Doporučení z první ruky

Ing. Adam Egressy — vývojář webových a mobilních aplikací, zakladatel vývojářského studia Wootera Digital Technologies


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Když jsme si uvědomili, že náš stávající systém HMS narazil na své technologické limity a potřeboval kompletní přepracování, byli jsme v situaci, kdy jsme hledali společnost schopnou takto rozsáhlý projekt zvládnout od základů. Naší volbou se stala Wootera a s odstupem času to hodnotíme jako skvělé rozhodnutí. Přestože byl projekt výzvou jak co do rozsahu, tak časového plánu, novou sezónu se nám podařilo odstartovat bez jediné komplikace. Co velmi oceňujeme, je to, jak Wootera rychle a konstruktivně reaguje na naše požadavky – spolupráce je prostě skvělá. Díky pevným základům, na kterých nyní systém stojí, se můžeme soustředit na jeho další rozvoj. Wootera má ve svém týmu zkušené odborníky, kteří díky svým dlouholetým zkušenostem v oboru dokážou navrhnout systémy připravené čelit budoucím výzvám. V dnešní době je taková schopnost nesmírně cenná a klíčová pro úspěch jakéhokoli IT projektu. Pokud hledáte společnost schopnou vytvořit bezpečné, spolehlivé a robustní software řešení, Wootera je volba, kterou vřele doporučuji.

Petr Urban
Prague Hockey Masters
www.phmcup.cz

Na začátku jara jsme se rozhodli svěřit správu našeho rezervačního systému firmě Wootera. Toto rozhodnutí bylo důsledkem špatných zkušeností s původní firmou, která vyvíjela prvotní verzi systému a bohužel způsobila celou řadu problémů a chyb, což naší firmě dělalo špatné jméno. Kluci se hned na začátku spolupráce postarali o rychlé a efektivní odstranění všech chyb a díky jejich skvělé technické znalosti dokázali systém překopat tak, aby fungoval bez problémů jak z hlediska admina, tak uživatele. Co nás však nejvíce potěšilo a mile překvapilo je jejich profesionální přístup k práci. Reaguji vždy velmi rychle a vše ochotně vysvětlí lidskou řečí tak, abychom veškeré pojmy chápali i my neajťáci. Jde vidět, že jim nejde o to ze zákazníka dostat co nejvíce peněz, ale naopak při vývoji vždy vysvětlí různé možnosti se všemi benefity a riziky. Navíc už několikrát nám pomohli zcela zdarma nad rámec dohodnuté spolupráce, což už se v dnešním světě moc nevidí a moc si toho vážíme. Od doby, kdy s klukama spolupracujeme, se za rezervační systém nemusíme stydět! Pokud hledáte spolehlivého partnera, Wootera je tou správnou volbou!

Robin Viktora
Dark Side Movement
www.darksidemovement.cz

Při vytváření dokonalého rezervačního systému pro náš festival jsme měli přesnou představu: různé druhy vstupenek, zábavný, ale povinný dotazník pro každého účastníka, přizpůsobené e-mailové upozornění, podpora více měn a samozřejmě naprostá bezpečnost online plateb. A co se týče designu, chtěli jsme něco naprosto ohromujícího. A pak přišla firma Wootera. Rozhodnutí se pro ně jako naše technologické partnery bylo jednoznačně jedním z nejlepších kroků, jaké jsme mohli udělat. Spolupráce s nimi byla hladká a příjemná! Během vývoje nás pravidelně informovali o průběhu, byli otevření našim nápadům a skvěle ztvárnili naši představu. Výsledný produkt? Přesně takový, jaký jsme si představovali. Ale Wootera nezůstala jen u toho. Bez problémů se postarali i o hosting a nasazení, což nám umožnilo plně se soustředit na organizaci festivalu. Bylo to pro nás obrovské ulehčení! Když se ohlédneme za naší spoluprací, nemáme žádné pochybnosti. Pokud bychom měli vše začít znovu, Wootera by byla naše první volba. Spolupracovat s nimi bylo skvělé rozhodnutí a určitě bychom to udělali znovu.

Levente Tibad
Break On Budapest
www.breakonbudapest.com