Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Bureš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Antonín Bureš — UI designér a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Antonín Bureš:
S Tondou spolupracujeme na projektu WORKSPACE15 – potřebovala jsem někoho, kdo dokáže postavit na nohy poměrně rozsáhlé stránky na Webflow, ale zároveň bude mít cit pro design a zvládne se o web postarat jako o celek. Dopadlo to výborně. Cením si skvělé komunikace a vždycky rychle a správně provedených zadání.

Veronika Vimmerova

Co-founder WORKSPACE15
workspace.e15.cz
Jiří Oukropec
S Antonínem Burešem mám výbornou zkušenost. Od začátku se zajímal o potřeby klienta, jeho charakteristiku a účel zřízení webu. Po celé období jsme spolu intenzivně komunikovali nad dílčími kroky a byli jsme v úzkém kontaktu. Všechny mé návrhy úspěšně zapracoval. Osobní přístup je na maximální úrovni. S výsledným webem jsem spokojen a v případě potřeby ho v budoucnu opět oslovím.

Jiří Oukropec

poskytovatel znaleckých služeb v oboru ekonomika
Doporučuji! Skvělý design, komunikace a práce vyřízena v dohodnutém termínu.

Hana Marková

pradelna-mydlinka.cz
Pan Bureš odvádí kvalitní práci, nad kterou přemýšlí a přináší tak kvalitní invenci. Plní termíny, komunikuje a lze se s ním flexibilně domluvit. Určitě s ním opět budu spolupracovat.

Jan Pilný

Project manager IT Products s.r.o.
www.it-products.cz ~ pilny@it-products.cz ~ 602 415 587
Spolupráce s Antonínem probíhala vysoce profesionálně. Ujal se naší aplikace od wireframů až po detaily grafického návrhu a připravil pro nás také průvodní web ve Webflow, což výrazněji zefektivnilo nasazení webu. Vždy s námi ochotně prokonzultoval a případně zapracoval naše náměty. Především však přispíval svými hodnotnými doporučeními, a to v komplexních souvislostech i nad rámec zadání díky svým rozsáhlým zkušenostem v oboru. Spolupráce tak proběhla k naší naprosté spokojenosti, ba mohu říci přímo nadšení. Poděkovat chci taktéž za velmi příjemnou a seriozní komunikaci.

Adam Benkovič

Salmondo
www.salmondo.cz
Jako firma Futbalito máme výborné zkušenosti s panem Burešem. Jeho práce byla precizní a kreativní. Komunikace výborná. A hlavně je pro mě extrémně důležité je, že plní termíny vždycky včas. Pana Bureše mohu s klidným svědomím doporučit každému z vás.

Miroslav Balkovič

Sales and Marketing manager of Futbalito
www.futbalito.com ~ miroslav@futbalito.com
S Antonínem se spolupracuje výborně. Práce vždy odvedena včas a kvalitně, jak jsme se domluvili. Doporučuji!

František Vymazal

CEO
www.smitio.com ~ vymazal@smitio.com
Spolupracujeme spolu již delší čas a vždy vše klaplo na jedničku dle dohody. Oceňuji hlavně profesionalitu, nadšení a lidský přístup. Doporučuji všem, kdo potřebují kvalitní práci za férovou cenu.

Marek Bureš

projektový manažer v Amelisoft, s.r.o.
www.amelisoft.com ~ marek.bures@amelisoft.com
Maximální spokojenost s dosavadní prací. Cením si především ochoty, profesionálního a odborného přístupu. Pokud hledáte někoho, kdy Vám nejvíce záleží na spolehlivosti, tak můžu p. Bureše 100% doporučit.

Marek Koňařík

www.fajn-brigady.cz
S panem Burešem přerušovaně spolupracujeme již delší čas. Nikdy nebyl problém v dodržování termínů, nebo v komunikaci. Vždy nám vyšel maximálně vstříc u každého našeho nápadu. Zda hledáte někoho spolehlivého a talentovaného za dobré ceny, tak určitě doporučuji jeho.

Petra Brachtlová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS