Ing. Barbara Palatová

účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.

Status: nepřijímám nové zakázky Působnost: celá ČR, osobně Brno, Olomouc, Zlín

Zbavte se administrativní zátěže a nechte si zpracovat účetnictví externě. Nabízím komplexní služby v oblasti účetnictví a financí pro firmy a živnostníky:

 • Vedení účetnictví a daňové evidence – veškeré doklady přijímám ve fyzické i elektronické podobě, klientům zasílám průběžné výsledky hospodaření.
 • Zpracování mezd a mzdové agendy.
 • Sestavení daňových přiznání – včetně kontroly a podání.
 • Zastupování na úřadech – na základě plné moci vyřídím vše potřebné na finančním úřadě, okresní správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 • Speciální služby pro OSVČ:
  • zpracování DPFO – od 3.000 Kč včetně DPH (v ceně je i zpracování Přehledů pro zdravotní pojišťovnu a správu soc. zabezpečení),
  • poradenství a registrace k DPH – 2.178 Kč s DPH (1.800 Kč bez DPH),
  • měsíční hlášení k DPH – přiznání k DPH a kontrolní hlášení od 1.452 Kč s DPH (1.200 Kč bez DPH).
 • Konzultace na dálku – telefonicky, emailem nebo videohovorem přes Skype.
 • Účetní a daňová pomoc pro začínající podnikatele.

Ceník: konečnou cenu služeb stanovuji individuálně dle požadavků a možností klienta. Odborné konzultace 1.800 Kč za hodinu (účtováno po minutě). Při dlouhodobé spolupráci smluvní ceny.

Konec roku je ideální čas pro změnu účetní »

Jsem pojištěná k odpovědnosti za škodu, hlídám termíny a neustále sleduji vývoj legislativy. Aktuality z oblasti účetnictví zveřejňuji také na svém bloguprofilu na Facebooku. Pracuji online formou outsourcingu, případně se můžeme sejít osobně v Brně a okolí. Vystudovala jsem obor Účetnictví a daně na Mendelově univerzitě v Brně. Jsem členkou Komory daňových poradců České republiky.

Profesní diplomy

Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců Přihlášení k Etickému kodexu Komory daňových poradců České republiky Osvědčení o absolvování kurzu Pokročilé účetnictví pro daňové poradce
Ing. Barbara Palatová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Barbara Palatová
OC Nosreti
Křenová 409/52
Brno
602 00
Mobil:605 243 669
Email:barbara@bookeepio.cz
Web:bookeepio.cz
Facebook:bookeepio
LinkedIn:barpal
Skype:barbara_10766
Datovka:jx9mdsv

Doporučení
z první ruky

Mám dost kolegů a spolupracovníků, kteří mi pomáhají s byznysem. Ale nikoho bych teď nemohl postrádat víc než Báru. Od začátku mi při přechodu na DPH vše ochotně vysvětlila a moc pomohla – a ještě větší pomoc poskytla při založení s.r.o. Jediný důvod, proč Báru nedoporučit, je ten, že bych ji jako špičkovou daňovou poradkyni chtěl mít celou jen pro sebe.

Otto Bohuš

copywriter & lektor