Doporučení z první ruky

Antonín Bureš — UI/UX designér


Zobrazuji č. 11-17 z celkem 17 doporučení

Spolupracujeme spolu již delší čas a vždy vše klaplo na jedničku dle dohody. Oceňuji hlavně profesionalitu, nadšení a lidský přístup. Doporučuji všem, kdo potřebují kvalitní práci za férovou cenu.

Marek Bureš
projektový manažer v Amelisoft, s.r.o.
www.amelisoft.com marek.bures@amelisoft.com

Maximální spokojenost s dosavadní prací. Cením si především ochoty, profesionálního a odborného přístupu. Pokud hledáte někoho, kdy Vám nejvíce záleží na spolehlivosti, tak můžu p. Bureše 100% doporučit.

Marek Koňařík
www.fajn-brigady.cz

S panem Burešem přerušovaně spolupracujeme již delší čas. Nikdy nebyl problém v dodržování termínů, nebo v komunikaci. Vždy nám vyšel maximálně vstříc u každého našeho nápadu. Zda hledáte někoho spolehlivého a talentovaného za dobré ceny, tak určitě doporučuji jeho.

Petra Brachtlová

Výborná spolupráce a profesionální přístup. V Notino chceme vždy ty nejlepší spolupracovníky a Tonda tento požadavek přesně naplňuje. Je vždy velmi ochotný, kreativní a komunikativní. Spolupracujeme na produktu plánování směn pro naše logistická centra a Tonda přispívá hlavně k implementaci našich UI požadavků a konzultujeme i další požadavky na úpravy v aplikaci a UI.

Ing. Libor Malach
Product Owner – Notino
libor.malach@notino.com

Vypracování webu www.saligen.com bylo naprosto geniálně provedeno. Naprostá spokojenost s rychlostí, kvalitou i cenou. Ochota je v tomto případě na prvním místě. Pana Bureše a jeho služby můžu s klidným svědomím vřele doporučit.

Jaroslav Kalina
www.saligen.com kalina@baktermedical.cz 602 478 555

S pane Burešem mám velmi dobré zkušenosti s tvorbou grafiky webové aplikace inzertního portálu na auta - prodamauto.cz, kterou navrhl do posledního detailu. Vzhledem ke složitosti webu vyžadovala grafická tvorba konkrétní zaměření na uživatelské použití, kde pan Bureš velmi pomohl s jeho odladěním. Oceňuji také pružnou komunikaci, díky které jsme mohli postupovat rychle dopředu. Mohu jen doporučit!

Luděk Veselý
ludavesely@gmail.com 773 123 999

Tondu jsem objevila na doporučení a zpracoval pro můj e-shop grafický design. Tonda k práci přistupuje zodpovědně, rychlost zpracování je na výbornou, všeobecně se mi líbí jeho přístup k zákazníkovi, který je profesionální, skvělá komunikace, rychle reaguje na dotazy a má velmi příjemné vystupování. S návrhem webu jsem spokojená – povedlo se mu navrhnout vzhled webu podle mojí představy. Spolupráce proběhla bez problémů. S Tondou byla radost pracovat, budu se těšit na další spolupráci. Doporučuji.

Jana Vetešníková
majitelka e-shopu
jana.vetesnikova.jv@gmai.com