Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 5160 z celkem 89 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Mgr. Roman Hřebecký
Chytrost, přehled, preciznost a pohotovost. Lukáše vystihují tahle čtyři slova přesně. A jeho práci? Nemlátí prázdnou slámu. Profiluje se jako SEO odborník, ale v online marketingu vidí mnohem dál. Jeho klienti mu věří a moc dobře vědí, proč. Neodbývá je. Nevím, jestli je nejlepším SEO expertem v Česku, je ale expertem, kterého si můžete najmout s jistotou, že od něj dostanete přesně to, co potřebujete. A to není v dnešní online marketingové džungli, co je u nás k mání, vůbec jistota k zahození.

Mgr. Roman Hřebecký

copywriter, marketér a lektor
Spolupráce s Lukášem mě od začátku prostě baví! Jeho přínos je patrný od první chvíle, kdy jsme začali spolupracovat a do teď nepolevil. Líbí se mi, že se nepouští na tenký led – pokud ví, že by jeho výstup nebyl stoprocentní, tak obratně doporučí jiného specialistu na danou oblast. Díky jeho know-how, 100% přístupu a kontaktům ho s čistým svědomím mohu doporučit opravdu každému. Pro nás škoda, že jsme ho neobjevili dřív :-)

David Štěpánek

www.urbanstore.cz ~ stepanek@urbanstore.cz
Lukáš u nás vzbudil takovou důvěru a prokázal takovou úroveň znalostí, že jsme si od něj nechali zpracovat hned několik SEO analýz pro naše obsahové projekty i eshopy. Lukáše mohu jen doporučit a doufám, že s ním budeme moci spolupracovat i v budoucnu.

Jan Kováč

konzultant MMS.cz
www.mms.cz ~ jan.kovac@mms.cz
Lukáše Pítru mohu opravdu doporučit. Využili jsme jeho nabídky na školení, které bylo profesionální a přesně vypracované na míru. Zodpověděl všechny naše dotazy a navíc nám přidal cenná doporučení na odborníky v oblasti SEO, webdesignu a sociálních sítí. Ještě jednou moc děkujeme.

Kateřina Lodrová

Workshop s panem Pítrou byl velmi podnětný. Získané zkušenosti se nám hodí nejen v projektu, pro který jsme workshop absolvovali, ale i k mnoha dalším. Pro nás to byla určitě velmi dobrá investice. Doporučuji každému kdo si chce rozšířit své znalosti a schopnosti.

Josef Jarmara

Paseo, s.r.o., CEO
www.kdykde.cz
Od samého začátku bylo jednání věcné, lidsky příjemné a v krátké době přineslo své ovoce. Vysoce hodnotíme profesionalitu s jakou se pan Pítra věnoval naší firmě nejen v rámci přípravy auditu, ale i velmi přínosného školení. Oceňujeme i kvalitní formu komunikace podloženou fakty a příklady. Díky tomu bylo pro nás uchopení potřebných změn mnohem jednodušší. Není v dnešní době zvykem potkat partnera, kterému můžete důvěřovat a řešit s ním opravdu zásadní oblasti svého webu. Těšíme se na pokračování spolupráce.

Ing. Alena Samková

ložní povlečení Matějovský
www.matejovsky-povleceni.cz
Lukáš je výborný v tom, že je velmi praktický. Jeho rady jsou jasné, cílené a praktické. Stalo se mi v minulosti, že agentura nám dala velmi obecné rady a chtěla si přihrát pro sebe další byznys. Ale Lukáš byl již na úvodním setkání velmi konkrétní a právě tím si mě získal. Spolupráce probíhá výborně, komunikace je příjemná. Lukáš pro nás dělá konzultace SEO, od analýzy po konkrétní doporučení co dělat a jak implementovat změny. Výborné je i to, že ho zajímá – a sám nás „kontroluje“ – jako jeho doporučení implementujeme.

Adela Masarykova

manažerka jazykové školy Empire
empire-skola.cz
Pokud potřebujete poradenství a support pro rozvoj vašeho eshopu pomocí online marketingu, pak vřele doporučují Lukášovy služby! Online marketing pro eshopy Jansen Display jsem rozjížděl v několika evropských zemích, takže mám srovnání a mohu s klidným svědomím konstatovat, že kvalita Lukášových služeb je plně srovnatelná a mnohdy i lepší než na vyspělých trzích. Rád bych vyzdvihl i business myšlení a schopnost plynule komunikovat v angličtině. Obojí je pro nás velkým přínosem.

David Seibert

Jansen Display s.r.o.
david.seibert@yahoo.com ~ 603 166 553
Absolvoval jsem u Lukáše analýzu klíčových slov. Prezentace byla zajímavá, vtipná, přínosná a profesionální. Veškeré postupy byly předkládány srozumitelně a přehledně. Školení doporučuji.

Pavel Novotný

SEO a PPC manažer
Pana Pítru jsem vyhledal na internetu s tím, že jsem pečlivě četl jeho reference a poté se rozhodl ho oslovit. Byl jsem velmi mile překvapen z maximálně profesionálního přístupu a celé konzultace, která byla pro mě více než přínosná. Vřele doporučuji!

Pavel Kolka

www.NakrmPsa.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS