Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Rybínová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Rybínová — lektorka portugalštiny a češtiny pro portugalsky hovořící, tlumočnice a překladatelka portugalštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Alena Rybínová:
S Alenou jsme spolupracovali při překladech několika dokumentů pro našeho brazilského hráče. Překládala pro nás profesionální smlouvu do portugalštiny a také lékařské zprávy do češtiny. Kromě překladů jsme využili i její lektorské služby kdy našeho hráče vyučovala češtinu. Musím ocenit její osobní přístup, flexibilitu a skvěle odvedenou práci.

Petr Hurych, SK Slavia Praha

Manažer akademie
Služby paní Rybínové můžeme jen doporučit. Využíváme ji k překladům z portugalštiny do češtiny. Je schopná nám vyhotovený překlad zaslat v krátké době a komunikace s ní byla vždy perfektní.

Sandra Nabais

Centro Europeu de Línguas
Alena je milá a vstřícná lektorka, má zkušenosti se životem v Portugalsku, takže kromě učebnicového jazyka naučí i to, jak se „to říká“. Líbí se mi, že se studenta ptá, co mu vyhovuje a je ochotna tomu přizpůsobit výuku – např. výběr učebnice, zadávání domácích úkolů, tempo apod. Určitě Alenu doporučuji!

Dita Macháčková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS