Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Blog > Školení pro úspěšné nezávislé podnikání

Školení pro úspěšné nezávislé podnikání

14. 12. 2006

Počínaje rokem 2007 rozšiřuje portál Na volné noze svou nabídku o unikátní skupinová školení pro začínající i zavedené nezávislé profesionály, podnikatele a živnostníky. Stěžejní myšlenkou je poskytovat dobrý základ pro úspěšné podnikání v jakémkoliv oboru a také otevírat účastníkům školení nové obzory. Místem konání bude malebné vinařské městečko Valtice.

Finmag je snad jediný časák, který zhusta pokrývá témata blízká freelancerům: rozhovory, profesní byznys, tržní trendy i novinky. Proto jsme pro vás domluvili mimořádnou SLEVU 10–40 % na roční tištěné a digitální předplatné, které se obsahově liší od webové verze. Udělejte Krok vpřed na volné noze s časopisem, kterému osobní podnikání není cizí — např. za rozhovor s Babišem byl Michal Kašpárek letos nominován na Novinářskou cenu. Vychází co dva měsíce, nabídka platí do konce června:

SLEVA 10 % na tištěné a digitální předplatné s voucherem KROKVPRED pouze za 297 Kč.

SLEVA 40 % na tištěné a digitální předplatné jen za 198 Kč pro registrované členy navolnenoze.cz (voucher najdete po přihlášení v členské sekci).

Odběr novinek emailem

Nejlepší možností, jak sledovat novinky o podnikání na volné noze, je stručné upozornění na nové články v našem blogu emailem, společně s dalšími tipy a aktualitami. Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek přibližně jednou měsíčně:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.


Chcete být úspěšní? Přidejte se!

Pro nezávislé profesionály pořádáme unikátní školení úspěšného podnikání na volné noze a můžete u nás také levně inzerovat svou práci široké veřejnosti. Sdružujeme stovky odborníků mnoha profesí a desítkám z nich jsme již pomohli rozjet úspěšné podnikání.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS