Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > O nás > Think tank

Think tank Na volné noze


Součástí projektu Na volné noze je také 1. think tank pro freelancery v Evropě, který se schází od roku 2012 čtyřikrát ročně v Praze, Brně a Ostravě, nebo případně i online. Setkání jsou uzavřená, na pozvání pouze pro naše členy a absolventy školení.

Hlavním posláním think tanku je kontinuální odborná podpora podnikání účastníků, setkávání se a profesní růst. Sdílíme své zkušenosti, novinky a know-how. O podnikání se bavíme otevřeně a bez příkras.

Každé setkání má předem dané hlavní téma, které svou prezentací či příspěvkem otevírá jako náš host nějaký špičkový profesionál. Na něj pak navazují další příspěvky účastníků a moderovaná diskuse. Každý tak může přispět tím nejlepším ze svých zkušeností.

Náplň, forma i cena setkání se průběžně mění. Setkání probíhá celé odpoledne a obvykle jej uzavírá večerní networking s volným vstupem pro všechny naše fanoušky a freelancery, kteří mají chuť přijít a bavit se (nejen) o podnikání na volné noze.

Setkání think tanku Na volné noze v Praze
Setkání think tanku Na volné noze v Praze
Setkání think tanku Na volné noze v Brně
Setkání think tanku Na volné noze v Brně
Setkání think tanku Na volné noze v Ostravě
Setkání think tanku Na volné noze v Ostravě
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS