Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Aleš Výmola

MgA. Aleš Výmola

video producent, režisér, výtvarník, video-grafik, animátor, performer, improvizátor, hudebník

MgA. Aleš Výmola

ALL-IN-ONE-MAN videoprodukce

Profesionální výroba videa a animace pro internet a televizi – videoportréty, krátké videospoty, videoklipy, mini dokumenty, animované videa, znělky a motion grafika na klíč.

  • Video produkce — kompletní zpracování videa od scénáře, produkce, postprodukce, režie, vizuálních efektů a animované grafiky až po finální audiovizuální dílo; videospoty, produktová videa, videoklipy, krátké filmy a videoportréty
  • 2D animace — znělky, grafická výbava pořadů, animované loga, jingly, animované reklamy a filmy

Odborné vzdělání v oborech animovaný film, multimédia & design na UTB Zlín. Rozsáhlá praxe od roku 2001 a elitní referenceMTV (TV Nova), Česká televize, Stream.cz, Sazka, RWE, Rodinný pivovar Bernard, Adobe, Člověk v tísni, Ministerstvo dopravy, Ministerstvo životního prostředí, Symblaze, Net4gas, Modrá pyramida, film Alois Nebel a mnohé další. Profesionální software Adobe After Effects, Premiere, Photoshop, Illustrator, Audition atd.

Profesní priority: spolehlivost, komunikace a kvalita, schopnost improvizace, plynulá angličtina.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Ukázky práce

Profesní milníky

  • Práce v postprodukčních, produkčních společnostech a v televizi: Frame100r, UPP, Tobogang, MTV (TV Nova).
  • Výtvarník animovaného večerníčku Krysáci.
  • Více než 2 desítky videoklipů pro české kapely.
  • Autor přes 200 videí a animací.
  • Videa pro společnosti Adobe, RWE, Sazka, Symblaze, Net4gas, Česká televize a další.
  • tucet animovaných znělek pro české profesionály, společnosti a umělecké projekty.

Kontaktní informace

MgA. Aleš Výmola [ mapka ]
kancelář produkce
Ke Krči 16
Praha 4
147 00
Mobil:777 143 088
Email:ales.vymola@gmail.com
Web:www.zivotjefilm.cz
LinkedIn:LinkedIn alesvymola
YouTube:YouTube AlesVymola
:76233219 (plátce DPH)
DIČ:CZ7911184600

Doporučení z první ruky

Aleš Výmola (dodavatel) realizoval pro naši společnost (Destinační společnost Východní Čechy) tři krátké, třicetivteřinové, reklamní animované spoty na téma prezentace akce Zimní olympiáda dětí a mládeže České republiky 2018. S dodavatelem byla bezproblémová spolupráce. Aleš Výmola nám nejprve pomohl ujasnit představu o podobě spotů, což nám napomohlo vytvořit celkové zadání zakázky. Upozornil nás na aspekty tvorby propagačních spotů, na které by málo zkušený zadavatel sám nepřišel. Jeho přístup byl skutečně v maximální míře profesionální a vstřícný. Bylo znát, že k zakázce nepřistupuje pouze jako k další práci, kterou by chtěl mít co nejrychleji za sebou a dělat zase na něčem jiném. Ba naopak. V průběhu realizace zakázky se nevyskytl žádný problém. Dílo bylo dodáno v přesně stanoveném termínu a i veškeré naše připomínky byly obratem zapracovány. Právě díky dobré komunikaci a pomoci při tvorbě zadání se nám podařilo vytvořit společnou představu o díle, kterou dodavatel bezezbytku naplnil. Nebylo pak nutné v rámci korektur řešit nejasnosti, zásadní problémy v nepochopení zakázky apod. S Alešem Výmolou budeme i v budoucnu velmi rádi spolupracovat a jednoznačně ho mohu doporučit všem zadavatelům, kteří hledají skutečného profesionála a kreativního člověka. Nám se volba tohoto dodavatele jednoznačně vyplatila. V případě zájmu o podrobnější reference mne prosím kontaktujte.
Jaroslav Drobný
Destinační společnost Východní Čechy

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS