Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 89 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Martin Matějka
S Lukášem jsem se seznámil v rámci našeho společného působení v agentuře na marketingovou podporu e-shopů. Považuji ho za velmi schopného odborníka na online marketing, který svou práci dělá poctivě a zodpovědně. Má široký rozhled v oboru, neustále se učí nové věci a postupy a je radost s ním spolupracovat. Za jeho největší přednosti považuji „tah na branku", vysokou odbornost, profesionalitu v jednání a umění vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu vhodné řešení. Bylo mi ctí s Lukášem spolupracovat.

Martin Matějka

SEO konzultant a lektor
Pavel Minář
Požádal jsem Lukáše o pomoc s propagací mých školení Google Apps. A bylo to sakra dobré rozhodnutí! Spolupracujeme relativně krátce, ale už teď mohu říci, že Lukáš pro mne představuje opravdového profesionála – neskutečný machr ve svém oboru se smyslem pro detail a obrovským tahem na branku. Až mě občas trochu zlobil, když jsem chtěl něco „ošulit“. Teď jsem ale rád, že jsme věci nedělali na 99, ale na 110 %. Výsledek za to stojí. S Lukášem je radost spolupracovat!

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Lukáš je nejenom profesionál, který dokáže vstřebat ohromné množství informací z oboru, ale dokáže poradit a nasměrovat na cestu vedoucí k dlouhodobému úspěchu. Je vidět, že se na konzultace pečlivě připravuje, ale dokáže i rychle reagovat na otázky a připomínky, zkrátka to není markeťák, který se na začátku nadechne a nepustí vás ke slovu, ale člověk, který se snaží vyslechnout, pochopit problémy, a prakticky poradit. Zkrátka pokud si od Lukáše necháte poradit, nečeká vás sprška akademické teorie, ale zdravý selský rozum, široký přehled, praktické zkušenosti a informace, které může mít jen člověk z praxe. Konzultace s Lukášem podle mého přesvědčení ušetří spoustu času i peněz, a u mě to byly doposud chvíle s člověkem, který funguje na stejné vlně.

Václav Zahrádka

internetový marketing, SEO
www.online-sport.cz ~ vasek@online-sport.cz ~ 739 344 565
Lukáš zpracoval detailní SEO analýzu pro BookFan.eu. Překvapil mě jeho pragmatický přístup - málo (zbytečného) balastu, mnoho hodnotných doporučení. Pomohl nám vypracovat konkrétní to-do list úprav na webu a následně dohlížel na implementaci jednotlivých bodů. Reálný přínos bude samozřejmě viditelný až po několika měsících, zatím ale naši spolupráci hodnotím velice pozitivně.

Michal Juhás

724 796 980
Lukáš je inteligentní, empatický a zkušený odborník. Přesně takový, jakého jsme hledali. Když jsme se rozhodovali pro redesign nového firemního webu, věděli jsme, že chceme začít s někým, kdo nám pomůže položit dobré základy. Zároveň jsme ale chtěli začít i budovat jakousi základnu SEO know-how v rámci naší firmy, a tak jsme se po výborné zkušenosti s Lukášovým kolegou Martinem Matějkou rozhodli pro celé školení analýzy klíčových slov. Lukáš nejen že podal školení poutavě a k věci, ale zbylo i dost prostoru k debatě nad konkrétními otázkami našeho projektu. Nadto také cítím, že i v nadcházejících dnech, kdy se budeme analýzou sami zabývat, nám zůstane kvalifikovanou a nápomocnou oporou, díky které nejen, že projekt dotáhneme do zdárného konce, ale ještě nám je umožněno nahlédnout pod SEO „pokličku", a tak „založit pod hrnce vlastní" :) Lukáše můžu jedině doporučit.

Jan Tlusťák

www.hoteltime.cz
jan.tlustak@hoteltime.cz ~ 605 283 560
Rád bych touto cestou doporučil služby, které Lukáš Pítra nabízí. Ve firmě jeho některých služeb využíváme a jsme velmi spokojeni. Věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá a oboustranně výhodná. Dle mého je důležité se obklopovat schopnými lidmi. Děkuji, Lukáši!

Martin Šlauer

jednatel firmy Web Consulting
www.webconsulting.cz ~ martin.slauer@webconsulting.cz ~ 777 090 905
S Lukášem jsem spolupracovala jako grafička na několika projektech a mohu ho vřele doporučit nejen pro jeho odborné znalosti a pracovní nasazení. Velice oceňuji jeho smysl pro detail, rychlou orientaci, perfektní analytické myšlení i komplexní přístup, kterým vždy přispěl k řešení problému. Lukáš není standardní suchopárný marketingový specialista schovaný za čísly a poučkami, je to kreativní mladý muž se spoustou nápadů, se kterým sdílíme stejné názory na sebevzdělávání i přístup ke klientům. Vážím si ho jak po profesní stránce, tak po stránce osobní.

Šárka Adamová

www.sadiie.com
S Lukášem spolupracujeme na ubytovacím portále Toulejse.cz, u kterého se kromě jeho koncepce podílí v počáteční fázi i na nastavení celkové konkurenční strategie webu. Spolupráce je bezproblémová, připomínky a doporučení jsou opodstatněné a vše je včas připraveno. Klientovi se věnuje s maximálním úsilím a je vidět, že má s navrhováním a poradenstvím při tvorbě internetových projektů zkušenosti. Jeho služby tedy můžeme vřele doporučit.

Martin Marták

www.toulejse.cz
Lukáše jsme oslovili jako specialistu na oblast podnikání na internetu. Potřebovali jsme vysvětlit začínajícím podnikatelům, jaké jsou aktuální možnosti v této oblasti, např. možnosti zřízení a provozování e-shopu. Lukáš zpracoval velmi čtivý a srozumitelný text, plný doporučení a návodů, jak postupovat, čeho se vyvarovat a na co nezapomenout. Lukáš spolupracuje opravdu profesionálně, rychle se naladil na naše potřeby, drží termíny a jeho výsledek práce byl perfektní po věcné i formální stránce.

Martina Manová

centrum pro začínající podnikatele
www.ipodnikatel.cz
Na spolupráci s Lukášem Pítrou oceňuji především jeho nadhled v oblasti internetového marketingu a jeho přehled o aktuálních trendech vyhledávání informací na internetu. Je schopen přínosy využití těchto trendu srozumitelně přetlumočit do laikovi srozumitelné řeči. Samozřejmostí je v jeho případě dodržování dohodnutých termínů a vstřícnost při řešení mých požadavků.

Jan Čepelka

kouč pro osobní růst
www.osobnikouc.cz ~ 602 132 063
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS