Doporučení z první ruky

Ing. arch. Alena Macourková — architektka se zaměřením na interiéry rodinných domů, bytů a komerčních prostor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Alenu Macourkovou jsem oslovila s prosbou o návrh na přestavbu bytu 4+1 v panelovém domě. Alena nejdříve pečlivě vyslechla mé požadavky, důsledně změřila všechny prostory a připravila současný půdorys, se kterým jsme následně pracovali. Navrhla šest možností řešení s 3D hmotovými vizualizacemi prostoru. V průběhu práce jsme byli stále v kontaktu. Alena je pečlivá, příjemná, chápavá, dokáže se naladit na klienta a k práci má spoustu nápadů, které rádi využijete!!

M. Lhotová
marketingová specialistka

S Ing.arch. Alenou Macourkovou jsem poprvé spolupracovala při úpravě podkroví RD - velmi dobře si zde poradila se zkosenými zdmi. Na základě předchozí skvělé spolupráce jsem p. architektku oslovila i při přeměně poslední místnosti na patře (pracovna). Spolupráce byla perfektní a to vše při velkém respektu k mým přáním. Mohu ji vřele doporučit, neboť má skvělé nápady, ale zároveň bere ohled na přání a vkus zákazníka a výborně se s ní komunikuje.

S. Fialová
spolumajitelka firmy

Alenu jsme oslovili v době, kdy se nám narodilo první dítě. Byt v pražském činžáku na Letné měl sice vysoké stropy a velkorysé pokoje, ale danou dispozici pouze 2+1. Šlo tedy především o zařízení obývacího pokoje, který měl plnit více funkcí. Aleně se podařilo rozdělit místnost na požadované zóny naprosto perfektně. Vznikl moderní pokoj, který ale neztratil nic ze své historické atmosféry. Alena nám byla k dispozici po celou dobu a velmi jsme ocenili dodržení domluveného rozpočtu na koupi všech prvků.

A. Douček a B. Umancová
výzkumný pracovník a PR manažerka

Paní Alenu Macourkovou jsme si vybrali po kladném hodnocení naší kamarádky. Vzhledem k tomu, že bydlíme v Mnichově, probíhal celý návrh online. Naše otázky a připomínky s námi ochotně konzultovala a velmi rychle zapracovala. Moc nám pomohly návrhy nábytku na míru a především vnitřní uspořádání velké skříně v chodbě. Velmi nám pomohla i komunikace p.architektky s naším truhlářem. Spolupráce byla příjemná, komunikace rychlá a věcná. Cena za služby byla pevně dána a již se nenavyšovala. Mohu jen doporučit.

L. Urbaniak
Solution Delivery Analyst

Paní architektce Macourkové jsem zadal nelehký úkol navrhnout téměř celý byt s limitním rozpočtem. Takovéto služby jsem využil poprvé a přesně jsem nevěděl, co mohu očekávat. I přes to, že jsem jí poskytl jen základní údaje o svých představách, byl jsem s výsledkem naprosto spokojen. To byl i důvod, proč jsem využil jejích služeb i následně při zařizování našeho RD. Velmi jsem ocenil skvělou komunikaci, pomoc při rozhodování a ochotu vyhovět. Určitě doporučuji!

M. Svoboda
IT specialista

Oslovili jsme paní Macourkovou na základě skvělých recenzí. Potřebovali jsme navrhnout interiér velmi atypického podkrovního byt 4+kk v Berlíně. Nejdůležitější pro nás bylo vymyslet nábytek na míru. Od prvního telefonátu jsem věděla, že jsme si vybrali dobře. Celá komunikace probíhala přes email a telefon. Velmi oceňujeme profesionální přístup, kvalitu práce a nadstandardní snahu! S výsledkem jsme velmi spokojeni. Jsme moc rádi, že jsme paní Macourkovou oslovili - doporučujeme!

J. Pavlíčková
Finance & Controlling Manager

Paní Macourkovou jsem oslovila na doporučení kolegyně a to s velmi pozitivními referencemi. Plánovali jsme kompletní rekonstrukci bytu v generačním RD, kde jsme potřebovali i místnost navíc (pro každou dceru vlastní pokoj). Vytvořila pro nás 4 velmi zajímavé varianty a vše nám vysvětlila a ukázala na 3D hmotové vizualizaci. Poskytla nám i informace ohledně administrativy - např. stavebního řízení apod. Snažila se maximálně reagovat na naše přání a i návrhy od dětí. Její práce je profesionální, přístup je milý a vstřícný.

M. Cajthamlová
spolumajitelka firmy

Paní Macourkovou jsem oslovila s rekonstrukcí naší chalupy. Šlo o moji první stavební akci, tedy jsem měla jen mlhavou představu o tom, jak dosáhnout kýženého výsledku. Díky našim konzultacím jsem si ujasnila, co vlastně od rekonstrukce očekávám. Paní architektka mi pomohla s úpravou dispozic, vybrala vhodné materiály a celkově interiér sladila dle mých představ. Výsledkem naší spolupráce byl projekt pro stavební firmy. Paní architektku můžu jen doporučit, oceňuji hlavně její milý přístup, skvělé komunikační schopnosti a spolehlivost.

K. Kolářová
chemička

Mým požadavkem bylo zakomponovat kuchyň a obývací pokoj do malého půdního bytu. Od paní architektky jsem dostala různé vizualizace rozmístění – z návrhů jsem byla nadšená. Ve finální variantě navrhla kde přesně budou šuplíky atd. – vše k největší míře praktičnosti. Realizace proběhla přesně podle návrhu a velká pracovní deska je nyní dominantou celého prostoru. V bytě se po těchto úpravách velmi příjemně bydlí. Mimo dotazy na styl apod. cílí také na poznání zájmů zákazníka, což se pak v návrhu promítne.

T. Nováková
Office manager

Paní architektka mě s profesionální jistotou provedla chaosem nepřeberného množství nabídky na trhu a ujistila mě o správném výběru a rozmístění. Ocenila jsem, jak precizně vnímala atmosféru bytu ve staré zástavbě a vše tomu podřídila. Spolupráci doporučuji i těm, kteří mají zábrany najmout architekta. Rady paní Macourkové mi pomohly ušetřit spoustu peněz – kdybych svoje špatné nápady dotáhla do konce, náprava by vyvolala průvan na účtech. A poslední poznámka: Osobní vkus zákazníka je pro paní architektku zákonem!

L. Králová
scenáristka