Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Anna Frajtová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Anna Frajtová — grafička a ilustrátorka

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Anna Frajtová:
Anna Frajtová je skvělá grafička s citem pro potřeby zákazníka i produkt. Už první návrhy vždy předčí naše očekávání. Spolupracujeme dlouhodobě jak na tiskovinách, tak na webových návrzích. Její práce je vždy profesionální, rychlá, odevzdaná mnohdy ještě před termínem.

Hana Pospíšilová

ředitelka komunikační, marketingové a reklamní agentury Direkte s.r.o.
www.direkte.cz
S grafičkou Annou Frajtovou spolupracuji již 7 let. Velmi oceňuji způsob spolupráce, který maximálně odpovídá našim požadavkům — plnění termínů, zadání, jasná a příjemná komunikace, ochota vycházet vstříc i v případě časově náročných projektů. Kreativita, ale zároveň schopnost vyhovět zadání projektu. Realizujeme společně širokou škálu marketingových materiálů: produktové brožury, letáky, POS materiály, layouty reklamních kampaní atd. Dále bych ráda zdůraznila kvalitu technické znalosti oboru grafiky, například u přípravy tiskových dat.

Tereza Slížková

marketingová manažerka URGO-MEDCOM s.r.o.
www.urgo.cz
Anna Frajtová pro náš minipivovar navrhovala logo, tiskové materiály a design webu. Návrhy se přesně trefily do našeho vkusu a zadání, bylo zapotřebí jen drobných úprav. Vše bylo připravené profesionálně pro další zpracování. Oceňuji také rychlou a příjemnou komunikaci. Určitě doporučuji! — Upravit

Monika Havlasová

majitelka a PR manažerka Minipivovaru Ujkovice
www.minipivovar-ujkovice.cz
Máme radost ze spolupráce se skvělou grafičkou Annou Frajtovou. Udělala nám moc pěkně třeba návrh petičního stánku a vedla také návrh našeho lokálního letáku. Moc děkujeme.

Jaroslav Pašmik

tým Praha 5 Sobě
Nejlepší designérka a grafička, známe se už od gymnázia. Když slavil náš Dětský urgentní příjem ve FN Motol 10let, potřebovali jsme vyrobit vlastní logo, mikiny, reklamní předměty, graficky zpracovat program jednodenního kongresu k výročí, neváhala jsem ani minutu a oslovila Aničku. Vše udělala k naprosté spokojenosti všech, logo je nádherné, v mikinách reprezentujeme naše oddělení na různých akcích. K výročí nám pomohla graficky zpracovat pomůcku pro lékaře urgentních příjmů a záchranky – tzv. Kartu dětského urgentního příjmu FNM, a zajistila i tiskárnu, expresně rychlé vytištění a doručení všech výtisků do nemocnice.

MUDr. Jitka Dissou

primářka Dětského urgentního příjmu FN Motol
Annu mohu všem jen doporučit. Pro mě je důležitá kreativita, nadšení, spolehlivost a dodržování termínů. A to všechno perfektně splňuje. Navíc je s ní velmi příjemná komunikace, proto se moc těším na další spolupráci.

Kateřina Perglerová

marketingový specialista Alliance Healthcare
Annu znám již několik let, vždy se mi líbil její hravý, minimalistický styl. Když jsem ve své firmě hledal grafiku pro novou oblast školení, Anna byla první, koho jsem měl na mysli. Spolupráce byla od začátku skvělá. Anna rychle pochopila mé potřeby a dodala výtečnou originální grafiku, která vystihovala podstatu problematiky. Pracovala samostatně, ale v případě pochyb se vždy ptala, takže práce šla dobře od ruky. Její služby mohu bez zaváhání doporučit. Sám je plánuji znovu využít.

Slávek Rydval

Principal Consultant, UML, Sparx EA Capricorn Pro s.r.o.
S Annou dlouhodobě spolupracujeme na grafické podobě etiket pro naše košer vína. Dokáže naslouchat, je citlivá k detailům našich potřeb a specifik a zároveň dokáže doporučit nejvhodnější řemeslné řešení. Díky tomu naše vína vyrážejí do světa vybavena designem odpovídajícím vysokým standardům grafické práce i osobitým nápadem respektujícím naše zadání. Spolupráci s Annou můžeme jedině doporučit.

Tereza Gafna Váňová

košer vinařka a spolumajitelka Vinařství Chrámce
Annu Frajtovou znám již řadu let a ráda celou dobu zůstávám věrná jejím službám, jejichž rozsah je obrovský. Jen pro naši firmu vytvářela logo, letáčky, fotografie do knihy, velkoplošnou malbu na stěnu a reklamní videa. Její práce má lehkost, vtip a jednoduchost, zároveň je výstižná a podtrhne to podstatné. Tvořit a komunikovat s ní je radost, neboť její kreativní vidění světa mi vždy rozšíří obzory. Ona sama je nesmírně spolehlivá, profesionální a zodpovědná, což není v dnešní době samozřejmostí. Mohu jen doporučit!

Zuzana Terešová

majitelka firmy Bemacrobio (bistro a kurzy zdravé stravy)
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS