Ing. arch. Alena Macourková

architektka se zaměřením na interiéry rodinných domů, bytů a komerčních prostor

Jsem vystudovaná architektka FA ČVUT v Praze a nabízím své služby především v oblasti návrhu interiérů. Na návrhy a rekonstrukce interiéru se specializuji více než 10 let a za tu dobu jsem realizovala mnoho projektů – především tedy bytových s mojí účastí a dozorem. Nebráním se ale ani návrhům rodinných domů a jiných objektů – spolupracuji také se členem ČKAIT a nabízím tak možnost kompletních projekčních činností. Malou ukázku realizovaných prací naleznete na mém webu a zde níže v galerii.

Navrhuji jednoduše a účelně s důrazem na praktičnost a především na přání klientů. Před navrhováním vždy klienty pečlivě vyslechnu a v průběhu spolupráce jsem s nimi stále v kontaktu a zasílám veškeré ukázky ke společné konzultaci. Případné náměty a připomínky pak spolu dále řešíme. Můžeme spolupracovat i na dálku online – vyzkoušela jsem to a realizace byla velmi povedená.

Určitě se nebojte mne oslovit i pro menší projekty (rekonstrukce bytů, kanceláří, jednotlivých pokojů). Veškeré informace o mně a mé práci najdete na www.studioavita.cz.

Mé služby:

  • zaměření prostorů a následné zpracování výkresů
  • návrhy dispozic interiéru
  • rozmístění nábytku, výběr prvků, nábytek na míru, dekorace
  • 3D vizualizace
  • výkresy pro profese – bourací a stavební práce atd.
  • architektonické studie RD a jiných objektů
  • konzultace – pomoc s vaším záměrem realizace (lze i hodinově)
  • autorský dozor
  • kompletní projekční činnost – novostavby, rekonstrukce, přístavby a jiné
  • realizace

Moje praxe zahrnuje i stáž v zahraničí – studium ve Valencii ve Španělsku a praxe v Sophie Valla architects v Amsterdamu – tedy mohu nabídnout i komunikaci ve španělštině a případně také v anglickém jazyce.

Máte zájem o spolupráci? Velmi ráda se s vámi nezávazně potkám a celý proces návrhu vám detailně popíši.

Ing. arch. Alena Macourková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. arch. Alena Macourková
Dreyerova 641/15
Praha 5
152 00
Mobil:602 148 008
Email:alena@studioavita.cz
Web:www.studioavita.cz
IČ:73868817

Doporučení
z první ruky

Paní architektce Macourkové jsem zadal nelehký úkol navrhnout téměř celý byt (v nájmu) s limitním rozpočtem. Takovéto služby jsem využil poprvé a přesně jsem nevěděl, co mohu očekávat. I přes to, že jsem poskytl paní architektce jen základní údaje o svých představách, byl jsem s výsledkem naprosto spokojen. To byl i důvod, proč jsem využil jejích služeb i následně při zařizování našeho rodinného domu. Velmi jsem ocenil skvělou komunikaci, pomoc při rozhodování a ochotu vyhovět. Určitě doporučuji!

Marek Svoboda

IT specialista