Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Rybínová — překladatelka a tlumočnice portugalštiny


Zobrazuji všech 7 doporučení

Paní Alenka nám „spadla z nebe“… Velice rychle (už v pátek odpoledne) nám začala tlumočit při koupi domečku na Madeiře a provází nás i nadále při potřebných krocích, kdy stěhujeme celý náš soukromý i profesní život na milovanou Madeiru. Tlumočení s majiteli, s panem advokátem, překlad smluv z portugalštiny, řešení nedorozumění online… Moc děkujeme!

Artteta Petra Hoffmannová
majitelka keramického a kreativníhi studia Artteta
www.artteta.eu pethoffmannova@seznam.cz 605 213 044

S Alenou jsme spolupracovali při překladech několika dokumentů pro našeho brazilského hráče. Překládala pro nás profesionální smlouvu do portugalštiny a také lékařské zprávy do češtiny. Kromě překladů jsme využili i její lektorské služby kdy našeho hráče vyučovala češtinu. Musím ocenit její osobní přístup, flexibilitu a skvěle odvedenou práci.

Petr Hurych, SK Slavia Praha
Manažer akademie
www.slavia.cz

Služby paní Rybínové můžeme jen doporučit. Využíváme ji k překladům z portugalštiny do češtiny. Je schopná nám vyhotovený překlad zaslat v krátké době a komunikace s ní byla vždy perfektní.

Sandra Nabais
Centro Europeu de Línguas
cel.pt

Alena je milá a vstřícná lektorka, má zkušenosti se životem v Portugalsku, takže kromě učebnicového jazyka naučí i to, jak se „to říká“. Líbí se mi, že se studenta ptá, co mu vyhovuje a je ochotna tomu přizpůsobit výuku – např. výběr učebnice, zadávání domácích úkolů, tempo apod. Určitě Alenu doporučuji!

Dita Macháčková

Děkujeme za Vaše tlumočnické služby pro naší klientku. Vaše služby můžeme jen doporučit. Těšíme na další případnou spolupráci s Vámi

Miroslava Nestávalová
Vedoucí sociální služby Arcidiecézní charita Praha

Ráda bych doporučila překladatelské a tlumočnické služby paní Rybínové. Jejích služeb jsme využili během několika jednání naší společnosti s portugalskou firmou Mota-Engil Central Europe a.s. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Rádi ji budeme v budoucnu opět kontaktovat.

Jana Kačerovská
Iso Praha

Paní Rybínová vystupovala profesionálně, odborně, spolehlivě a byla časově flexibilní dle potřeb naší kanceláře, kdy byla ochotna vyhotovit kvalitní a bezchybný překlad v námi požadovaném krátkém časovém intervalu. Se službami paní Rybínové jsme byli velice spokojeni, a rádi tak její překladatelské služby doporučíme dále.

JUDr. Eva Pavlíčková
advokát
www.ak-pavlickova.cz