Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alice Kavková

Alice Kavková

výrobce retroher 4 Kavky pro děti i dospělé

Alice Kavková
Alice Kavková - logo

Z jedné skákací gumy se zrodila rodinná značka 4 Kavky — protože jsme Kavkovi a jsme čtyři. Společně dnes vyrábíme retrohry s originálními návody. Děti nadšeně testují a my dospělí se staráme o vše ostatní. Máme pro vás tyto hry:

  • Pruženka — skákací guma s vymazleným návodem na 7 různých her
  • Kuličník — cvrnkací kuličky s návodem na 9 her s důlkem i bez
  • Cézarky — kostky s návodem na 13 her pro malé i velké
  • Žralovci — autorské karty s návodem na 7 klasických her
  • Inujitka — 3 různě dlouhé provázky na přebírání ve dvou i samopřebírání, návod na 22 samopřebíracích obrázků i přebírání ve dvou

Naše hry jsou české výroby, koncipované tak, aby bavily hráče všech generací. Firmám navíc nabízíme možnost každou hru obrandovat a udělat z nich tak pěkný dárek např. pro zaměstnance nebo klienty. 

Vystudovala jsem herectví a sedm let jsem hrála divadlo. Stejnou dobu jsem pak strávila jako reportérka v televizi, než přišla další sedmiletka, tentokrát mateřská. Ve spolupráci se svým mužem jsem v té době založila punkový blog Maminátor.cz. K němu se později přidal web o osobním rozvoji PodniKavka.cz a v neposlední řadě taky Magazín 4 Kavky, kde je v současnosti necelých 100 článků o retrohrách. Naše hry ale neprezentuji jen na „domácím“ blogu, píšu o nich i pro další časopisy a připomínám je v televizi.

V létě 2020 jsme o retrohrách natočili celý seriál pro televizi Seznam/Stream.cz. Jmenuje se Retrohrátky a má 8 dílů. Co díl, to jedna polozapomenutá hra.

V říjnu 2019 mi vyšla kniha Retrohraní, je to moderní encyklopedie nemoderních her propojená 60 QR kódy s novým videportálem Retrohraní.

Fotogalerie:

Kniha Retrohraní – moderní encyklopedie nemoderních herTým 4 KavkyPruženka v akciRetrohty 4 KavkyRetro hra Pruženka
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; zejména Praha

Kategorie katalogu:

Virální video, které odstartovalo naše retrohry (2,5 milionu zhlédnutí na Facebooku)

Rozhovor pro Na volné noze TV

Přednáška pro think tank Na volné noze, červen 2020

4 Kavky v médiích:

Kontaktní informace

Alice Kavková
Nad Přívozem 1681/3
Praha 4
147 00
Mobil:606 666 769
Email:alice@4kavky.cz
Web:www.alicekavkova.cz
Facebook:Facebook 4kavky
Účet:2500515341 / 2010 (Fio)
:74775961

Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Šviráková
S Alicí se znám a spolupracuji už několik let. Její energie je všeprostupující a osobně mě velmi nabíjí. Své profesi se věnuje se zápalem, má doopravdy ráda to, co dělá. Obdivuji, že stále cílí na vývoj svých her, posouvá je, zlepšuje, nezastavuje. Alice je velkorysá, čím víc jí dáte, tím víc vám vrátí! Umí docenit a pochválit schopnosti jiných. Nikdy mi nerozporovala cenu, nežádala slevu ani se nezkoušela jinak vykrucovat. Dohoda s ní platí a spolupráce je jízda, která stojí za to!
grafická designérka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS