Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aleš Nenička

Aleš Nenička

filmař, kameraman a střihač

Aleš Nenička
Aleš Nenička - logo

Váš příběh stojí za vyprávění! Tomu věřím a od toho se odvíjí má tvorba.

Jako filmař na volné noze, akční kameraman a střihač se zabývám výrobou audiovizuálních děl od přípravy scénáře po postprodukci. Posledních 15 let se intenzivně pohybuji ve světě audiovizuální tvorby. Pracoval jsem pro velké i malé firmy, univerzitu, instituce i pro jednotlivce. A co přesně dělám?

Velmi rád natáčím firemní videa o zajímavých firmách s dobrou firemní kulturou a příběhem. Vyžívám se i ve sportovních dokumentech (nejlépe outdoor). Také jsem přišel s novým formátem svatebních videí, které v sobě nesou příběh novomanželů – k realizaci stačí jeden natáčecí den před obřadem.

Mám mnoho zkušeností z produkčních společností. Učím se od těch nejlepších oborových profesionálů a své postupy a práci s kamerou neustále rozvíjím. V rámci audiovizuální tvorby pravidelně spolupracuji s týmem odborníků, takže můžeme vždy připravit ten nejlepší výsledek pro vás a vaše klienty.

Nahlédněte do mého portfolia »

Foto z natáčení:

Momentka z natáčeníMomentka z natáčeníMomentka z natáčeníMomentka z natáčeníMomentka z natáčení

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce

Profesní úspěchy

Vybrané reference

Kontaktní informace

Aleš Nenička
Starobělská 36
Starobělská 1181/36
Ostrava
700 30
Mobil:737 561 799
Email:alesnenicka@seznam.cz
Web:www.alesnenicka.cz
Facebook:Facebook alesnenicka.cz
Vimeo:Vimeo alesnenicka
Messenger:Facebook Messenger ales.nenicka
WhatsApp:WhatsApp 420737561799
Účet:2301361343 / 2010 (Fio)
:88852555 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Výzvou byl pro Aleše i projekt Klubu českých turistů „Dostaňme děti od počítačů a televizorů do přírody“. Se svým týmem vytvořil dokument „Dostaňme děti do přírody“, který je určen široké veřejnosti jako námět, jak získat děti pro zdravý pohyb v přírodě a zároveň to je cílená propagace projektu. Jsme rádi a je nám ctí, že spolupráce s Tebou pokračuje a že můžeme využít Tvých znalostí a tvůrčích nápadů při propagaci i na sociálních sítích. Děkujeme za dosavadní pomoc i finanční podporu a těšíme se na další spolupráci a setkání na horách.
Mgr. Jana Glombová
koordinátorka projektu Společně na Lysou

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS