Doporučení z první ruky

Adéla Bolváriová — expertka na obsahový marketing


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Štefan Prokop

Adéla mi pomohla nastavit osobní brand na LinkedInu a od té doby mi pravidelně pomáhá s korekturou textu, psaním technických článků a příspěvků pro mě a mé klienty. Má schopnost vcítit se do čtenáře nebo zákazníka, je velmi empatická, pečlivá a upřímná. Vždy odvede skvělou práci a transparentně komunikuje, což pro mě bylo důležité hlavně na začátku naší spolupráce. Díky tomu jsem hned věděl, na čem jsem, jak bude probíhat spolupráce atd. – vše bylo od začátku jasné.

Štefan Prokop
kybersecurity a Software Development konzultant

Adéla se v organizaci The Kukang Rescue Program věnuje sociálním sítím, jejichž prostřednictvím informuje veřejnost o aktivitách programu a pomáhá zvyšovat povědomí o nelegálním obchodu se zvířaty, především pak s outloni, a o jejich ochraně. Pokrývá moderní způsob sdílení informací a vytváří příspěvky, které jsou originálně a poutavě zpracované. Zastupuje tak nejen velmi důležitou vzdělávací, ale také propagační a fundraisingovou roli v chodu organizace.

Lucie Čižmářová
The Kukang Rescue Program

S Adélou se mi pracovalo perfektně. Připravovali jsme spolu obsahový newsletter pro B2B klienta a Adéla dodala skvělý text v domluveném termínu. Během spolupráce se i aktivně ptala a přinášela nové nápady, což bylo moc prima a nebývá to zvykem. Rozhodně doporučuji spolupráci s Adélou a těším se na naše další společné projekty.

Petr Slavík
online marketing, zejména reklamy na soc. sítích + emailové automatizace
www.online21.cz petr.slavik@online21.cz 603 720 806