Jindřich Dlabaja

grafik, webdesignér a konzultant brandingu s přesahem do marketingu

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celý svět, osobně Brno

Tvořit design bez strategie je jako stavět dům bez základů.

Jako grafik a webdesignér vždy usiluji o harmonii mezi kreativitou, strategií a vizí dané značky. Tím dokážu váš brand odlišit od konkurence, definovat styl komunikace a vtisknout jí jedinečnou vizáž jak na internetu, tak v offline formátu.

Nabízím komplexní návrh loga a corporate identity, webdesign ve WordPressu či Webflow, dále kreativní produktový design obalů a užitou grafiku, vč. letáků, bannerů, plakátů apod.

Know-how, získané praxí v marketingu i kontinuálním sebevzděláváním, předávám formou konzultací na téma strategie budování značky. Jejich cílem je vystihnout osobnost vašeho brandu a společně nastavit jeho dlouhodobou vizi.

 • Loga a vizuální identita – Tvorba či redesign loga a corporate identity, které se vryjí do paměti, zachytí podstatu vašeho podnikání a dokonale zapadnou do konceptu vaší značky v online i offline prostředí.
 • Webdesign – Od definování cílů webu a návrhu struktury přes vstupní analýzy a identifikaci potřeb uživatelů až po wireframy a finální grafiku. Také kompletní tvorba webových prezentací na platformách WordPress a Webflow.
 • Produktový a užitý design – Kreativní design obalů produktů, který přiláká nové zákazníky a upevní vaše postavení na trhu. Dále tvorba letáků, tiskovin, bannerů pro sociální sítě, e-booků apod.
 • Strategie a poradenství – Konzultace ohledně definování hodnot, cílů a komunikačního stylu vaší značky, identifikace zákazníků a stanovení pozice na trhu.

Celoživotní láska k designu a grafice mne přivedla ke studiu oboru Estetika na Masarykově univerzitě. Praktickou část řemesla jsem si osvojil jako marketér a designér v University of Applied Management International (2017–2019) v Brně. Od roku 2018 pracuji jako grafik a designér na volné noze.

Do každého nového projektu vkládám důraz na funkčnost a důvěryhodnost řešení, stejně jako racionální a komplexní přístup.

Pracuji virtuálně na dálku s klienty z celého světa, ale rád se s vámi sejdu osobně v Brně.

Vybrané reference:

 • Lime Racing – logo a logomanuál
 • Hanecon – logo a vizuální identita, design a tvorba webu
 • Vila Rasola – design a tvorba webu, grafika pro sociální média
 • Bee Partners – logo, vizuální identita, design a tvorba webu
 • Eveco Brno – logo, vizuální identita, design a tvorba webu, tiskové materiály
 • Česko-gruzínská obchodní komora – logo, vizuální identita, design a tvorba webu, tiskové materiály
 • CzechMates – logo, vizuální identita, design a tvorba webu, brand strategie
Jindřich Dlabaja

Kontakty

Jindřich Dlabaja
Merhautova 1074/236
Brno
613 00
Mobil:735 545 959
Email:hello@jindrichdlabaja.cz
Web:jindrichdlabaja.cz
Instagram:jindrich.d
LinkedIn:jindrichdlabaja
Dribbble:jindrichdlabaja
IČ:07607890 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Jindru mohu bez obav doporučit všem, kdo hledají profesionální přístup, dochvilnost a dodržení dohody. Tato kombinace se těžko hledá a já jsem rád, že jsem ji našel! Šablona ve Webflow je zpracovaná naprosto precizně a 100% dle zadání na první dobrou :-)

Antonín Bureš
Antonín Bureš

UI/UX designér