Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > O nás > Nápověda > Časté dotazy > Registrace > Musím mít v prezentaci fotku?

Musím mít v prezentaci fotku?


Fotografie není povinná, ale její přítomnost má na úspěšnost prezentace tak výrazný vliv, že vám její zveřejnění vřele doporučujeme. Sympatické foto může zmírnit počáteční nedůvěru a mnohonásobně zvýšit procento lidí, kteří vás po shlédnutí prezentace osloví.

Fotky také značně usnadňují vizuální navigaci v našem oborovém katalogu. Proto jsou prezentace bez fotografie penalizovány a ani se nezobrazují mezi nováčky na úvodní stránce portálu Na volné noze.

Kvalitní profesionální fotka je tedy jedním z důležitých předpokladů úspěšnosti vaší prezentace. Pokud zrovna takový snímek nemáte po ruce, můžete nám poslat nějaký dočasný, který později vyměníme za nový. Nebo se nechte na počkání digitálně vyfotit u fotografa, který vám fotku zašle emailem. A není-li zbytí, poradíme si také s úpravou momentek nebo rodinných a skupinových fotek. Obvykle je lepší nějaké foto než žádné.

Pokračovat registrací na tomto portále >

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS