Aleš Nenička

filmař, kameraman a režisér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem filmař na volné noze, kameraman a režisér z Ostravy. Na větších zakázkách spolupracuji s profíky. S týmem tvoříme příběhy od myšlenky přes postprodukci až třeba po distribuci v kině nebo v televizi.

Od roku 2012 se intenzivně pohybuji ve světě audiovizuální tvorby. Pracuji pro filmovou společnost LANDSCAPE Films, s kamarády jsme založili video portál naHoru.tv a působím jako nezávislý filmař na volné noze a pod vlastním jménem. Pracoval jsem pro velké i malé firmy, univerzitu, instituce i pro jednotlivce.

A co přesně dělám?

Baví mě kreativně tvořit firemní promo videa, reklamní spoty a produktová videa. Nejvíce se vyžívám v outdoorové oblasti v dokumentárních filmech. Mezi nejúspěšnější dokumentární filmy patří Beskydská sedmička.

Mám mnoho zkušeností z produkčních společností. Učím se od těch nejlepších oborových profesionálů a své postupy a práci s kamerou neustále rozvíjím.

Nahlédněte do mého portfolia »

Fotky z natáčení

ČV Prototyp - skupinová fotka ČV Prototyp - herec Norbert Lichý ČV Prototyp - herečka Kateřina Janečková ČV Prototyp - Ivan Vašek a Aleš Nenička ČV Prototyp - kontrola záběru
Zobrazit všech 51 náhledů
Aleš Nenička
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Aleš Nenička
Starobělská 1181/36
Ostrava
700 30
Mobil:737 561 799
Email:info@alesnenicka.cz
Web:www.alesnenicka.cz
Facebook:alesnenicka.cz
Instagram:alesnenicka.cz
LinkedIn:alesnenicka
Vimeo:alesnenicka
Messenger:ales.nenicka
WhatsApp:420737561799
Skype:live:alesnenicka
Datovka:fj2f8pr
Účet:2301361343/2010 (Fio)
IČ:88852555 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Při spolupráci s Alešem na tomto filmu si nejvíce cením jeho vlastnosti vidění, zachycení a vyobrazení mnoha souvislostí, které hlavní téma přineslo. Citlivost, se kterou umí poskládat jednotlivé obrazy děje a jejich poetické, přitom akční ztvárnění, které divákovi nenásilnou formou připomíná co je v našich životech nejdůležitější, čeho a koho bychom si měli vážit, co bychom měli chránit.

Petr Baďura

Starosta Města Paskov