Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > O nás > Nápověda > Časté dotazy > Registrace > Jaké bude mé umístění v katalogu?

Jaké bude mé umístění v katalogu?


Pro vaši osobní webovou prezentaci bude vybráno nejvhodnější umístění v oborovém katalogu nezávislých profesionálů a zároveň bude zařazena do všech kategorií, které odpovídají vašemu předmětu podnikání.

Nové kategorie jsou přidávány postupně s tím, jak se registrují noví profesionálové z oborů, které v katalogu dosud nebyly příliš zastoupeny.

Pokud v katalogu zatím kategorie pro vaši profesi není, v žádném případě to neznamená, že by zde nebylo pro vás místo. Právě naopak: v katalogu pro vás bude vybráno to nejvhodnější dočasné umístění a jakmile se zaregistrují další profesionálové z vašeho oboru, bude pro vás vytvořena samostatná kategorie. První zástupci nové profese obvykle získají ze své registrace maximum, takže své rozhodnutí určitě neodkládejte.

Faktory ovlivňující pořadí v katalogu

Přední pozice v oborovém katalogu portálu Na volné noze nejsou na prodej. Prezentace jsou řazeny automaticky podle desítek pozitivních či negativních faktorů, jako zejména:

Po registraci budete mít v našem webovém rozhraní k dispozici jednoduchý nástroj, který vám poskytne řadu praktických tipů ke zvyšování návštěvnosti a úspěšnosti prezentace.

Pokračovat registrací na tomto portále >

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS