Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > O nás > Nápověda > Časté dotazy > Školení > Mohu svou účast přeložit nebo zrušit?

Mohu svou účast přeložit nebo zrušit?


Účast na školení je možné zrušit se storno poplatkem 30 % do dvou týdnů před zahájením školení a nebo 60 % po propásnutí této lhůty. Po odečtení stornovacího poplatku bude úhrada do 14 dnů zaslána zpět na vámi uvedený účet.

Účast na školení lze také jednou přeložit na jiný termín, případně po domluvě převést na někoho jiného, nebo zaměnit za jinou službu portálu Na volné noze ve stejné hodnotě.

Předem neodhlášená účast na školení propadá. Stejně tak propadá nevyužitá účast, která již byla jednou přeložena — přeloženou účast již nelze stornovat ani zaměnit za jinou službu, ale lze ji ještě převést na náhradníka.

V případě zdravotní indispozice lektora máte samozřejmě nárok na přeložení na jiný termín dle vašeho výběru, nebo vrácení peněz. Nepodstatné změny osnovy, časového rozvrhu, občerstvení nebo absence avizovaného hosta školení nelze reklamovat, ale vždy v takovém případě sami poskytujeme přiměřenou kompenzaci.

Zpět na stránku školení >

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS