Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aneta Urbancová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Aneta Urbancová — správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Aneta Urbancová:
Mohu doporučit Anetu Urbancovou jako spolehlivou a zodpovědnou osobu s profesionálním přístupem. Nechybí jí zajímavé nápady a tipy na správu a oživení profilu firmy na Facebooku. Spolupracuji s ní více než půl roku a jsem maximálně spokojená.

Adéla Schickerová

šperkařka
www.adelaschicker.cz ~ schicker.adela@gmail.com
S Anetou jsme spolupracovali na reklamní kampani v oblasti zájmových kroužků pro děti. Chceme poděkovat za skvělou spolupráci, profesionalitu, maximální ochotu a vstřícnost k našim požadavkům. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti Anety se zasloužily o naši kvalitní reklamu na sociálních sítích. Hledáte-li profesionalitu, ochotu a poradenství pro internetovou reklamu, vřele doporučujeme spolupráci s Anetou. Také si velmi vážíme jejího lidského přístupu.

Renata Vavříčková

www.tabory-krokodyl.cz
Velmi pracovitá a spolehlivá s vlastními nápady a smyslem pro estetiku. Výborná komunikace, rychlé reakce na různé požadavky, pravidelné reporty a statistiky. Celkově byla velká spokojenost se službami, citelný nárůst zájmu o naše produkty a web, mohu jen doporučit.

Ondřej Konvička

www.greenhouseprague.cz ~ greenhouseprague@gmail.com ~ 773 066 601
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS