Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aneta Urbancová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Aneta Urbancová — správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Aneta Urbancová:
Aneta pro náš brand vína v plechovce Vi WINE vytvořila sérii produktových a lifestylových fotek. Fotky mají moc příjemný feeling, mají nápad, krásné barvy a světlo. Aneta má své vlastní nápady, cit pro barvy a kompozice. Je spolehlivá a profesionální. Jsem velmi spokojená a můžu spolupráci s ní jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji za skvělé fotky.

Jana Drozdová

zakladatelka brandu vína v plechovce Vi WINE
shop.viwine.org ~ jana@viwine.org ~ 731 856 939
Mohu doporučit Anetu Urbancovou jako spolehlivou a zodpovědnou osobu s profesionálním přístupem. Nechybí jí zajímavé nápady a tipy na správu a oživení profilu firmy na Facebooku. Spolupracuji s ní více než půl roku a jsem maximálně spokojená.

Adéla Schickerová

šperkařka
www.adelaschicker.cz ~ schicker.adela@gmail.com
Velmi pracovitá a spolehlivá s vlastními nápady a smyslem pro estetiku. Výborná komunikace, rychlé reakce na různé požadavky, pravidelné reporty a statistiky. Celkově byla velká spokojenost se službami, citelný nárůst zájmu o naše produkty a web, mohu jen doporučit.

Ondřej Konvička

www.greenhouseprague.cz ~ greenhouseprague@gmail.com ~ 773 066 601
Anetu jsem našla náhodně, když jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl dát do pořádku své sociální sítě. Oslovila jsem více lidí, kteří se tím zabývají, ale Aneta mi přišla nejlepší a musím říct, že jsem se nespletla. Vždy byla trpělivá, snažila se mi co nejvíce vyhovět, ale i jako skutečny profesionál vždy věděla co má dělat a jaký super nápad použit. Mým stránkám dala ten správný směr a smysl. Jako příjemný bonus navíc beru to, že jsem jí mohla kdykoliv zavolat, když jsem si s něčím nevěděla rady. Takže rozhodně a vřele doporučuji.

Valérie Vostřáková

waleria@tiscali.cz
S Anetou jsme spolupracovali na reklamní kampani v oblasti zájmových kroužků pro děti. Chceme poděkovat za skvělou spolupráci, profesionalitu, maximální ochotu a vstřícnost k našim požadavkům. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti Anety se zasloužily o naši kvalitní reklamu na sociálních sítích. Hledáte-li profesionalitu, ochotu a poradenství pro internetovou reklamu, vřele doporučujeme spolupráci s Anetou. Také si velmi vážíme jejího lidského přístupu.

Renata Vavříčková

www.tabory-krokodyl.cz ~ info@tabory-krokodyl.cz ~ 725 424 567
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS