Doporučení z první ruky

Alice Kavková — podnikatelka a spoluzakladatelka českého rodinného deskovkářství 4 Kavky


Zobrazuji všech 10 doporučení

S Alicí se znám a spolupracuji už několik let. Její energie je všeprostupující a osobně mě velmi nabíjí. Své profesi se věnuje se zápalem, má doopravdy ráda to, co dělá. Obdivuji, že stále cílí na vývoj svých her, posouvá je, zlepšuje, nezastavuje. Alice je velkorysá, čím víc jí dáte, tím víc vám vrátí! Umí docenit a pochválit schopnosti jiných. Nikdy mi nerozporovala cenu, nežádala slevu ani se nezkoušela jinak vykrucovat. Dohoda s ní platí a spolupráce je jízda, která stojí za to!

Mgr. Martina Šviráková
grafická designérka
www.yellowpin.cz martina@yellowpin.cz 724 289 833
Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

Na přebornici v retrohrách a autenticitě Alicí Kavkovou jsem se obrátila, když jsem se připravovala na vystoupení v rádiu. Alice se mnou prošla rozcvičku na kuráž, strukturu, na co si dát bacha, jak se vyhnout „vlastně, takže, a tak“, jak být při vystoupení sama sebou. Skvělé je, že to všechno zná z obou stran, protože v médiích sama pracovala, má za sebou pěknou řádku vystoupení, navíc pomáhala manželovi Martinovi s přípravou jeho pořadu Hacknutá čeština na Streamu. Vřele doporučuju její články o podnikání i mediálním vystupování, její konzultace a samozřejmě knížku i hry. Naše děti na ně nedají dopustit!

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.
kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen
Bronislav Sobotka

Dvě hodiny s Alicí mi ušetřily hodiny přemýšlení, tápání a obrovskou spoustu peněz. Jako vážně velikou kupu peněz a času. Zpětně vnímám, že peníze investované do konzultace byly ty snad mé nejlépe investované. Pokud tedy potřebujete (jako já) poradit ohledně vydání vlastní hry či knihy, nemůžu dostatečně zdůraznit, jak moc je super se s Alicí nejdříve poradit. A třeba jako já zjistíte, že to co máte v plánu je jedna veliká blbost a rychle z toho můžete (bez psychických, fyzických a finančních šrámů) vycouvat. Alice je prostě mega super skvělá! Čestný skautský!

Bronislav Sobotka
nadšený učitel angličtiny z Brna

Pokud máte v plánu vydat svou vlastní hru nebo knihu, je konzultace s Alicí investice, která se 100% vyplatí. Díky svým mnohaletým zkušenostem vám poskytne cennou zpětnou vazbu, nápady na vylepšení a spoustu praktických tipů jako bonus!

Ing. Jana Andrésková
webdesignérka a SEO konzultantka
www.janaandreskova.cz

Dostali jsme Cézarky ke svatbě. Byly s námi na svatební cestě, kde jsme si u vody zahráli, právě i díky šikovné a krásné krabičce, ve které jsou balené. Navíc je přibalený návod na různé typy her, což je skvělé.

Lucie Satrapová

Dneska dorazily Cézarky. Nemám slov. Prostě parádní :-) Díky, že jste mi pomohli vyřešit problém vánočních dárků pro přátele a kamarády.

Tereza Knězková

Mooooc děkuji za Kuličníka, který jsem od Vás dostala jako dárek. Máme i Pruženku. Návody i barevné kombinace jsou pecka! Doporučuji :)

Ingrid Ezechýl

Hry od 4 Kavky jsou prostě boží. Krásně vymalované, jednoduché a nikdy neomrzí. Tak má vypadat každá správná hra!

Tomáš Hájek

Knížka Retrohraní dorazila hned po objednání, komunikace s Alicí Kavkovou byla na jedničku s hvězdičkou a především knížka samotná je skvělá. S dcerkami jsme už jen při prvním čtení užili spoustu radosti a já vzpomínal na to, jak jsem například hru Krvavé koleno hrál jako malý kluk i později právě s dcerkami, když byly malé. Moc chválím takový počin – obzvláště v době koronakrize kolem čínského svinstva je knížka Retrohraní velmi vítanou a jistě bude významným reliktem i pro budoucí generace :-) Alice, moc děkuji, jste báječná!

Jan Vaisar
hrdý otec samoživitel
Mgr. Andrea Grigerová

Na Alici jsem dostala doporučení v momentě, kdy jsem začínala uvažovat o psaní knihy. Konzultace byla naprosto skvělá, a začalo to už při domlouvání způsobu kde a jak se potkáme. Alice je totiž nejen profík ve svém oboru, ale i velmi empatický profík, kterému záleží na tom, aby jeho klient byl spokojený a odnesl si z konzultace co nejvíce. A do toho zahrnuje i způsob jejího vedení. Vlastní obsah byl plný informací, které nevyčtete, ale zjistíte jen a pouze tak, že vyzkoušíte mnoho slepých uliček. Prostě k nezaplacení. Mluví rychle, takže doporučuji mít po ruce papír a tužku a neváhat psát poznámky. Jo, a ještě ke všemu byla skvěle připravená. Alici určitě doporučuju jako člověka, který vám poradí nejen s přípravou knihy, ale i s přípravou vlastních karet, her a možná i celého podnikání. A obzvlášť, pokud jste HSP.

Mgr. Andrea Grigerová
fontoložka, lektorka, konzultantka a autorka projektu Psychologie fontů®