Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aleš Nenička

Aleš Nenička

filmař, kameraman a režisér

Aleš Nenička
Aleš Nenička - logo

Jsem filmař na volné noze, kameraman a režisér z Ostravy. Na větších zakázkách spolupracuji s profíky. S týmem tvoříme příběhy od myšlenky přes postprodukci až třeba po distribuci v kině nebo v televizi.

Od roku 2012 se intenzivně pohybuji ve světě audiovizuální tvorby. Pracuji pro filmovou společnost LANDSCAPE Films, s kamarády jsme založili video portál naHoru.tv a působím jako nezávislý filmař na volné noze a pod vlastním jménem. Pracoval jsem pro velké i malé firmy, univerzitu, instituce i pro jednotlivce.

A co přesně dělám?

Baví mě kreativně tvořit firemní promo videa, reklamní spoty a produktová videa. Nejvíce se vyžívám v outdoorové oblasti v dokumentárních filmech. Mezi nejúspěšnější dokumentární filmy patří Beskydská sedmička.

Mám mnoho zkušeností z produkčních společností. Učím se od těch nejlepších oborových profesionálů a své postupy a práci s kamerou neustále rozvíjím.

Nahlédněte do mého portfolia »

Fotky z natáčení:

ČV Prototyp - skupinová fotkaČV Prototyp - herec Norbert LichýČV Prototyp - herečka Kateřina JanečkováČV Prototyp - Ivan Vašek a Aleš NeničkaČV Prototyp - kontrola záběru
Zobrazit všech 51 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky videí

Profesní úspěchy

Press a Media

Kontaktní informace

Aleš Nenička
Starobělská 1181/36
Ostrava
700 30
Mobil:737 561 799
Email:info@alesnenicka.cz
Web:www.alesnenicka.cz
Facebook:Facebook alesnenicka.cz
Instagram:Instagram alesnenicka.cz
LinkedIn:LinkedIn alesnenicka
Vimeo:Vimeo alesnenicka
Messenger:Facebook Messenger ales.nenicka
WhatsApp:WhatsApp 420737561799
Skype:Skype live:alesnenicka
Datovka:Datová schránka fj2f8pr
Účet:2301361343 / 2010 (Fio)
:88852555 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Výzvou byl pro Aleše i projekt Klubu českých turistů „Dostaňme děti od počítačů a televizorů do přírody“. Se svým týmem vytvořil dokument „Dostaňme děti do přírody“, který je určen široké veřejnosti jako námět, jak získat děti pro zdravý pohyb v přírodě a zároveň to je cílená propagace projektu. Jsme rádi a je nám ctí, že spolupráce s Tebou pokračuje a že můžeme využít Tvých znalostí a tvůrčích nápadů při propagaci i na sociálních sítích. Děkujeme za dosavadní pomoc i finanční podporu a těšíme se na další spolupráci a setkání na horách.
Mgr. Jana Glombová
koordinátorka projektu Společně na Lysou

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS