Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aleš Nenička > Doporučení

Doporučení z první ruky

Aleš Nenička — filmař, kameraman a režisér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Aleš Nenička:
Každá nová práce je pro něj výzvou. Spojil práci s koníčkem, oslovil výborné a hlavně profesionální herce a šoumeny Norberta Lichého a Kateřinu Janečkovou. Společně s celou firmou vznikl příběh, který přesně kopíruje firemní vizi. Svou práci přivedl k dokonalosti a já příště zase oslovím Aleše Neničku.

Vojtěch Černák

jednatel ČV Prototyp
www.cvprototyp.cz
Aleš byl s námi v období při dokončování stavby repliky Bezručovy chaty na Lysé hoře. Při jeho častých návštěvách a výstupech na Lysou horu vznikl nápad. Z jeho dílny pochází dokument „Bezručová chata – Znovuobnovení“. Je to velmi emotivní dokument, který při každém zhlédnutí v edukační místnosti v Bezručově chatě zanechá v divácích hluboký dojem. A je jedno, zda to jsou dospělí turisté nebo děti.

Jiří Stejskalík

stavitel Bezručovy chaty a čestný člen KČT
www.spolecnenalysou.cz
Výzvou byl pro Aleše i projekt Klubu českých turistů „Dostaňme děti od počítačů a televizorů do přírody“. Se svým týmem vytvořil dokument „Dostaňme děti do přírody“, který je určen široké veřejnosti jako námět, jak získat děti pro zdravý pohyb v přírodě a zároveň to je cílená propagace projektu. Jsme rádi a je nám ctí, že spolupráce s Tebou pokračuje a že můžeme využít Tvých znalostí a tvůrčích nápadů při propagaci i na sociálních sítích. Děkujeme za dosavadní pomoc i finanční podporu a těšíme se na další spolupráci a setkání na horách.

Mgr. Jana Glombová

koordinátorka projektu Společně na Lysou
www.spolecnenalysou.cz
Vybrali jsme si Aleše ze tří námi vybraných filmařů a teď s odstupem času a poklidem můžeme říct, že toho nelitujeme. První setkání bylo velice příjemné a my si představovali, že 10 různých videí, na skoro 15 minut, natočíme za měsíc. Aleš nás hned upozornil, že to tak rychle nebude a že je potřeba tomu věnovat čas. Každé natáčení bylo velice profesionální a jeho tým je opravdu sehraný. Finální videa jsou dechberoucí, nikdo nečekal tak skvělé a profesionální videa.

Klaudie Walachová

referent obchodního oddělení – MW-DIAS, a.s.
https://www.mwdias.com/cs/ ~ walachova@mwdias.com ~ 605 223 384
Když se řekne „kostel“, snad každý si něco představí. Ale jak o kostelech natočit poutavý spot pro mladé i věkem pokročilé? Jak v několika sekundách vystihnout jejich atmosféru? Na to nám skvěle odpověděl Aleš Nenička se svým týmem. Jejich devízami jsou profesionalita, nezaujatost, nové pohledy na věc, bystré oko filmařovo a cit pro výběr účinkujících. Výsledkem jsou svěží spoty bez nánosu stereotypů.

Andrea Weglarzyová

koordinátor církevní turistiky
www.cirkevnituristika.cz ~ aweglarzyova@doo.cz
Při spolupráci s Alešem na tomto filmu si nejvíce cením jeho vlastnosti vidění, zachycení a vyobrazení mnoha souvislostí, které hlavní téma přineslo. Citlivost, se kterou umí poskládat jednotlivé obrazy děje a jejich poetické, přitom akční ztvárnění, které divákovi nenásilnou formou připomíná co je v našich životech nejdůležitější, čeho a koho bychom si měli vážit, co bychom měli chránit.

Petr Baďura

Starosta Města Paskov
www.mesto-paskov.cz
Aleše jsme objevili v roce 2019, když jsme hledali někoho, kdo by pro nás natočil dokument ze závodu 1000miles. Není to práce pro každého, protože se natáčí dva týdny ve velmi náročných outdoorových podmínkách de facto non-stop, ideálně pak potřebujeme záběry z těch nejhůře přístupných míst. Aleš se s tímto zadáním popral skvěle a dokumenty ze závodu 1000miles z let 2019 a 2020 jsou nejlépe hodnocené ze všech deseti, které byly natočeny. Jednoznačně nejpřesněji vystihují prostředí a atmosféru našeho extrémního závodu. Aleš je velmi svědomitý a pečlivý filmař s citem pro detail, který nemá problém si pro ten nejlepší záběr dojít kamkoli…

Libor Procházka

organizátor 1000 Miles
www.1000miles.cz ~ libor.prochazka@1000miles.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS