Doporučení z první ruky

Adam Ležák — IT architekt, konzultant a správce Microsoft 365 a Microsoft Azure


Zobrazuji všech 6 doporučení

S panem Ležákem byla naprostá spokojenost, rychlá reakce, AZURE rozumí velmi dobře.

Petr Stránský
IT firma

S panem Ležákem spolupracuje naše firma 6 měsíců. Spolupráce spočívá v poskytnutí konzultačních a realizačních služeb správy M365 systému v naší společnosti. Pan Ležák pracuje systematicky a důsledně, což přispívá k dobré plánovatelnosti jednotlivých pracovních balíčků. Jeho kompetentnost neumím vzhledem k mé neznalosti v dané oblasti objektivně posoudit. Nicméně, definované úkoly realizuje ve smysluplném časovém rámci a realizovaná řešení odpovídají požadavkům. Kladně hodnotím také jeho snahu pochopit požadavky zákazníka a flexibilně na ně reagovat.

Marian Petrovic, PhD.

Adama můžu jen doporučit, a to zejména pro jeho spolehlivý a proaktivní přístup. Svému oboru rozumí a pomohl mi nastavit a zabezpečit MS365, včetně jeho propojení s klíčovými systémy tak, aby splňoval nejen vysoké uživatelské, ale také bezpečností požadavky, které standardy advokátní praxe vyžadují.

Jakub Löbl
advokát

S Adamem jsme začali spolupracovat, protože jsme dosáhli kritického bodu počtu zaměstnanců a potřebovali jsme zautomatizovat správu všech počítačů. Adam nás perfektně a lidsky provedl zavedením Microsoft Intune, nastavením základních security a compliance politik, instalací aplikací a prozkoumal různá řešení pro některé naše specifické potřeby (potřeba několika různých VPN, některé nejsou nativní ve Windows). To všechno v relativně krátkém čase a podle domluvených termínů. S Adamem ve spolupráci pokračujeme, protože zůstává dobrým a spolehlivým partnerem v konzultování a řešení problémů s MS Azure (AAD/Entra ID) a Intune.

Petr Palata
jednatel
bookeepio.cz petr@bookeepio.cz

Požádal jsem o konzultaci ohledně Azure Virtual Desktop, dostal jsem relevantní odpovědi na mé dotazy a další dobrá doporučení z praxe.

Tomáš Symon

Pan Adam L. je spolehlivý licenční konzultant, který je vždy připraven přispět svými znalostmi. Jeho profesionální přístup a komunikační dovednosti podporují dobré pracovní výsledky.

Ing. Milan Slezák
telekomunikační služby