Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Alena Macourková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Alena Macourková — architektka se zaměřením na interiéry rodinných domů, bytů a komerčních prostor

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. arch. Alena Macourková:
Alenu Macourkovou jsem oslovila s prosbou o návrh na přestavbu bytu 4+1 v panelovém domě (nevyhovující úzká předsíň, malá koupelna atd.). Alena nejdříve pečlivě vyslechla mé požadavky, důsledně změřila všechny prostory a připravila současný půdorys, se kterým jsme následně pracovaly. Navrhla šest možností řešení s 3D vizualizací prostoru. V průběhu práce jsme byly stále v kontaktu. Alena je pečlivá, příjemná, chápavá, dokáže se naladit na klienta a k práci má spoustu nápadů, které rádi využijete!

Marie Lhotová

marketingová specialistka
S Ing. arch. Alenou Macourkovovu jsem poprvé spolupracovala při úpravě podkroví našeho RD, kde si paní Macourková velmi dobře poradila se zkosenými zdmi a navrhla i změnu dispozice, což projektu velmi pomohlo. Součástí návrhu byl jak návrh nábytku na míru, tak i zakomponování stávajících kousků. V průběhu spolupráce mi byly zasílány veškeré návrhy včetně 3D ke konzultaci. Za velký bonus považuji i to, že v ceně návrhu byly i veškeré osobní schůzky včetně návštěv showroomů, kde jsem si mohla vybrané produkty prohlédnout. Na základě předchozí skvělé spolupráce jsem paní architektku oslovila i při přeměně poslední místnosti na patře (pracovna). Spolupráce byla perfektní a to vše při velkém respektu k mým přáním. Spolupráci s ní mohu vřele doporučit, neboť má skvělé nápady, ale zároveň bere ohled na přání a vkus zákazníka a výborně se s ní komunikuje.

Soňa Fialová

spolumajitelka firmy
Alenu jsme oslovili v době, kdy se nám narodilo první dítě. Byt v pražském činžáku na Letné měl sice vysoké stropy, velkorysé pokoje, ale úprava dispozice 2+1 nebyla technicky možná. Šlo tedy hlavně o zařízení prostorného obývacího pokoje, který měl plnit více funkcí. Aleně se podařilo skvěle začlenit do prostoru všechny požadované zóny (dětská herna, pracovna, domácí kino, místo pro setkávání s rodinou) a ještě ponechat prostor pro případné budoucí patro na spaní. Vznikl moderní pokoj, který ale zároveň neztrácí nic ze své historické atmosféry. Alena nám byla k dispozici po celou dobu a velmi jsme ocenili, že se podařilo dodržet domluvený rozpočet na koupi všech prvků v místnosti. Dnes už v bytě bydlíme ve čtyřech a pořád nám navržený prostor vyhovuje.

Aleš Douček

výzkumný pracovník
Paní Alenu Macourkovou jsme si vybrali po kladném hodnocení naší kamarádky. Zrovna jsme si kupovali byt a potřebovali jsme ho náležitě vybavit. Vzhledem k tomu, že bydlíme v Mnichově, probíhal celý návrh online. Na základě fotografií a našeho měření nám vypracovala vícero 3D návrhů, naše otázky a připomínky s námi ochotně konzultovala a velmi rychle zapracovala. Moc nám pomohly návrhy nábytku na míru, především vnitřní uspořádání velké skříně v chodbě, která i po letech stále skvěle vyhovuje. Velmi nám pomohla i následná komunikace paní architektky s truhlářem – což nám ušetřilo hodně času. Spolupráce s p. Macourkovou byla příjemná, komunikace rychlá a věcná. Cena za služby byla pevně dána již na začátku a dále se nenavyšovala. Mohu jen doporučit.

Lucia Urbaniak

Solution Delivery Analyst
Paní architektce Macourkové jsem zadal nelehký úkol navrhnout téměř celý byt (v nájmu) s limitním rozpočtem. Takovéto služby jsem využil poprvé a přesně jsem nevěděl, co mohu očekávat. I přes to, že jsem poskytl paní architektce jen základní údaje o svých představách, byl jsem s výsledkem naprosto spokojen. To byl i důvod, proč jsem využil jejích služeb i následně při zařizování našeho rodinného domu. Velmi jsem ocenil skvělou komunikaci, pomoc při rozhodování a ochotu vyhovět. Určitě doporučuji!

Marek Svoboda

IT specialista
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS