Ing. Adam Egressy

vývojář webových a mobilních aplikací, zakladatel vývojářského studia Wootera Digital Technologies

Jsem vývojář webových a mobilních aplikací a zakladatel vývojářského studia Wootera Digital Technologies. Mám více než 20letou praxi, bohaté mezinárodní zkušenosti a po ruce sehraný tým osvědčených vývojářů a dalších odborníků, s nimiž zajišťujeme kompletní vývoj a rozvoj malých i velkých projektů.

Klademe přitom důraz na preciznost, bezpečnost, spolehlivost a rozšiřitelnost. Používáme nejmodernější technologie, které máme osobně vyzkoušené a garantujeme jejich vhodnost pro daný projekt. A bude nám potěšením probrat – a následně přebrat – i ten váš.

Ukázky práce

HMS – kompletní přepracování systému pro správu amatérské hokejové ligy v Praze Systém pro správu hokejové ligy s důrazem na bezpečnost, použitelnost a rozšiřitelnost | HMS Přepracování systému pro správu amatérské hokejové ligy v Praze na klíč | HMS Vývoj komplexního systému na vyhledávání a objednávání vstupenek na akci Break On Budapest Break On Budapest: vývoj komplexního systému na vyhledávání a objednávání vstupenek od A do Z

Pomůžeme vám v těchto oblastech:

  • Rezervační systémy
  • Systémy pro správu
  • Automatizace
  • IoT
  • Digitalizace firem
  • iOS/Android aplikace

Ukázky nejnovějších projektů:

  • HMS – Tento projekt představuje kompletní přepracování systému pro správu amatérské hokejové ligy v Praze. Výzvou bylo nahradit původní řešení a zcela nově vytvořit systém s využitím moderních technologií. Klíčové bylo zaměření na bezpečnost, použitelnost a rozšiřitelnost systému. Celý proces jsme realizovali během letních měsíců mezi sezónami, což bylo časově náročné, ale podařilo se nám splnit všechny požadavky zákazníka.
  • DarkSide Movement – Pro tento populární gym v Brně jsme převzali a dále rozšiřujeme rezervační systém. Náš tým se soustředí na zlepšení funkcionality a efektivity stávajícího systému pro lepší zákaznickou zkušenost.
  • Break On Budapest – Byli jsme osloveni pořadateli tanečního festivalu na vývoj komplexního systému na vyhledávání a objednávání vstupenek na akci. Řešení zahrnuje nejen uživatelsky příjemné prostředí, ale i integraci s platební bránou a automatickými e-mailovými notifikacemi pro zákazníky.
Ing. Adam Egressy
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Adam Egressy
Oldřichova 255/20
Praha 2
128 00
Mobil:211 154 457
Email:info@wootera.com
Web:www.wootera.com
LinkedIn:adam-egressy
IČ:19160526

Doporučení
z první ruky

Při vytváření dokonalého rezervačního systému pro náš festival jsme měli přesnou představu: různé druhy vstupenek, zábavný, ale povinný dotazník pro každého účastníka, přizpůsobené e-mailové upozornění, podpora více měn a samozřejmě naprostá bezpečnost online plateb. A co se týče designu, chtěli jsme něco naprosto ohromujícího. A pak přišla firma Wootera. Rozhodnutí se pro ně jako naše technologické partnery bylo jednoznačně jedním z nejlepších kroků, jaké jsme mohli udělat. Spolupráce s nimi byla hladká a příjemná! Během vývoje nás pravidelně informovali o průběhu, byli otevření našim nápadům a skvěle ztvárnili naši představu. Výsledný produkt? Přesně takový, jaký jsme si představovali. Ale Wootera nezůstala jen u toho. Bez problémů se postarali i o hosting a nasazení, což nám umožnilo plně se soustředit na organizaci festivalu. Bylo to pro nás obrovské ulehčení! Když se ohlédneme za naší spoluprací, nemáme žádné pochybnosti. Pokud bychom měli vše začít znovu, Wootera by byla naše první volba. Spolupracovat s nimi bylo skvělé rozhodnutí a určitě bychom to udělali znovu.

Levente Tibad

Break On Budapest