Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alice Kavková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Alice Kavková — výrobce retroher 4 Kavky pro děti i dospělé

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Alice Kavková:
Mgr. Martina Šviráková
S Alicí se znám a spolupracuji už několik let. Její energie je všeprostupující a osobně mě velmi nabíjí. Své profesi se věnuje se zápalem, má doopravdy ráda to, co dělá. Obdivuji, že stále cílí na vývoj svých her, posouvá je, zlepšuje, nezastavuje. Alice je velkorysá, čím víc jí dáte, tím víc vám vrátí! Umí docenit a pochválit schopnosti jiných. Nikdy mi nerozporovala cenu, nežádala slevu ani se nezkoušela jinak vykrucovat. Dohoda s ní platí a spolupráce je jízda, která stojí za to!

Mgr. Martina Šviráková

grafická designérka
Dostali jsme Cézarky ke svatbě. Byly s námi na svatební cestě, kde jsme si u vody zahráli, právě i díky šikovné a krásné krabičce, ve které jsou balené. Navíc je přibalený návod na různé typy her, což je skvělé.

Lucie Satrapová

Dneska dorazily Cézarky. Nemám slov. Prostě parádní :-) Díky, že jste mi pomohli vyřešit problém vánočních dárků pro přátele a kamarády.

Tereza Knězková

Mooooc děkuji za Kuličníka, který jsem od Vás dostala jako dárek. Máme i Pruženku. Návody i barevné kombinace jsou pecka! Doporučuji :)

Ingrid Ezechýl

Hry od 4 Kavky jsou prostě boží. Krásně vymalované, jednoduché a nikdy neomrzí. Tak má vypadat každá správná hra!

Tomáš Hájek

Knížka Retrohraní dorazila hned po objednání, komunikace s Alicí Kavkovou byla na jedničku s hvězdičkou a především knížka samotná je skvělá. S dcerkami jsme už jen při prvním čtení užili spoustu radosti a já vzpomínal na to, jak jsem například hru Krvavé koleno hrál jako malý kluk i později právě s dcerkami, když byly malé. Moc chválím takový počin – obzvláště v době koronakrize kolem čínského svinstva je knížka Retrohraní velmi vítanou a jistě bude významným reliktem i pro budoucí generace :-) Alice, moc děkuji, jste báječná!

Jan Vaisar

hrdý otec samoživitel
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS