Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Blog > Vyhlašujeme literární soutěž

Vyhlašujeme literární soutěž

21. 9. 2012

Proč jste na volné noze? Rádi bychom znali vaši jedinečnou odpověď! Tímto vás srdečně zveme k účasti v soutěži, kterou pořádáme pro radost ze života, tvořivosti a podnikání.

Chcete-li se soutěže zúčastnit, pošlete nám do konce října na email portal@navolnenoze.cz svůj literární výtvor na téma Proč jsem na volné noze.

Může to být úvaha, povídka, pohádka, báseň či komiks — zkrátka vaše oblíbená literární forma v rozsahu 1 až 6 stran (A4 nebo normostrana 1.800 znaků včetně mezer, viz pravidla).

Vítěz získá výhru 5.000 Kč + 5 let registrace na portále Na volné noze v hodnotě 8.000 Kč. Nejlepší dílo vybrané porotou vyhlásíme a vydáme na blogu krátce před Vánoci se speciální PDF přílohou s výběrem děl ostatních soutěžících. Oceněno bude také 2. a 3. místo.

Jak vidíte, zadání je jednoduché. Stačí se zahloubat, proč jste na volné noze a začít tvořit. Už se moc těšíme na vaše výtvory a budeme rádi, když dáte vědět kolegům!

Pravidla soutěže

Cílem této soutěže je povzbudit vás ke krásné tvorbě, sdílet dobré myšlenky, pobavit i motivovat čtenáře. V rámci férovosti a průhlednosti bylo nutné stanovit také níže uvedená pravidla soutěže a specifikovat licenci, aby bylo možné vaše dílo nekomerčně publikovat.

 1. Přihlášením díla do soutěže souhlasíte s níže uvedenými pravidly soutěže.
 2. O vítězi rozhodne 10 až 15 porotců. Každý bude hodnotit samostatně a nezávisle.
 3. V rámci férovosti hodnocení bude porotcům pokud možno zatajena identita autorů.
 4. Soutěžní díla je možné zasílat do 31. 10. 2012 na email portal@navolnenoze.cz.
 5. Vyhlášení vítěze proběhne do 24. 12. 2012. Vítěz získá 5.000 Kč + 5 let registrace.
 6. Cenou za 2. místo budou 4 roky registrace a školení; za 3. místo 3 roky registrace.
 7. Akceptovaný rozsah soutěžního textu je 1 až 6 normostran (1.800 znaků vč. mezer).
 8. V případě básně či komiksu je možné zaslat dílo v rozsahu 1 až 6 běžných stran A4.
 9. Soutěžícím může být svéprávná osoba starší 18 let bez jakýchkoli dalších omezení.
 10. Každý soutěžící může přihlásit pouze jedno dílo. Kolektivní díla nelze přihlásit.
 11. Přihlásit můžete pouze vlastní, originální, dosud nevydané a nelicencované dílo.
 12. Do konce března 2013 poskytujete pořadateli bezplatnou výhradní licenci k publikování díla. Od dubna 2013 poskytujete pořadateli nevýhradní licenci na dobu neomezenou k publikování díla na portále Na volné noze ve formě článku (pouze vítěz) a PDF přílohy (ostatní soutěžící). Pořadatel prohlašuje, že dílo bude publikováno nekomerčně.
 13. Pořadatelem, vyhlašovatelem a garantem soutěže je Robert Vlach.

Upozornění: Soutěž už je uzavřena, podívejte se na konečné pořadí a výsledky.

Staňte se součástí Na volné noze — od roku 2005 největší komunity freelancerů a nezávislých profesionálů v Česku! Placené členství zahrnuje zveřejnění vaší webové prezentace v nejpoužívanějším otevřeném katalogu českých freelancerů, přes který vás mohou zákazníci poptávat napřímo, tj. bez prostředníků a provizí. Prezentaci vám napíše na míru zkušený copywriter, můžete si k ní zaregistrovat i vlastní doménu a veškeré budoucí aktualizace jsou v ceně, stejně jako pozvánky na naše skvělé akce pro váš rozvoj a růst. 👉 Přihláška

Odběr novinek emailem

Nejlepší možností, jak sledovat novinky o podnikání na volné noze, je stručné upozornění na nové články v našem blogu emailem, společně s dalšími tipy a aktualitami. Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek přibližně jednou měsíčně:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.


Chcete být úspěšní? Přidejte se!

Pro nezávislé profesionály pořádáme unikátní školení úspěšného podnikání na volné noze a můžete u nás také levně inzerovat svou práci široké veřejnosti. Sdružujeme stovky odborníků mnoha profesí a desítkám z nich jsme již pomohli rozjet úspěšné podnikání.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS