Adéla Bolváriová

expertka na obsahový marketing

👑 Obsah je král!

Tvořím obsah, který pomáhá – lepšímu světu i vaší značce.

S chutí pro vás budu budovat obsah, který vám přitáhne pozornost, návštěvnost a nové zákazníky. Kombinuji úderné texty, poutavou grafiku a vymýšlím strategie, jak dostat vaše sdělení na úrodnou půdu.

Klienti si pochvalují můj elán, kreativitu, smysl pro detail a pečlivost. Co slíbím, to dodržím. Jsem diskrétní a profesionální za každých okolností.

Do kreativních vod online marketingu jsem naplno vplula v roce 2022. Předtím jsem absolvovala Juniorní Akademii na platformě Holky z Marketingu a postupně sbírala zkušenosti a praxi v rámci komerčních a neziskových projektů v Česku i zahraničí.

Podrobné informace o mně, mé tvorbě a podmínkách spolupráce najdete na linktr.ee. Na projektech pracuji v češtině i angličtině.

Chcete zjistit více, jak vám dokážu pomoci?

🤙 Rezervujte si online schůzku přes Calendly »

Ukázky práce & certifikáty

Juniorní Akademie Jaro 2022 | Holky z Marketingu Absolvování workshopu metody design thinking | New Generation of Founders Adéla Bolváriová – osobní prezentace a portfolio Marketingová strategie pro Psichologie.cz Content marketing pro dobročinnou sbírku
Zobrazit všech 11 náhledů

Jak vám můžu pomoci?

Postarám se o váš obsahový marketing od psaní textů a tvorby grafiky přes příspěvky na sociální sítě až po marketingovou strategii vaší značky. Baví mě pracovat na projektech komplexně a propojovat textový obsah s vizuálním jazykem v rámci jednotné strategie každého brandu.

 • Obsahový (content) marketing – Napíšu příspěvky na sociální sítě, budu tvořit hodnotný obsah a texty pro weby, blogy, newslettery či voiceovery.
 • Copywriting – Tvořím texty pro web (microcopy, produktové popisky, blogové články, texty na landing page atd.), příspěvky na sociální sítě, titulky, voiceovery, newslettery aj. Nejradši zpracovávám tato témata:
  • zvířata a příroda,
  • zdravý životní styl,
  • remote práce a digitální nomádství,
  • osobní rozvoj, knihy a čtení,
  • cestování,
  • technika (kybersecurity, blockchain),
  • uvítám ale i zadání z jiných oblastí…
 • Proofreading, korektura a úprava textů – Opravím vaše texty, aby byly reprezentativní a neutrhli jste si ostudu.
 • Storytelling – Vyprávím příběhy, protože příběh snáze zaujme cílovou skupinu a lépe prodá vaši značku či produkty.
 • Marketing – Připravím vám marketingovou strategii (STP, 4P marketingový mix), rešerši, popis person a cílové skupiny.
 • Brand marketing – Zvědomíme si vaši vizi, misi a hodnoty vaší značky; naladíme Tone of voice.
 • Social media management – Vytvořím příspěvky vč. grafiky a průvodních textů na sociální sítě Facebook, Instagram a LinkedIn. Zajistím interakci s komunitou, budu sledovat metriky a reportovat, plánovat strategii.
 • LinkedIn – Vyplním váš profil a postarám se o tvorbu obsahu a prezentaci vaší osobní značky.
 • Canva grafika – Atraktivním vizuálem zvýším dosah vašeho sdělení. Tvořím grafiku pro příspěvky na sítích, bannery, prezentace a self-promo materiály, loga, infografiku apod.
 • Foto a video editace – Upravím vaše fotky a videa pro co nejlepší výsledek. Pracuji v Lightroom/Canvě/CapCut.

10 důvodů, proč se mnou spolupracovat:

 1. Know-how. Mám bohaté zkušenosti s plánováním reálných strategií, tvorbou obsahu pro rozmanité klienty a se správou sociálních sítí.
 2. Ovládnutí grafiky. Umím pracovat s mnoha grafickými programy (zejména s Canvou) a jsem schopná pro vás vytvořit grafické materiály na míru.
 3. Časové plánování. Time management mám v malíku. Práci dodávám vždy včas.
 4. Termíny. Striktně dodržuji deadliny a termíny.
 5. Pečlivost. Mám estetické cítění, smysl pro detail a nikdy nevypouštím „zmetky“.
 6. Nadšení, kreativita. A nonstop pozitivní přístup.
 7. Příjemná komunikace. A neustálý úsměv na tváři 🙂
 8. Vstřícnost. Vždy vám vyjdu vstříc a najdu pro vás vhodné řešení.
 9. Profesionalita. A diskrétnost jako záruka kvality.
 10. Technika. Mám odpovídající technické vybavení pro práci (hardware i software).

Jak probíhá spolupráce?

Podrobný popis spolupráce a obchodní podmínky najdete v tomto dokumentu. Trvale žiji v zahraničí jako digitální nomád a pracuji výhradně na dálku. Každý projekt naceňuji individuálně a s cenou se vždy snažím vyjít vstříc tak, aby byla spokojenost na obou stranách.

Mé největší úspěchy

 • Psichologie.cz – Pro platformu o psím online tréninku a výchově jsem vytvořila úspěšnou webovou prezentaci a navrhla strategii propagace.
 • The Kukang Rescue Program – Pro dobročinný projekt na ochranu ohroženého outloně váhavého jsem vedla úspěšnou crowdfundingovou kampaň, kde bylo vybráno přes 100 % částky.
 • Solana Hacker Houses – Účastnila jsem se několika evropských konferencí, cestovala po Evropě za účelem vzdělávání v oblasti web3 a zlepšovala svoji angličtinu.

Vybrané reference

Textování voiceoverů pro Light-CZ

Adéla Bolváriová

Kontakty

Adéla Bolváriová
Bratří Čapků 550
Nejdek (Karlovarský kraj)
362 21
Email:adela.bolvariova@gmail.com
Web:https://linktr.ee/adel_bol
Instagram:adel_stefi_travel
LinkedIn:adela-bolvariova
Datovka:xffk88p
Účet:4051655013/0800 (Česká spořitelna)
IČ:19124902 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Adéla mi pomohla nastavit osobní brand na LinkedInu a od té doby mi pravidelně pomáhá s korekturou textu, psaním technických článků a příspěvků pro mě a mé klienty. Má schopnost vcítit se do čtenáře nebo zákazníka, je velmi empatická, pečlivá a upřímná. Vždy odvede skvělou práci a transparentně komunikuje, což pro mě bylo důležité hlavně na začátku naší spolupráce. Díky tomu jsem hned věděl, na čem jsem, jak bude probíhat spolupráce atd. – vše bylo od začátku jasné.

Štefan Prokop
Štefan Prokop

kybersecurity a Software Development konzultant