Doporučení z první ruky

Mgr. Anna Caldrová — nájemná firemní copywriterka


Zobrazuji všech 9 doporučení

Na spolupráci s Aničkou mi nejvíc vyhovuje rychlost a dynamika. Co zadám, to můžu považovat za vyřízené, nemusím se připomínat. To mi v mém světě plném úkolů šetří dost času. Naše podklady bývají strohé, ale Anička si dokáže i z pár rozbitých střípků poskládat celek a napasovat do textů náturu a auru naší firmy, kterou skvěle navnímala na společných akcích.

Martin Kameník
CEO interiérového studia PREMIER interiors
www.premieri.cz

S Aničkou spolupracujeme přes dva roky a spolupráci hodnotím pouze kladně. Je rychlá, aktivní, sama si dovyhledá podklady tak, aby text byl co nejpřesnější a splňoval požadavky a to se mi líbí. Takže dávám palec nahoru a doporučuju :-)

Václav Ovečka
majitel RK Ovečka & partneři
www.oveckaapartneri.cz/nabidka-nemovitos…

S Aničkou spolupracuji už tuším 5–6 let a spolupráce byla vždy naprosto skvělá. Našim textům chyběla čtivost a lehkost a protože jsem Aničku sledovala na sítích a její příspěvky mě bavily, tak jsem se to s ní rozhodla zkusit. Udělaly jsme spolu texty na sítě, popisky kolekcí a nakonec i celý web. Anička je empatická, kreativní a také velice profesionální.

Lenka Izsák
majitelka zakázkového krejčovství MiaBella
www.miabella.cz

Líbí se nám Aniččina flexibilita a rychlost – i na dálku nám už přes dva roky všechno funguje super. Zadáme klíčové body, Anička si vše potřebné dohledá nebo se zeptá naší asistentky a tadáá, text je na světě.

Radim Kovář a Ivan Riško
makléři a majitelé RK
https://kovarradim.cz/nabidka

Na naší spolupráci bych vypíchl kvalitní práci, spolehlivost a rozhled. Anička má v oboru dobrou „zbožíznalost“ – oceňuji, že můžu pracovat s inteligentním člověkem, který dokáže využít své zkušenosti a přijít s řešením.

Jakub Šenk
jednatel šenk PSO, zakladatel projektu POT PRO TOP
www.senk-pso.cz

Anička mi (nám) vytrhla trn z paty. Její práce se slovy, rady a postřehy stojí za to a spolupráce s ní je prvotřídní.

Tomáš Burian
obchodní ředitel VPO Protivanov
www.vpo.cz

Vážíme si dlouhodobé skvělé spolupráce s Aničkou. Díky ní jsme se při budování nového stylu vyvarovali řadě klišé a získali jsme web, na který můžeme být hrdí. Skvělým bonusem je fakt, že kromě zaslání vstupů a odladění konečné formy, jsme se nemuseli o nic starat.

Jan Krišpín
CEO EVECO Brno
www.evecobrno.cz
Jindřich Dlabaja

Kdykoli tvořím nějaký web a klient potřebuje copy, obracím se na Aničku. Parádní text vykouzlí i ze skromných nebo neučesaných podkladů a vždy se ráda podělí o svůj pohled na strukturu webu. Dokonce jsem jí svěřil texty pro svůj vlastní nový web a i s tímhle si poradila na jedničku :-)

Jindřich Dlabaja
grafik, webdesignér a Webflow expert

Poptávali jsme claimy pro oblastní charitu, oslovili paní Caldrovou, velmi rychle zareagovala, domluvili jsme se a dodala skvělé slogany. Jsme moc spokojeni a děkujeme.

Barbora Havlíková
vedoucí PR, fundraisingu
trebic.charita.cz barbora.havlikova@trebic.charita.cz 730 171 635