specialistou ve svém oboru, ale především jeho osobního přístupu – rychlé komunikace, vstřícnosti a optimismu, který mi vždy dokáže zvednout náladu.

Martina Firmanová

Sales Manager, Mladá fronta a. s.
www.mf.cz ~ firmanova@mf.cz ~ 725 089 089
Před mojí účastí na školení SEO jsem toto téma vnímal jako problematiku. Mojí problematiku. Po absolvování školení pod vedením pana Pítry jsem tuto problematiku rozklíčoval díky klíčovým (srozumitelným) slovům pana Pítry. Stručně řečeno – jasné a srozumitelné školení. Školení, které je klíčem k SEO. Mohu jen doporučit.

Martin Havran

Xtuning s.r.o.
Lukáš mi velmi pomohl při vytváření nového internetového obchodu jednoho z klientů. Využil jsem jeho služeb v oblasti SEO. Byl velmi vstřícný a na mé dotazy odpovídal obsáhle a rychle. Dozvěděl jsem se spoustu věcí, které byly přínosem i v jiných částech marketingu. Lukáše doporučuji a těším se na další spolupráci.

David Hradil

Project manager & e-commerce specialist ve společnosti DavidHradil.cz
www.davidhradil.cz ~ 775 396 707
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS