Adam Ležák

IT architekt, konzultant a správce Microsoft 365 a Microsoft Azure

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem IT architekt, konzultant a správce Microsoft 365 a Microsoft Azure s více než 10letou praxí. Mám bohaté zkušenosti s nejrůznější IT technologií – stanice, servery Microsoft Windows, virtualizace, networking Fortinet, MikroTik, UniFi či on-prem řešení. Nyní se specializuji na hyperscale cloudovou infrastrukturu společnosti Microsoft: Microsoft 365 a Azure.

Nabízím:

  • Konzultace v oblasti IT
  • Správa, provoz a migrace služeb a technologií Microsoft
  • IT architektura – Azure Active Directory, Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online, Microsoft Defender, Workplace, Security, Intune
  • Konzultace v oblasti cloudové platformy Microsoft Azure

Přehled mých certifikátů od společnosti Microsoft najdete zde.

Adam Ležák

Kontakty

Adam Ležák
Rychnov nad Kněžnou 1 (Královéhradecký kraj)
516 01

Doporučení
z první ruky

S panem Ležákem spolupracuje naše firma 6 měsíců. Spolupráce spočívá v poskytnutí konzultačních a realizačních služeb správy M365 systému v naší společnosti. Pan Ležák pracuje systematicky a důsledně, což přispívá k dobré plánovatelnosti jednotlivých pracovních balíčků. Jeho kompetentnost neumím vzhledem k mé neznalosti v dané oblasti objektivně posoudit. Nicméně, definované úkoly realizuje ve smysluplném časovém rámci a realizovaná řešení odpovídají požadavkům. Kladně hodnotím také jeho snahu pochopit požadavky zákazníka a flexibilně na ně reagovat.

Marian Petrovic, PhD.