Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Bureš > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Antonín Bureš — UI designér a konzultant

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Antonín Bureš:
Výborná spolupráce a profesionální přístup. V Notino chceme vždy ty nejlepší spolupracovníky a Tonda tento požadavek přesně naplňuje. Je vždy velmi ochotný, kreativní a komunikativní. Spolupracujeme na produktu plánování směn pro naše logistická centra a Tonda přispívá hlavně k implementaci našich UI požadavků a konzultujeme i další požadavky na úpravy v aplikaci a UI.

Ing. Libor Malach

Product Owner – Notino
libor.malach@notino.com
Vypracování webu www.saligen.com bylo naprosto geniálně provedeno. Naprostá spokojenost s rychlostí, kvalitou i cenou. Ochota je v tomto případě na prvním místě. Pana Bureše a jeho služby můžu s klidným svědomím vřele doporučit.

Jaroslav Kalina

www.saligen.com ~ kalina@baktermedical.cz ~ 602 478 555
S pane Burešem mám velmi dobré zkušenosti s tvorbou grafiky webové aplikace inzertního portálu na auta - prodamauto.cz, kterou navrhl do posledního detailu. Vzhledem ke složitosti webu vyžadovala grafická tvorba konkrétní zaměření na uživatelské použití, kde pan Bureš velmi pomohl s jeho odladěním. Oceňuji také pružnou komunikaci, díky které jsme mohli postupovat rychle dopředu. Mohu jen doporučit!

Luděk Veselý

ludavesely@gmail.com ~ 773 123 999
Tondu mohu vřele doporučit. Spolupracujeme na našem projektu Excalidraw, kde Tonda vytvořil úžasný webdesign, jak aplikace tak Landing page. Komunikace a domluva naprosto perfektní. Určitě Tonda bude naše první volba i v následujících projektech.

Miloš Vetešník

Co-founder Excalidraw+
excalidraw.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS