Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbara Krulich Woznica > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Barbara Krulich Woznica — marketingová konzultantka, překladatelka do polštiny a angličtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Barbara Krulich Woznica:
Barbara je dynamický leader, v týmu buduje konsenzus a udává směr. Její dovednosti v řízení marketingu jsou rozsáhlé a vhodné pro komplexní arénu marketingu ve zdravotnictví. Projevuje pevné odhodlání a své plány dokáže jasně formulovat mezinárodnímu publiku. Naše spolupráce na několika klíčových projektech předčila má očekávání a můj tým ji dobře přijal. Pracovat s Barbarou je skutečným potěšením.

Andrew Aitken

ředitel produktového managementu a marketingu, LINET Americas
Barbara je člověk, který má snahu a tah na branku, dokáže se na problém podívat s nadhledem, jasně ho formulovat, organizovat jednotlivé kroky a připravit tak vhodné řešení. Má přehled o tom, co kdo umí, a zapojuje ty správné lidi. Má vynikající komunikační schopnosti a smysl pro time management. S Barbarou se mi pracovalo dobře hned od začátku.

Jarmila Vindušková

marketingová manažerka, Lafarge Cement
Nikdy jsem nepotkal tak vnitřně motivovanou, organizovanou a nadšenou duši, jako je Barbara. Jen díky jejím osobnostním vlastnostem a více než dvouleté pečlivé práci, proměnila náhodný agenturní lead v jedno z nejdůležitějších klientských partnerství agentury. Pochází z tradičního marketingového prostředí, a přes to byla dychtivá získat digitální dovednosti. Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem, výjimečným výsledkům a osobnosti, kvalifikuje se Barbara k řízení marketingových projektů ve velkém měřítku.

Dominik Dědiček

Partner at integritty ventures | Investing knowledge in your products | Value-based leadership
Jsem rád, že jsem měl Barbaru v týmu. Je ryzí profesionálkou ve všem, co dělá – zcela nezávislá, cílevědomá a orientovaná na klienta. Je osobou, která chce svou práci odvést v nejvyšší možné kvalitě a vždy zajisti, aby klient dostal to, co očekává. Barbara je strukturovanou osobou, a proto nemá problém s vytvářením úkolů, dodržováním termínů atd. Myslím, že její nejsilnější dovedností je komunikace – nebude sedět a čekat na e-mailovou odpověď, ale místo toho jde k dotyčné osobě vyřešit situaci 1na1. To je důvod, proč její výkon byl vždy skvělý!

Jan Šmidt

Chief Consulting Officer v ACTUM Digital
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS