Aneta Urbancová

správkyně sociálních sítí, tvůrkyně kreativního obsahu a fotografka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Praha a okolí, Královehradecký a Pardubický kraj

Chcete prezentovat svou firmu na sociálních sítích, ale nevíte, jak na to?

Potřebujete se více věnovat svému podnikání než sociálním sítím?

Svěřte mi vaše sítě a získejte tak více času pro sebe. Zajistím kompletní správu vašich sociálních sítí nebo vám s nimi pomohu v oblastech, kde to nejvíce potřebujete. Baví mě tvořit kreativní obsah a budovat komunity kolem projektů, které mi dávají smysl. 

Spolupracuji s klienty napříč různými obory, a to od kadeřnictví přes fyzioterapii, cestovní ruch, motorky, kreativní sešity pro děti, tisk merchandise, kybernetickou bezpečnost až po festivaly.

Máte zájem o konzultaci?

Napište mi e-mail a pojďme spolu probrat možnou spolupráci.

Těším se! 

Jaké služby nabízím a s čím vám mohu pomoci?

 • Kompletní správa profilů na sociálních sítích – Postarám se o vaše sítě (Instagram, Facebook, LinkedIn) se vším všudy. Udělám analýzu profilů, navrhnu strategii, budu tvořit příspěvky (texty, grafika, střih reels…), stories, nastavím reklamní kampaně, vezmu si na starost komunikaci s fanoušky a na konci každého měsíce vše shrnu v podrobném reportu.
 • Audit sociálních sítí – Provedu analýzu vašich profilů na sociálních sítích, zkontroluji nastavení profilů, odhalím slabé stránky a dám vám konkrétní doporučení, jak je spravovat lépe.
 • Strategie sociálních sítí – Sestavím pro vás strategii, která vám poslouží jako komplexní návod pro efektivní využívání sociálních sítí. Součástí strategie bude analýza aktuálního stavu profilů, doporučení vhodných sítí pro váš projekt, definice cílů, cílových skupin, obsahová strategie, reklamní strategie, tón komunikace i způsob práce s profily na sítích.
 • Obsahový marketing – Připravím hodnotný obsah pro vaše sítě, a to od nápadu přes textaci až po grafiku. 
 • Grafika pro sociální sítě – Zpracuji grafiku pro vaše příspěvky, bannery, stories, reels dle vaší vizuální identity. 
 • Copywriting – Napíšu texty k vašim příspěvkům na sítích, aby bavily vaše sledující a zaujaly vaše potencionální klienty.
 • Grafické šablony na míru – Připravím pro váš projekt balíček originálních šablon na míru a sladím vaše profily do jednotného vzhledu. Šablony vám ušetří čas, můžete je jednoduše upravovat, měnit a přidávat elementy dle vašich potřeb.
 • Fotky na sítě – Nafotím vaše produkty pro propagaci na sociálních sítích. Nabízím stylizované fotky v ateliéru, oblíbené flatlay, ale i klasické produktové fotky na bílém pozadí. Můžeme se domluvit na jednorázové, ale i dlouhodobé spolupráci a pravidelném dodávání foto obsahu. 
 • Střih reels – Kreativně sestříhám a připravím reels pro váš Instagram, přidám titulky, hudbu a další elementy. 

KURZY A CERTIFIKÁTY

 • Rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia, Nicom 
 • Prodávej na Facebooku s Honzou Bartošem
 • Instagram workshop s Karol Šramlovou
 • Instagram heroes, Socialmind 
Aneta Urbancová

Kontakty

Aneta Urbancová
Puchlovice 18
Nechanice (Královéhradecký kraj)
503 15

Doporučení
z první ruky

Aneta pro náš brand vína v plechovce Vi WINE vytvořila sérii produktových a lifestylových fotek. Fotky mají moc příjemný feeling, mají nápad, krásné barvy a světlo. Aneta má své vlastní nápady, cit pro barvy a kompozice. Je spolehlivá a profesionální. Jsem velmi spokojená a můžu spolupráci s ní jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji za skvělé fotky.

Jana Drozdová

zakladatelka brandu vína v plechovce Vi WINE