Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aneta Urbancová

Aneta Urbancová

správkyně sociálních sítí

Aneta Urbancová

Postarám se o váš firemní profil na Facebooku a Instagramu se vším všudy. Chcete prezentovat svou firmu na sociálních sítích, ale jste moc zaneprázdnění na to, abyste si profily spravovali sami? Chcete se víc než sociálním sítím věnovat rozvoji svého podnikání?

Svěřte mi své firemní profily na Facebooku a Instagramu a získejte tak více času pro sebe. Zajistím kompletní správu vašich sociálních sítí, komunikaci s fanoušky, správu reklamních kampaní, grafické návrhy a pokud budete mít zájem, ráda vaše produkty i nafotím.

  • Správa firemních profilů na sociálních sítích – budu pečovat o vaše firemní facebookové a instagramové účty tak, aby získaly co nejvíce fanoušků a zaujaly cílovou skupinu. Vytvořím příspěvky, které budou fanoušky bavit.
  • Správa reklamních kampaní – nastavím reklamní kampaně tak, aby přitáhly co nejvíce fanoušků/potencionálních zákazníků na vaši stránku.
  • Grafika – sladím váš profil do jednotného vzhledu a zpracuji grafické návrhy pro vaše stránky.
  • Focení – ráda nafotím vaše produkty či služby.

Vystudovala jsem fotografii a baví mě online marketing, grafika a fotografování. Dříve jsem pracovala ve fotoateliéru. Mám za sebou nespočet hodin fotografování rodin, dětí, svateb i produktů a navrhování grafických návrhů. Spolupořádám rodinný festival, kde se starám o vše potřebné během celého roku. Spravuji webové stránky, sociální sítě, řeším hotely, logistiku, fotím, zpracovávám grafické návrhy i různé administrativní záležitosti.

Ukázky práce:

Příspěvek pro sociální sítěPříspěvek pro sociální sítěDej si Food | správa sociálních sítíDej si Food | správa sociálních sítíBarevnost Chutí | správa sociálních sítí
Zobrazit všech 52 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Aneta Urbancová
Rejskova 1052/1
Praha 2
120 00
Mobil:737 531 685
Email:aneta@urbrand.cz
Web:www.urbrand.cz
LinkedIn:LinkedIn aneta-urbancova
:09165240

Doporučení z první ruky

Michal Pelech
Spolupráce s Anetou je super a bezproblémová. Je velmi kreativní a její příspěvky na sociálních sítích dávají smysl, jsou pečlivě připravené a díky tomu mají i skvělé dosahy. Spolupráci mohu s klidným svědomím doporučit.
frontend kodér a tvůrce WordPress webů

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS