Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Adéla Jursíková

Bc. Adéla Jursíková

copywriterka a správkyně sociálních sítí

Bc. Adéla Jursíková

Copy, co má (d)uši!

Jsem profesionální copywriterka a svými texty dokáži prodat i vaši babičku. Slogany, články, branding, webový obsah, obsahové strategie i správa sociálních sítí, to je moje!

Nebojím se výzev, naopak jdu do nich po hlavě. Textovala jsem toaletní kartáče i mobilní aplikaci, vymýšlela příspěvky na Facebook finančních domů či výrobců pneumatik. Napsala jsem brožuru pro hosty horského resortu a z bryndáku pro dospělé učinila nepostradatelného parťáka pro život.

Od šestnácti let publikuji články pod křídly CET 21 na jednom z jejich lifestylových magazínů. Na profesionální úroveň jsem své dovednosti dotáhla na půlroční stáži v digitální agentuře Pria. Dělala jsem copywriting pro eshop Bonami.cz (produktové popisky, texty ke kampaním, články pro firemní magazín) či Biodermu.

Prioritou je pro mě kvalita, profesionální přístup, komunikace a perfektní výstup, s nímž je klient dokonale spokojený.

Píšu osobní blog a zakládám vlastní brand Copyholka, jehož cílem je nejen prezentovat mou práci, ale také inspirovat a vzdělávat laickou i odbornou veřejnost.

Ukázky práce:

Texty pro Bonami magazínTexty ke kampani Bonami.czTexty ke kampani Bonami.czTexty pro Eppi.czČlánek pro lifestylový magazín Krásná.cz

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Email:copyholka@gmail.com
Facebook:Facebook adela.jur
Twitter:Twitter copyholka
LinkedIn:LinkedIn adelajursikova

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS