Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aleš Nenička > Doporučení

Doporučení z první ruky

Aleš Nenička — filmař, kameraman a střihač

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Aleš Nenička:
Každá nová práce je pro něj výzvou. Spojil práci s koníčkem, oslovil výborné a hlavně profesionální herce a šoumeny Norberta Lichého a Kateřinu Janečkovou. Společně s celou firmou vznikl příběh, který přesně kopíruje firemní vizi. Svou práci přivedl k dokonalosti a já příště zase oslovím Aleše Neničku.

Vojtěch Černák

jednatel ČV Prototyp
www.cvprototyp.cz
Na Alešovi a jeho týmu oceňuji, že se umí přizpůsobit každé zakázce, ať je to film pro gastro nebo módu. Jsou profíci, pracují se skvělou technikou a každé video je originál.

Denisa Šuster

CEO Jaguar Ostrava Fashion Weekend
Skvělý člověk a maximální profesionál, který dokáže zachytit příběh a emoce. Z našeho svatebního filmu jsme nebyli nadšeni jen my, ale celá rodina. Navíc Aleš a jeho kolegové naprosto skvěle zapadnou do každého velkého dne.

Petr a Aneta Buroňovi

Manželé
Alešovi a jeho týmu se podařilo proměnit událost jednoho dne v životní příběh, jemuž krom reality Aleš „domaloval“ emoce. Oceňuji především jeho flexibilitu, trpělivost s ustaranou a nedochvilnou nevěstou, vstřícný přístup během celého procesu příprav svatby a konečně jeho profesionální neviditelnost během samotného dne. Aleši díky!

Katka a Lukáš Koubkovi

manželé
Natáčení společných zážitků před svatbou bylo profesionální a na vysoké úrovni. Aleš si na nás vymezil celé odpoledne a natáčel s námi hezké shoty, které byly s citem vloženy do našeho svatebního videa. Celý koncept svatebního videa byl propracovaný a dobře vymyšlený. Bylo vidět, že to autoři nedělají poprvé. Záběry byly profesionální včetně různých detailů, jenž dokreslily atmosféru naší svatby. Video umělo zanechat dobrý dojem i u našich blízkých… často ukápla i slzička. Dobře rozvržený čas obou kameramanů. Aleš s námi dokonce zůstal a natáčel až pozdě do večera, což už byla třešnička na dortu.

Martina a Marek Balgarovi

manželé
Na Alešovi a jeho týmu oceňujeme nejen originalitu a profesionalitu s jakou po celou dobu pracovali, ale především úžasný lidský a vřelý přístup, kdy nakonec nemáte pocit, že natáčíte s cizími lidmi, ale s přáteli. Přáteli, kteří perfektně zapadnou mezi ostatní svatebčany a vzniknou tak záběry, o kterých jste ani nevěděli, že vás někdo natáčí. Díky nim se tak můžeme kdykoliv vrátit do našeho dne a prožívat neopakovatelné chvíle zas a znova.

Barča Košvica Tatranská a Jakub Košvica

manželé
Aleš byl s námi v období při dokončování stavby repliky Bezručovy chaty na Lysé hoře. Při jeho častých návštěvách a výstupech na Lysou horu vznikl nápad. Z jeho dílny pochází dokument „Bezručová chata – Znovuobnovení“. Je to velmi emotivní dokument, který při každém zhlédnutí v edukační místnosti v Bezručově chatě zanechá v divácích hluboký dojem. A je jedno, zda to jsou dospělí turisté nebo děti.

Jiří Stejskalík

stavitel Bezručovy chaty a čestný člen KČT
www.spolecnenalysou.cz
Výzvou byl pro Aleše i projekt Klubu českých turistů „Dostaňme děti od počítačů a televizorů do přírody“. Se svým týmem vytvořil dokument „Dostaňme děti do přírody“, který je určen široké veřejnosti jako námět, jak získat děti pro zdravý pohyb v přírodě a zároveň to je cílená propagace projektu. Jsme rádi a je nám ctí, že spolupráce s Tebou pokračuje a že můžeme využít Tvých znalostí a tvůrčích nápadů při propagaci i na sociálních sítích. Děkujeme za dosavadní pomoc i finanční podporu a těšíme se na další spolupráci a setkání na horách.

Mgr. Jana Glombová

koordinátorka projektu Společně na Lysou
www.spolecnenalysou.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS