Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Blog > Vyhlašujeme literární soutěž

Vyhlašujeme literární soutěž

21. 9. 2012

Proč jste na volné noze? Rádi bychom znali vaši jedinečnou odpověď! Tímto vás srdečně zveme k účasti v soutěži, kterou pořádáme pro radost ze života, tvořivosti a podnikání.

Chcete-li se soutěže zúčastnit, pošlete nám do konce října na email portal@navolnenoze.cz svůj literární výtvor na téma Proč jsem na volné noze.

Může to být úvaha, povídka, pohádka, báseň či komiks — zkrátka vaše oblíbená literární forma v rozsahu 1 až 6 stran (A4 nebo normostrana 1.800 znaků včetně mezer, viz pravidla).

Vítěz získá výhru 5.000 Kč + 5 let registrace na portále Na volné noze v hodnotě 8.000 Kč. Nejlepší dílo vybrané porotou vyhlásíme a vydáme na blogu krátce před Vánoci se speciální PDF přílohou s výběrem děl ostatních soutěžících. Oceněno bude také 2. a 3. místo.

Jak vidíte, zadání je jednoduché. Stačí se zahloubat, proč jste na volné noze a začít tvořit. Už se moc těšíme na vaše výtvory a budeme rádi, když dáte vědět kolegům!

Pravidla soutěže

Cílem této soutěže je povzbudit vás ke krásné tvorbě, sdílet dobré myšlenky, pobavit i motivovat čtenáře. V rámci férovosti a průhlednosti bylo nutné stanovit také níže uvedená pravidla soutěže a specifikovat licenci, aby bylo možné vaše dílo nekomerčně publikovat.

 1. Přihlášením díla do soutěže souhlasíte s níže uvedenými pravidly soutěže.
 2. O vítězi rozhodne 10 až 15 porotců. Každý bude hodnotit samostatně a nezávisle.
 3. V rámci férovosti hodnocení bude porotcům pokud možno zatajena identita autorů.
 4. Soutěžní díla je možné zasílat do 31. 10. 2012 na email portal@navolnenoze.cz.
 5. Vyhlášení vítěze proběhne do 24. 12. 2012. Vítěz získá 5.000 Kč + 5 let registrace.
 6. Cenou za 2. místo budou 4 roky registrace a školení; za 3. místo 3 roky registrace.
 7. Akceptovaný rozsah soutěžního textu je 1 až 6 normostran (1.800 znaků vč. mezer).
 8. V případě básně či komiksu je možné zaslat dílo v rozsahu 1 až 6 běžných stran A4.
 9. Soutěžícím může být svéprávná osoba starší 18 let bez jakýchkoli dalších omezení.
 10. Každý soutěžící může přihlásit pouze jedno dílo. Kolektivní díla nelze přihlásit.
 11. Přihlásit můžete pouze vlastní, originální, dosud nevydané a nelicencované dílo.
 12. Do konce března 2013 poskytujete pořadateli bezplatnou výhradní licenci k publikování díla. Od dubna 2013 poskytujete pořadateli nevýhradní licenci na dobu neomezenou k publikování díla na portále Na volné noze ve formě článku (pouze vítěz) a PDF přílohy (ostatní soutěžící). Pořadatel prohlašuje, že dílo bude publikováno nekomerčně.
 13. Pořadatelem, vyhlašovatelem a garantem soutěže je Robert Vlach.

Upozornění: Soutěž už je uzavřena, podívejte se na konečné pořadí a výsledky.

Margit Slimáková bude speciálním hostem školení podnikání na volné noze Roberta Vlacha 21. března v Praze. Za jediný den se dozvíte vše, co by měl o podnikání vědět každý freelancer, a Robertův bestseller Na volné noze dostanete navíc jako dárek. Potkáte jiné volnonožce na stejné cestě a Margit vám do ní dodá kuráž svým závěrečným proslovem. Ale pozor: termín je pouze jeden jediný — už za pár týdnů v Animice, nejútulnějším školícím prostoru v Praze! 👉 Přihláška

Odběr novinek emailem

Nejlepší možností, jak sledovat novinky o podnikání na volné noze, je stručné upozornění na nové články v našem blogu emailem, společně s dalšími tipy a aktualitami. Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek přibližně jednou měsíčně:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.


Chcete být úspěšní? Přidejte se!

Pro nezávislé profesionály pořádáme unikátní školení úspěšného podnikání na volné noze a můžete u nás také levně inzerovat svou práci široké veřejnosti. Sdružujeme stovky odborníků mnoha profesí a desítkám z nich jsme již pomohli rozjet úspěšné podnikání.

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS