Anna Frajtová

grafička a ilustrátorka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Více než 20 let vytvářím grafiku a ilustrace pro obchodní značky, webové stránky a tiskoviny. Vizuálně oslovím lidi z vaší cílovky tak, aby si oblíbili a kupovali vaše produkty. Grafika ode mě je nápaditá a má tah na branku. Posloužím vám v těchto oblastech:

 • firemní vizuální styl, loga a logotypy, maskoty
 • vizitky, hlavičkové papíry, propagační materiály
 • grafika a infografika pro sociální sítě
 • ikony pro tisk, webové stránky, webové i mobilní aplikace
 • letáky, brožury, plakáty, časopisy
 • knižní grafika
 • etikety a design produktů
 • ilustrace všeho druhu
 • potisk oblečení
 • bezchybná příprava tiskových podkladů (DTP) a dohled při tisku

Zakládám si na 100% profesní spolehlivosti, pečlivosti a dodržování termínů. O grafice píšu blog a vytvářím tutoriály. Když zrovna nesedím u počítače, hraju na ukulele, chodím po lese nebo fotím se svým oblíbeným FUJI XT-20. Vystudovala jsem grafickou školu v Hellichově ulici.

Vybrané reference: Fakultní nemocnice Motol (Centrum prevence úrazů, urgentní příjem), Vinařství Chrámce, nákupní tašky Ecobag, BeMacrobio, Vydavatelství Stanford, designová firma Technistone, výrobci zdravotních potřeb URGO, agentura Žofín, ekologická organizace Arnika a další, viz mé portfolio »

Jak probíhá spolupráce?

 1. Napíšete mi své požadavky. Nemusíte mít jasnou představu, vše společně vyladíme. Vy máte cíle, já znalosti a dovednosti, jak jich poutavými vizuály dosáhnout.
 2. Pustím se do práce. Domluvíme si termín a já vám do určené doby pošlu první grafické návrhy k připomínkování. Následně je dotáhnu k vaší maximální spokojenosti.
 3. Připravím podklady k tisku. Pokud je grafika určena k tisku, dodám vám tiskové PDF a garanci, že je PDF na 100 % dobře připravené.
 4. Zajistím tisk. Ráda vám seženu spolehlivou tiskárnu a osobně dohlédnu na kvalitu tisku. Pokud máte vlastního tiskaře, domluvím se s ním a připravím mu tisková data na míru.
 5. Dodám online grafiku – Webovou grafiku vám mohu poslat v libovolných formátech: JPG, PNG, PSD aj. Rovněž umím připravit i vektorovou grafiku, kterou můžete neomezeně zvětšovat bez ztráty kvality.
Anna Frajtová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Anna Frajtová
Zahradníčkova 10
Praha 5
150 00
Mobil:777 100 284
Email:annafrajtova@gmail.com
Web:annadesignstuff.com
LinkedIn:annafrajtova
Facebook:annadesignstuff
Instagram:annadesignstuff
X (Twitter):AnnaDesignStuff
Účet:1022546033/0800 (Česká spořitelna)
IČ:86608754 (neplátce DPH)
DIČ:CZ7753070402

Doporučení
z první ruky

S Annou jsem řešila ilustrace na web ve specifickém stylu. Měla jsem velmi konkrétní představu (kterou jsem nedokázala dostatečně definovat slovy), což je pro grafika vždycky větší výzva – bylo potřeba se mi „nabourat“ do hlavy a „obšlehnout“ ten zamýšlený styl. Na spolupráci oceňuji vstřícnost, trpělivost při dolaďování a hlavně výsledek.

Pavlína Koňariková

copywriterka