Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Barbara Palatová

Ing. Barbara Palatová

účetní a daňový poradce

Ing. Barbara Palatová
Ing. Barbara Palatová - logo

Zbavte se administrativní zátěže a nechte si zpracovat účetnictví externě. Nabízím komplexní služby v oblasti účetnictví a financí pro firmy a živnostníky:

  • vedení účetnictví a daňové evidence – veškeré doklady přijímám ve fyzické i elektronické podobě, klientům zasílám průběžné výsledky hospodaření
  • zpracování mezd a mzdové agendy
  • sestavení daňových přiznání – včetně kontroly a podání; také mám zkušenost se zdaněním zaměstnaneckých akcií
  • zastupování na úřadech – na základě plné moci vyřídím vše potřebné na finančním úřadě, okresní správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně
  • telefonické či e-mailové konzultace – na veškeré dotazy reaguji nejpozději následující pracovní den
  • účetní a daňová pomoc pro začínající podnikatele

Jsem pojištěná k odpovědnosti za škodu, hlídám termíny a neustále sleduji vývoj legislativy. Aktuality z oblasti účetnictví zveřejňuji také na svém bloguprofilu na Facebooku. Pracuji online formou outsourcingu, případně se můžeme sejít osobně v Brně a okolí. Konečnou cenu služeb stanovuji individuálně dle požadavků a možností klienta. Vystudovala jsem obor Účetnictví a daně na Mendelově univerzitě v Brně. Jsem členkou Komory daňových poradců České republiky.

Profesní diplomy:

Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradcůPřihlášení k Etickému kodexu Komory daňových poradců České republiky

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Brno, Olomouc, Zlín

Kategorie katalogu:

Poradenské balíčky

Začínáte podnikat a nechcete platit vysoké paušální platby za účetní? Využijte nabídku jednorázových poradenských balíčků. Aktuálně nabízené balíčky:

  • 20 min. poradenství = 590 Kč
  • 1 hod. poradenství = 1.500 Kč
  • 3 hod. poradenství = 4.050 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH. Poradenství je čerpáno min. po 20 minutách. Z balíčku lze hradit i zpracování daňového přiznání. Objednávky přijímám mailem.

Daňové přiznání 2017

Pro získání cenové nabídky na zpracování daňového přiznání mě neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář. Cena přiznání od 1.200 Kč.

Kontaktní informace

Ing. Barbara Palatová
3. patro
Křenová 52
Brno
602 00
Mobil:605 243 669
Email:barbara@bp-ucto.cz
Web:www.bp-ucto.cz
Facebook:Facebook bpucetnictvi
:04538714 (plátce DPH)
DIČ:CZ9158054477

Doporučení z první ruky

Bára se vždy věnuje práci na 100 % a má výborný proklientský přístup. Proto vím, že se na ni mohu spolehnout i s úkoly, které ne vždy jsou náplní její práce, ale potřebné materiály si nastuduje a snaží se mi pomoci, což je pro mě jako programátora velmi důležité. Díky Báře se mohu věnovat svému podnikání a vím, že účetnictví mám v pořádku.
Branislav Blaškovič
automatizátor webů

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS