Doporučení z první ruky

Antonín Bureš — UI/UX designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Tondu mohu vřele doporučit. Spolupracujeme na našem projektu Excalidraw, kde Tonda vytvořil úžasný webdesign, jak aplikace tak Landing page. Komunikace a domluva naprosto perfektní. Určitě Tonda bude naše první volba i v následujících projektech.

Miloš Vetešník
Co-founder Excalidraw+
excalidraw.com milos@excalidraw.com

S Antonínem Burešem spolupracuji zatím poměrně krátce. Ale i za tak krátkou dobu jsem poznal, že Antonín je profesionál, který u své práce přemýšlí, je aktivní a flexibilně reaguje na naše požadavky. Komunikace s Antonínem je příjemná. Výstupy UX návrhů se nám líbí a těšíme se, že budou fungovat tak, jak zamýšlíme. Těším se na pokračování naší vzájemné spolupráce.

Tomáš Petrů
pomoc majitelům pěstovat úspěšné firmy a mít radost z podnikání
www.nemoreport.cz tomas.petru@bravoconsulting.cz

S Tondou spolupracujeme na projektu WORKSPACE15 – potřebovala jsem někoho, kdo dokáže postavit na nohy poměrně rozsáhlé stránky na Webflow, ale zároveň bude mít cit pro design a zvládne se o web postarat jako o celek. Dopadlo to výborně. Cením si skvělé komunikace a vždycky rychle a správně provedených zadání.

Veronika Vimmerova
Co-founder WORKSPACE15
workspace.e15.cz veronika.vimmerova@cncenter.cz

S Antonínem Burešem mám výbornou zkušenost. Od začátku se zajímal o potřeby klienta, jeho charakteristiku a účel zřízení webu. Po celé období jsme spolu intenzivně komunikovali nad dílčími kroky a byli jsme v úzkém kontaktu. Všechny mé návrhy úspěšně zapracoval. Osobní přístup je na maximální úrovni. S výsledným webem jsem spokojen a v případě potřeby ho v budoucnu opět oslovím.

Jiří Oukropec
poskytovatel znaleckých služeb v oboru ekonomika
www.bohemiaexperts.cz oukropec@bohemiaexperts.cz 732 753 425
Martin Lošťák

Jsem rád, že jsme na sebe s Tondou narazili. Kromě toho, že vám vykouzlí skvělý design, je s ním navíc radost spolupracovat. Komunikace je vždy bezproblémová a vše, na čem se domluvíme, tak platí. Rozhodně můžu doporučit!

Martin Lošťák
PPC specialista a webový analytik

Doporučuji! Skvělý design, komunikace a práce vyřízena v dohodnutém termínu.

Hana Marková
pradelna-mydlinka.cz

Pan Bureš odvádí kvalitní práci, nad kterou přemýšlí a přináší tak kvalitní invenci. Plní termíny, komunikuje a lze se s ním flexibilně domluvit. Určitě s ním opět budu spolupracovat.

Jan Pilný
Project manager IT Products s.r.o.
www.it-products.cz pilny@it-products.cz 602 415 587

Spolupráce s Antonínem probíhala vysoce profesionálně. Ujal se naší aplikace od wireframů až po detaily grafického návrhu a připravil pro nás také průvodní web ve Webflow, což výrazněji zefektivnilo nasazení webu. Vždy s námi ochotně prokonzultoval a případně zapracoval naše náměty. Především však přispíval svými hodnotnými doporučeními, a to v komplexních souvislostech i nad rámec zadání díky svým rozsáhlým zkušenostem v oboru. Spolupráce tak proběhla k naší naprosté spokojenosti, ba mohu říci přímo nadšení. Poděkovat chci taktéž za velmi příjemnou a seriozní komunikaci.

Adam Benkovič
Salmondo
www.salmondo.cz

Jako firma Futbalito máme výborné zkušenosti s panem Burešem. Jeho práce byla precizní a kreativní. Komunikace výborná. A hlavně je pro mě extrémně důležité je, že plní termíny vždycky včas. Pana Bureše mohu s klidným svědomím doporučit každému z vás.

Miroslav Balkovič
Sales and Marketing manager of Futbalito
www.futbalito.com miroslav@futbalito.com

S Antonínem se spolupracuje výborně. Práce vždy odvedena včas a kvalitně, jak jsme se domluvili. Doporučuji!

František Vymazal
CEO
www.smitio.com vymazal@smitio.com