Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jindřich Dlabaja

Jindřich Dlabaja

grafik, webdesignér a konzultant brandingu s přesahem do marketingu

Jindřich Dlabaja

Tvořit design bez strategie je jako stavět dům bez základů.

Jako grafik a webdesignér vždy usiluji o harmonii mezi kreativitou, strategií a vizí dané značky. Tím dokážu váš brand odlišit od konkurence, definovat styl komunikace a vtisknout jí jedinečnou vizáž jak na internetu, tak v offline formátu.

Nabízím komplexní návrh loga a corporate identity, webdesign ve WordPressu či Webflow, dále kreativní produktový design obalů a užitou grafiku, vč. letáků, bannerů, plakátů apod.

Know-how, získané praxí v marketingu i kontinuálním sebevzděláváním, předávám formou konzultací na téma strategie budování značky. Jejich cílem je vystihnout osobnost vašeho brandu a společně nastavit jeho dlouhodobou vizi.

 • Loga a vizuální identita – Tvorba či redesign loga a corporate identity, které se vryjí do paměti, zachytí podstatu vašeho podnikání a dokonale zapadnou do konceptu vaší značky v online i offline prostředí.
 • Webdesign – Od definování cílů webu a návrhu struktury přes vstupní analýzy a identifikaci potřeb uživatelů až po wireframy a finální grafiku. Také kompletní tvorba webových prezentací na platformách WordPress a Webflow.
 • Produktový a užitý design – Kreativní design obalů produktů, který přiláká nové zákazníky a upevní vaše postavení na trhu. Dále tvorba letáků, tiskovin, bannerů pro sociální sítě, e-booků apod.
 • Strategie a poradenství – Konzultace ohledně definování hodnot, cílů a komunikačního stylu vaší značky, identifikace zákazníků a stanovení pozice na trhu.

Celoživotní láska k designu a grafice mne přivedla ke studiu oboru Estetika na Masarykově univerzitě. Praktickou část řemesla jsem si osvojil jako marketér a designér v University of Applied Management International (2017–2019) v Brně. Od roku 2018 pracuji jako grafik a designér na volné noze.

Do každého nového projektu vkládám důraz na funkčnost a důvěryhodnost řešení, stejně jako racionální a komplexní přístup.

Pracuji virtuálně na dálku s klienty z celého světa, ale rád se s vámi sejdu osobně v Brně.

Ukázky práce:

Logo HaneconVizuální identita EVECO BrnoLogo MillBrewWeb Vila RasolaMillBrew - návrh designu craft beer plechovek
Zobrazit všech 38 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět, osobně Brno

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Lime Racing – logo a logomanuál
 • Hanecon – logo a vizuální identita, design a tvorba webu
 • Vila Rasola – design a tvorba webu, grafika pro sociální média
 • Bee Partners – logo, vizuální identita, design a tvorba webu
 • Eveco Brno – logo, vizuální identita, design a tvorba webu, tiskové materiály
 • Česko-gruzínská obchodní komora – logo, vizuální identita, design a tvorba webu, tiskové materiály
 • CzechMates – logo, vizuální identita, design a tvorba webu, brand strategie

Kontaktní informace

Jindřich Dlabaja
Merhautova 1074/236
Brno
613 00
Mobil:735 545 959
Email:hello@jindrichdlabaja.cz
Web:jindrichdlabaja.cz
Instagram:Instagram jindrich.d
LinkedIn:LinkedIn jindrichdlabaja
Dribbble:Dribbble jindrichdlabaja
:07607890 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Na rodičovské dovolené jsem se rozhodla začít s podnikáním a od začátku jsem to chtěla se vším všudy. A tak jsme se s Jindrou domluvili na tvorbě loga, později i webu. Obeznámila jsem Jindru se svým záměrem, zanedlouho mi nabídl tři různá loga, ze kterých jsme vybrali favorita. Komunikace přes sociální sítě probíhala bez problému, spolupráce ideální. Ráda ho budu zahlcovat dalšími požadavky.
Lenka Večerková

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS