Aleš Nenička

filmař, kameraman a režisér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem filmař na volné noze, kameraman a režisér z Ostravy. Na větších zakázkách spolupracuji s profíky. S týmem tvoříme příběhy od myšlenky přes postprodukci až třeba po distribuci v kině nebo v televizi.

Od roku 2012 se intenzivně pohybuji ve světě audiovizuální tvorby. Pracuji pro filmovou společnost LANDSCAPE Films, s kamarády jsme založili video portál naHoru.tv a působím jako nezávislý filmař na volné noze a pod vlastním jménem. Pracoval jsem pro velké i malé firmy, univerzitu, instituce i pro jednotlivce.

A co přesně dělám?

Baví mě kreativně tvořit firemní promo videa, reklamní spoty a produktová videa. Nejvíce se vyžívám v outdoorové oblasti v dokumentárních filmech. Mezi nejúspěšnější dokumentární filmy patří Beskydská sedmička.

Mám mnoho zkušeností z produkčních společností. Učím se od těch nejlepších oborových profesionálů a své postupy a práci s kamerou neustále rozvíjím.

Nahlédněte do mého portfolia »

Fotky z natáčení

ČV Prototyp - skupinová fotka ČV Prototyp - herec Norbert Lichý ČV Prototyp - herečka Kateřina Janečková ČV Prototyp - Ivan Vašek a Aleš Nenička ČV Prototyp - kontrola záběru
Zobrazit všech 51 náhledů
Aleš Nenička
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Aleš Nenička
Starobělská 1181/36
Ostrava
700 30
Mobil:737 561 799
Email:info@alesnenicka.cz
Web:www.alesnenicka.cz
Facebook:alesnenicka.cz
Instagram:alesnenicka.cz
LinkedIn:alesnenicka
Vimeo:alesnenicka
Messenger:ales.nenicka
WhatsApp:420737561799
Skype:live:alesnenicka
Datovka:fj2f8pr
Účet:2301361343/2010 (Fio)
IČ:88852555 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Aleše jsme objevili v roce 2019, když jsme hledali někoho, kdo by pro nás natočil dokument ze závodu 1000miles. Není to práce pro každého, protože se natáčí dva týdny ve velmi náročných outdoorových podmínkách de facto non-stop, ideálně pak potřebujeme záběry z těch nejhůře přístupných míst. Aleš se s tímto zadáním popral skvěle a dokumenty ze závodu 1000miles z let 2019 a 2020 jsou nejlépe hodnocené ze všech deseti, které byly natočeny. Jednoznačně nejpřesněji vystihují prostředí a atmosféru našeho extrémního závodu. Aleš je velmi svědomitý a pečlivý filmař s citem pro detail, který nemá problém si pro ten nejlepší záběr dojít kamkoli…

Libor Procházka

organizátor 1000 Miles