Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Anna Frajtová

Anna Frajtová

grafička a ilustrátorka

Anna Frajtová
Anna Frajtová - logo

Více než 20 let vytvářím grafiku a ilustrace pro obchodní značky, webové stránky a tiskoviny. Vizuálně oslovím lidi z vaší cílovky tak, aby si oblíbili a kupovali vaše produkty. Grafika ode mě je nápaditá a má tah na branku. Posloužím vám v těchto oblastech:

 • firemní vizuální styl, loga a logotypy, maskoty
 • vizitky, hlavičkové papíry, propagační materiály
 • grafika a infografika pro sociální sítě
 • ikony pro tisk, webové stránky, webové i mobilní aplikace
 • letáky, brožury, plakáty, časopisy
 • knižní grafika
 • etikety a design produktů
 • ilustrace všeho druhu
 • potisk oblečení
 • bezchybná příprava tiskových podkladů (DTP) a dohled při tisku

Zakládám si na 100% profesní spolehlivosti, pečlivosti a dodržování termínů. O grafice píšu blog a vytvářím tutoriály. Když zrovna nesedím u počítače, hraju na ukulele, chodím po lese nebo fotím se svým oblíbeným FUJI XT-20. Vystudovala jsem grafickou školu v Hellichově ulici.

Vybrané reference: Fakultní nemocnice Motol (Centrum prevence úrazů, urgentní příjem), Vinařství Chrámce, nákupní tašky Ecobag, BeMacrobio, Vydavatelství Stanford, designová firma Technistone, výrobci zdravotních potřeb URGO, agentura Žofín, ekologická organizace Arnika a další, viz mé portfolio »

Ukázky práce:

Ikony pro vánoční balicí papírEco a bio – nálepky na potravinyDesign nákupní tašky EcobagPlakát pro slevové akceSada zvířátek pro děti | ilustrace
Zobrazit všech 31 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

 1. Napíšete mi své požadavky. Nemusíte mít jasnou představu, vše společně vyladíme. Vy máte cíle, já znalosti a dovednosti, jak jich poutavými vizuály dosáhnout.
 2. Pustím se do práce. Domluvíme si termín a já vám do určené doby pošlu první grafické návrhy k připomínkování. Následně je dotáhnu k vaší maximální spokojenosti.
 3. Připravím podklady k tisku. Pokud je grafika určena k tisku, dodám vám tiskové PDF a garanci, že je PDF na 100 % dobře připravené.
 4. Zajistím tisk. Ráda vám seženu spolehlivou tiskárnu a osobně dohlédnu na kvalitu tisku. Pokud máte vlastního tiskaře, domluvím se s ním a připravím mu tisková data na míru.
 5. Dodám online grafiku – Webovou grafiku vám mohu poslat v libovolných formátech: JPG, PNG, PSD aj. Rovněž umím připravit i vektorovou grafiku, kterou můžete neomezeně zvětšovat bez ztráty kvality.

Kontaktní informace

Anna Frajtová
Zahradníčkova 10
Praha 5
150 00
Mobil:777 100 284
Email:annafrajtova@gmail.com
Web:annadesignstuff.com
Facebook:Facebook annadesignstuff
Instagram:Instagram annadesignstuff
LinkedIn:LinkedIn annafrajtova
Twitter:Twitter AnnaDesignStuff
Účet:1022546033 / 0800 (Česká spořitelna)
:86608754 (neplátce DPH)
DIČ:CZ7753070402

Doporučení z první ruky

Annu znám již několik let, vždy se mi líbil její hravý, minimalistický styl. Když jsem ve své firmě hledal grafiku pro novou oblast školení, Anna byla první, koho jsem měl na mysli. Spolupráce byla od začátku skvělá. Anna rychle pochopila mé potřeby a dodala výtečnou originální grafiku, která vystihovala podstatu problematiky. Pracovala samostatně, ale v případě pochyb se vždy ptala, takže práce šla dobře od ruky. Její služby mohu bez zaváhání doporučit. Sám je plánuji znovu využít.
Slávek Rydval
Principal Consultant, UML, Sparx EA Capricorn Pro s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS