Doporučení z první ruky

MgA. Aleš Výmola — video producent, režisér, výtvarník, video-grafik, animátor, performer, improvizátor, hudebník


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Robert Vlach

Aleš Výmola vytvořil pro mého klienta intro a outro pro webová videa, jehož základem bylo skvěle rozanimované logo. Z Alešova přístupu i výsledku jeho práce jsme byli naprosto nadšeni. Nejen že odvedl špičkovou profesionální práci, ale také nám dal ochotně řadu tipů ke tvorbě webového videa, a to vše za velmi příznivou cenu. Aleše Výmolu mohu na základě této zkušenosti vřele doporučit.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Zbyšek Nádeník

Aleš pro mě vytvářel videoznělku, s jejíž výslednou podobou jsem naprosto nadšený. I když jsme pro projekt měli poměrně tvrdý deadline, Aleš vše stihl a v průběhu spolupráce sám velmi aktivně komunikoval. Ohledně video prací je pro mě nyní Aleš jasným spolupracovníkem, na kterého se budu obracet na prvním místě.

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů

Aleš pro mě udělal znělku k videu. Postupoval přesně podle mých představ a sám svými nápady mou původní představu ještě vylepšil. Můžu ho s čistým svědomím doporučit ke spolupráci. Kromě jeho tvůrčích kvalit je Aleš spolehlivý, pečlivý a veškerá komunikace s ním je velmi příjemná.

Bára Rektorová
specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
www.sushiqueen.cz

Aleš pro mě vytvořil milou kreativní znělku k videu. Práce byla rychlá, kvalitní a s respektem ke všem našim náročným požadavkům. Děkuji a doporučuji dále.

PharmDr. Margit Slimáková
průvodkyně zdravím a výživou
www.margit.cz margit@margit.cz 606 363 018
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Aleš pro mě natočil zábavnou a kreativní znělku k videu, která naprosto předčila všechna moje očekávání. V rámci odborné konzultace mě vybavil řadou praktických tipů pro natáčení a zpracování videa. Jeho práci mohu vřele doporučit.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách

Pan Výmola pro nás na zakázku vytvářel propagační animované video. S jeho prací jsme velmi spokojeni. Všechno proběhlo přesně podle našich představ. Na e-maily reagoval téměř obratem a velmi vstřícně, nic nebyl problém a vše dodržel přesně podle naší domluvy. Určitě budeme s panem Výmolou pokračovat ve spolupráci.

Hana Fojtíková
jednatelka společnosti Asamm Software, s. r. o.
www.locusmap.eu hana.fojtikova@asamm.com 776 882 379

Pan Výmola nám vytvářel znělku pro naše videa. Komunikace s ním byla výborná, termín odevzdání dodržený a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

MVDr. Zuzana Řezáčová Lukášková
mandaly@centrum.cz 777 957 793

Na přípravě videomappingové animace se mi s Alešem pracovalo velmi dobře, jelikož naprosto přesně pochopil, co je po něm potřeba a jak dílčí animace pro projekci zpracovat. Celý náš tým se skládal z členů z různých koutů republiky. V sestavě, do které patřil i Aleš, bylo jednoduché realizovat myšlenky formou sdílených souborů a konferenčních telefonátů, kdy jsme si pouze jednou za čas upřesnili směr, kterým výslednou animaci tvořit.

Kamil Zajíček
produkce originálních společenských událostí, podpora nových audiovizuálních projektů a konceptů
www.artnative.cz

Pan Výmola právě pro nás vytvořil znělku k nově připravovanému televiznímu pořadu. Myslím, že se velmi profesionálně držel zadání, které doplnil svými kreativními návrhy. Spolupráce s ním byla velmi produktivní. Kvalita dodané práce byla na opravdu vysoké úrovni. Snad to budou stejně vidět i televizní diváci, až se celý pořad nasadí do vysílání. Co se týče ceny, byla pro nás přijatelná a taky ze strany pana Výmoly byla dodržena. Pana Výmolu můžu doporučit jako opravdového profesionála!

Výborná spolupráce, rychlý a kvalitní výsledek za přiměřenou cenu. Velmi milé a ochotné chování. Určitě doporučujeme.

Jitka Flessnerová
Le Cheque Dejeuner – výroba, s.r.o.
www.seky.cz