Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. Andrea Honzová

Ing. Mgr. Andrea Honzová

virtuální asistentka

Ing. Mgr. Andrea Honzová
Ing. Mgr. Andrea Honzová - logo

Najít to správné je často problém a zabere to spoustu času. Má práce virtuální asistentky není jen o tom věnovat se administrativě v online podobě, vyhledávání informací, tvorbě rešerší, překladům textů, přípravě dokumentů, newsletterům, sociálním sítím nebo správě e-shopů, ale je to zejména o spolupráci, důvěře a komunikaci, vytvoření hodnot ve vztahu mezi lidmi a hledání samotného řešení vašich problémů.

Ať už svůj byznys startujete ve startupu nebo se ve světě podnikání pohybujete roky, jako virtuální asistentka vám zajistím profesionální podporu v následujících oblastech:

  • Informace a rešerše – potřebujete vyhledat informace a vyřešit tak svůj problém? Zajímají vás nové věci a témata a rádi byste je měli zpracovaná do rešerší, myšlenkových map nebo přesných přehledů?
  • Dokumenty, texty, životopis, podklady pro účetnictví – tvorba dokumentů, přepis dat, korektura textů, němčina a angličtina, úkoly, podklady pro jednání, korespondence, tvorba nabídek/poptávek, profesionální podoba CV v souladu s pracovní pozicí a oborem. G Suite, Trello, fakturace.
  • Zákaznický servis – správa a vyřizování objednávek, komunikace s odběrateli a dodavateli, správa emailů, jednání s úřady, pojišťovnami a dalšími institucemi.
  • Newsletter, správa e-shopů, webu nebo sociální sítě – WordPress, Mailchimp, Mailerlite, Oxyshop, Prestashop, Facebook, Instagram.

Mám vysokoškolské vzdělání, mnohaletou praxi v mezinárodní společnosti na pozici office managera a asistentky jednatele, zkušenosti event managera a koordinátora meetingů. Domluvím se německy (Deutsches Sprachdiplom), anglicky a píši všemi deseti. Pracuji s širokou škálou software nástrojů, které jsou podporou pro spolupráci s klienty. Neustále se učím novým dovednostem, které s klienty používám pro zefektivnění spolupráce.

Fotogalerie:

Andrea Honzová – vlastní životopis

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

  • Bylinkyodsveta.cz – obchod s ovocnými a bylinnými sirupy
  • Vitalvibe.ch – švýcarská společnost pro zdravou vědomou stravu (ve spolupráci s www.vitalvibe.cz)
  • ArtBees – podpora žen podnikatelek v Čechách a na Slovensku
  • Šamanka Namu – šamanská škola a koučování

Kontaktní informace

Ing. Mgr. Andrea Honzová
Vitín 177 (Jihočeský kraj)
373 63
Mobil:732 185 790
Email:honzova.andrea@gmail.com
Web:www.asistentka-virtualne.cz
Facebook:Facebook asistentkavirtualne
LinkedIn:LinkedIn andreahonzova
:06067841 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Tereza Suchanová
S Andreou spolupracuji již nějakou dobu a jsem s její prací spokojená. Termíny dodržuje bez problémů a ráda ji doporučuji i dalším klientům, kteří hledají spolehlivou virtuální asistentku.
virtuální asistentka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS