Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. Andrea Honzová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Mgr. Andrea Honzová — virtuální asistentka

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Mgr. Andrea Honzová:
Moje druhá zkušenost s Andreou byla opět skvělá! Po vypracování CV přesně podle našich představ, nám pomohla s vyřešením bydlení ve Švýcarsku včetně administrativy s pronajímatelem. Komunikativní, rychlá, aktivní, profesionální. Velmi rád budu její služby opět využívat.

Václav Kulhánek

kulhy69@gmail.com ~ 724 948 063
Velmi děkuji za expresní zpracování profesního životopisu, jeho překlad do němčiny a stylizaci. Byla s vámi blesková a skvělá spolupráce. Akutně jsem potřeboval přeložit dva životopisy do němčiny, práce byla hotova za necelých 24 hodin a s výsledkem jsem velmi spokojen. Vřele doporučuji!

Václav Kulhánek

kulhanek@sostp.cz ~ 724 948 063
Spolupráce s p. Honzovou je skvělá! :-) Oceňuji její kreativitu, systematičnost, pečlivost a laskavý přístup. Doporučuji!

Lada Čuříková

bylinkyodsveta.cz
Andrejka je důležitou součástí týmu, který si osvojil sen šířit povědomí o vědomém stravování, moci přítomnosti a obecném podílení se na vytváření lepšího světa. Kdy se proaktivně podílí na rozvoji – loajálně, pružně a proaktivně. Je pro mě důležité být obklopený relevantními lidmi, kteří tvoří zejména srdcem. Děkuji, Andrejko, za dosavadní spolutvoření a těším se na další!

Miroslav Komárek

Vitalvibe Schweiz
Měla jsem možnost s Andreou spolupracovat na několika úkolech, např. vyhledávání informací na internetu, tvorba databáze a jiných. Na naší spolupráci oceňuji její pohotovost, ochotu pomoci a snahu poradit si i s novými věcmi. S radostí doporučím Andreu i dalším lidem, protože se za kvalitu její práce mohu zaručit.

Míša Štréblová

Virtuální asistentka
happytohelp.cz
Spolupráce s Andreou probíhala velmi hladce. Ona je nezávislá, proaktivní a důmyslná. K mé radosti se dobře orientuje v neúplných zadáních a vždy najde adekvátní řešení. Obzvláště mě ohromuje její rychlost a schopnosti pokročilého hledání na internetu.

Jan Mironiuk

kouč
Tereza Suchanová
S Andreou spolupracuji již nějakou dobu a jsem s její prací spokojená. Termíny dodržuje bez problémů a ráda ji doporučuji i dalším klientům, kteří hledají spolehlivou virtuální asistentku.

Tereza Suchanová

virtuální asistentka
S Andreou spolupracuji již několik měsíců a jsem z ní nadšená (především vzhledem k mým minulým negativním zkušenostem). Andrea je rychlá, spolehlivá, a když se objeví něco nového, rychle to zjistí a naučí se. Jako virtuální asistentku Andreu vřele doporučuji!

Šamanka Namu

šamanská škola (šamanské cesty a uzdravení duše), koučka
samanka.paprsky1.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS