Doporučení z první ruky

Adéla Bolváriová — expertka na obsahový marketing


Zobrazuji všech 5 doporučení

Štefan Prokop

Adéla mi pomohla nastavit osobní brand na LinkedInu a od té doby mi pravidelně pomáhá s korekturou textu, psaním technických článků a příspěvků pro mě a mé klienty. Má schopnost vcítit se do čtenáře nebo zákazníka, je velmi empatická, pečlivá a upřímná. Vždy odvede skvělou práci a transparentně komunikuje, což pro mě bylo důležité hlavně na začátku naší spolupráce. Díky tomu jsem hned věděl, na čem jsem, jak bude probíhat spolupráce atd. – vše bylo od začátku jasné.

Štefan Prokop
kybersecurity a Software Development konzultant

Adéla se v organizaci The Kukang Rescue Program věnuje sociálním sítím, jejichž prostřednictvím informuje veřejnost o aktivitách programu a pomáhá zvyšovat povědomí o nelegálním obchodu se zvířaty, především pak s outloni, a o jejich ochraně. Pokrývá moderní způsob sdílení informací a vytváří příspěvky, které jsou originálně a poutavě zpracované. Zastupuje tak nejen velmi důležitou vzdělávací, ale také propagační a fundraisingovou roli v chodu organizace.

Lucie Čižmářová
The Kukang Rescue Program

S Adélou se mi pracovalo perfektně. Připravovali jsme spolu obsahový newsletter pro B2B klienta a Adéla dodala skvělý text v domluveném termínu. Během spolupráce se i aktivně ptala a přinášela nové nápady, což bylo moc prima a nebývá to zvykem. Rozhodně doporučuji spolupráci s Adélou a těším se na naše další společné projekty.

Petr Slavík
online marketing, zejména reklamy na soc. sítích + emailové automatizace
www.online21.cz petr.slavik@online21.cz 603 720 806

Se slečnou jsme měli dlouhodobou spolupráci, kdy nám psala články jako podklad pro voiceover. Následně se z toho vytvářel obsah pro Youtube. Vždy bylo předáno v krátký čas. Byla spolehlivá, vždy jsme se domluvili a výstup byl vždy podle představ. Práce s texty, alespoň z mého pohledu, ji bavila, což je pro nás jeden z podstatných důvodů, proč jsme si ji vybrali. Takže doporučuji. Kvůli změně politiky jsme již spolupráci dále nepotřebovali. Pokud bude potřeba, její zkušenosti opět využijeme. Děkujeme.

Petr Lipavský
Youtube

Poprosila jsem Adélu o otextování webu a s výsledkem jsem opravdu spokojená! :) Je velmi zodpovědná a rozhodně ji mohu doporučit!

Stefanie Mannová
virtuální asistentka
www.steffimarketing.cz