Na volné noze Na cestě

28. listopadu 2022

Startujeme nový formát setkání pro freelancery napříč celým Českem ve spolupráci s místními coworky.

Na volné noze Na cestě

Jste na volné noze a rádi se potkáváte s jinými freelancery?

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — v úžasném prostředí čtyř českých coworkingů.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku přes následující odkazy a dorazit v dobré náladě 😊

Co vás čeká na místě:

  • prostor pro práci v prostředí coworkingu od 13 do 18 hod.
  • neformální networking s jinými freelancery a profesionály
  • debata o podnikání na volné noze s Robertem Vlachem
  • prohlídka celého coworkingu pro zájemce o členství
  • příjemná, přátelská a neformální atmosféra setkání

Poznámka: Přijít můžete kdykoli. Kapacita coworkingů je nicméně omezená, proto může být vstup po jejím zaplnění pozastaven či jinak omezen. Pokud by k tomu náhodou došlo, samozřejmě o tom budeme hned informovat v události na Facebooku. Ideální je dorazit hned na začátek ve 13h ;-)

Na cestě je nový formát akcí pro freelancery pořádaný portálem Navolnenoze.cz ve spolupráci s místními komunitami a coworky. Cílem projektu je propojovat a podporovat nezávislé profesionály, představit výhody práce v coworkingu a zprostředkovat osobní sdílení kontaktů či know-how. Jde také o pokračování think-tanku Na volné noze v nové podobě neformálních debat o podnikání s Robertem Vlachem pro účastníky, kteří se budou chtít zapojit. Záměrem je uspořádat postupně tato setkání po celém Česku včetně krajských i menších měst a dál nový formát rozvíjet. Chcete-li dostávat pozvánky na další akce, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Robert Vlach se od roku 2005 věnuje systematické podpoře podnikání na volné noze (angl. freelancing) jako publicista, konzultant, lektor a zakladatel Navolnenoze.cz a Freelancing.eu. Je autorem mezinárodního bestselleru The Freelance Way (HarperCollins, 2022), který vyšel původně česky pod názvem Na volné noze (Melvil, 2017).


Sdílejte
a diskutujte

Facebook Twitter LinkedIn Instagram

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí