Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Aleš Výmola > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Aleš Výmola — video producent, režisér, výtvarník, video-grafik a animátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace MgA. Aleš Výmola:
Robert Vlach
Aleš Výmola vytvořil pro mého klienta intro a outro pro webová videa, jehož základem bylo skvěle rozanimované logo. Z Alešova přístupu i výsledku jeho práce jsme byli naprosto nadšeni. Nejen že odvedl špičkovou profesionální práci, ale také nám dal ochotně řadu tipů ke tvorbě webového videa, a to vše za velmi příznivou cenu. Aleše Výmolu mohu na základě této zkušenosti vřele doporučit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Zbyšek Nádeník
Aleš pro mě vytvářel videoznělku, s jejíž výslednou podobou jsem naprosto nadšený. I když jsme pro projekt měli poměrně tvrdý deadline, Aleš vše stihl a v průběhu spolupráce sám velmi aktivně komunikoval. Ohledně video prací je pro mě nyní Aleš jasným spolupracovníkem, na kterého se budu obracet na prvním místě.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Aleš pro mě udělal znělku k videu. Postupoval přesně podle mých představ a sám svými nápady mou původní představu ještě vylepšil. Můžu ho s čistým svědomím doporučit ke spolupráci. Kromě jeho tvůrčích kvalit je Aleš spolehlivý, pečlivý a veškerá komunikace s ním je velmi příjemná.

Bára Rektorová

specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
www.sushiqueen.cz
PharmDr. Margit Slimáková
Aleš pro mě vytvořil milou kreativní znělku k videu. Práce byla rychlá, kvalitní a s respektem ke všem našim náročným požadavkům. Děkuji a doporučuji dále.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Aleš pro mě natočil zábavnou a kreativní znělku k videu, která naprosto předčila všechna moje očekávání. V rámci odborné konzultace mě vybavil řadou praktických tipů pro natáčení a zpracování videa. Jeho práci mohu vřele doporučit.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání
Pan Výmola pro nás na zakázku vytvářel propagační animované video. S jeho prací jsme velmi spokojeni. Všechno proběhlo přesně podle našich představ. Na e-maily reagoval téměř obratem a velmi vstřícně, nic nebyl problém a vše dodržel přesně podle naší domluvy. Určitě budeme s panem Výmolou pokračovat ve spolupráci.

Hana Fojtíková

jednatelka společnosti Asamm Software, s. r. o.
www.locusmap.eu ~ hana.fojtikova@asamm.com ~ 776 882 379
Pan Výmola nám vytvářel znělku pro naše videa. Komunikace s ním byla výborná, termín odevzdání dodržený a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

MVDr. Zuzana Řezáčová Lukášková

mandaly@centrum.cz ~ 777 957 793
Na přípravě videomappingové animace se mi s Alešem pracovalo velmi dobře, jelikož naprosto přesně pochopil, co je po něm potřeba a jak dílčí animace pro projekci zpracovat. Celý náš tým se skládal z členů z různých koutů republiky. V sestavě, do které patřil i Aleš, bylo jednoduché realizovat myšlenky formou sdílených souborů a konferenčních telefonátů, kdy jsme si pouze jednou za čas upřesnili směr, kterým výslednou animaci tvořit.

Kamil Zajíček

produkce originálních společenských událostí, podpora nových audiovizuálních projektů a konceptů
www.artnative.cz
Pan Výmola právě pro nás vytvořil znělku k nově připravovanému televiznímu pořadu. Myslím, že se velmi profesionálně držel zadání, které doplnil svými kreativními návrhy. Spolupráce s ním byla velmi produktivní. Kvalita dodané práce byla na opravdu vysoké úrovni. Snad to budou stejně vidět i televizní diváci, až se celý pořad nasadí do vysílání. Co se týče ceny, byla pro nás přijatelná a taky ze strany pana Výmoly byla dodržena. Pana Výmolu můžu doporučit jako opravdového profesionála!

Petr Mahdal

www.mfproduction.cz
Výborná spolupráce, rychlý a kvalitní výsledek za přiměřenou cenu. Velmi milé a ochotné chování. Určitě doporučujeme.

Jitka Flessnerová

Le Cheque Dejeuner – výroba, s.r.o.
www.seky.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS