Think-tank Na volné noze

Základní informace o našem think-tanku pro freelancery

Součástí projektu Na volné noze je také 1. think-tank pro freelancery v Evropě, který se schází pravidelně od roku 2012.

V letech 2012 až 2019 probíhala setkání čtyřikrát ročně v Praze, Brně a Ostravě. Během pandemických let 2020 až 2022 se konala až na výjimky online. Sestříhané záznamy některých přednášek z think-tanku najdete v našem videoblogu a podcastu.

Od podzimu 2022 setkání probíhají v úplně novém formátu Na volné noze Na cestě ve spolupráci s místními coworkingy napříč celým Českem.

Hlavním posláním think tanku je kontinuální odborná podpora podnikání účastníků, setkávání se a profesní růst. Sdílíme své zkušenosti, novinky a know-how. O podnikání se bavíme otevřeně a bez příkras. Důležitou součástí našich setkání je i networking, který je otevřený i pro veřejnost, a tedy všechny naše fanoušky a freelancery, co mají chuť přijít a bavit se (nejen) o podnikání na volné noze.

Jste na volné noze? Přidejte se k nám!Na volné noze portál nezávislých profesionálů

Přidejte se

Každý freelancer je u nás vítaný!

Přes váš profil v našem otevřeném katalogu vás mohou zákazníci poptávat napřímo, tj. bez prostředníků a provizí.

Sestavení profilu copywriterem i veškeré aktualizace jsou v ceně, stejně jako pozvánky na naše skvělé akce pro váš rozvoj a růst.

Chci se přidat