Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Barbara Palatová

Ing. Barbara Palatová

účetní a daňový poradce

Ing. Barbara Palatová
Ing. Barbara Palatová - logo

Zbavte se administrativní zátěže a nechte si zpracovat účetnictví externě. Nabízím komplexní služby v oblasti účetnictví a financí pro firmy a živnostníky:

  • vedení účetnictví a daňové evidence – veškeré doklady přijímám ve fyzické i elektronické podobě, klientům zasílám průběžné výsledky hospodaření
  • zpracování mezd a mzdové agendy
  • sestavení daňových přiznání – včetně kontroly a podání; také mám zkušenost se zdaněním zaměstnaneckých akcií
  • zastupování na úřadech – na základě plné moci vyřídím vše potřebné na finančním úřadě, okresní správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně
  • telefonické či e-mailové konzultace – na veškeré dotazy reaguji nejpozději následující pracovní den
  • účetní a daňová pomoc pro začínající podnikatele

Jsem pojištěná k odpovědnosti za škodu, hlídám termíny a neustále sleduji vývoj legislativy. Aktuality z oblasti účetnictví zveřejňuji také na svém bloguprofilu na Facebooku. Pracuji online formou outsourcingu, případně se můžeme sejít osobně v Brně a okolí. Konečnou cenu služeb stanovuji individuálně dle požadavků a možností klienta. Vystudovala jsem obor Účetnictví a daně na Mendelově univerzitě v Brně. Jsem členkou Komory daňových poradců České republiky.

Profesní diplomy:

Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradcůPřihlášení k Etickému kodexu Komory daňových poradců České republiky

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Brno, Olomouc, Zlín

Kategorie katalogu:

Poradenské balíčky

Začínáte podnikat a nechcete platit vysoké paušální platby za účetní? Využijte nabídku jednorázových poradenských balíčků. Aktuálně nabízené balíčky:

  • 20 min. poradenství = 590 Kč
  • 1 hod. poradenství = 1.490 Kč
  • 3 hod. poradenství = 3. 990 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH. Poradenství je čerpáno min. po 20 minutách. Z balíčku lze hradit i zpracování daňového přiznání. Objednávky přijímám mailem.

Kontaktní informace

Ing. Barbara Palatová
3. patro
Křenová 52
Brno
602 00
Mobil:605 243 669
Email:barbara@bp-ucto.cz
Web:www.bp-ucto.cz
Facebook:Facebook bpucetnictvi
LinkedIn:LinkedIn barpal
:04538714

Doporučení z první ruky

Paní Barbara Palatová je naprostý profesionál, drží slovo, plní termíny a je velmi svědomitá. Poslední 2 roky děláme ve firmě velmi dynamické změny týkající se digitalizace papírových dokumentů, EET propojení skladu na montážní pracovníky v terénu, GDPR včetně nového e-shopu s platební bránou a nikdy nezaváhá dělat na nových věcech. Lidé s tak velkým pracovním nasazením a pozitivním přístupem jsou velmi vzácní.
Miloš Vašík
jednatel

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS