Doporučení z první ruky

Ing. Barbara Palatová — účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Mám dost kolegů a spolupracovníků, kteří mi pomáhají s byznysem. Ale nikoho bych teď nemohl postrádat víc než Báru. Od začátku mi při přechodu na DPH vše ochotně vysvětlila a moc pomohla – a ještě větší pomoc poskytla při založení s.r.o. Jediný důvod, proč Báru nedoporučit, je ten, že bych ji jako špičkovou daňovou poradkyni chtěl mít celou jen pro sebe.

Otto Bohuš
copywriter & lektor
ottobohus.cz ja@ottobohus.cz
Ing. Radek Kitner

Spolupráce s Bárou je něco, co jsem dlouhou dobu hledal. Oceňuji její excelentní spolehlivost a jednoduchost s jakou komunikujeme. Díky moderním technologiím, které zdatně používá, jde vše jak po másle! A to mi šetří čas. Bára za mě řeší vše ohledně účetnictví, a také mi vždy pomohla při řešení náhlých situací a dotazů. Je opravdový odborník a profesionál, mohu ji jen doporučit.

Ing. Radek Kitner
konzultant a lektor pro testování a SCRUM

Paní Barbara Palatová je naprostý profesionál, drží slovo, plní termíny a je velmi svědomitá. Poslední 2 roky děláme ve firmě velmi dynamické změny týkající se digitalizace papírových dokumentů, EET propojení skladu na montážní pracovníky v terénu, GDPR včetně nového e-shopu s platební bránou a nikdy nezaváhá dělat na nových věcech. Lidé s tak velkým pracovním nasazením a pozitivním přístupem jsou velmi vzácní.

Miloš Vašík
jednatel
www.kovotechnika.cz milos.vasik@kovotechnika.cz 731 155 560

Naprosto bezproblémová spolupráce. Paní Palatová své práci rozumí, ochotně poradí, velmi rychle reaguje a vše zpracovává důkladně ve stanovených termínech. Její služby tedy mohu vřele doporučit.

Jakub Havelka
jednatel Procontent s.r.o.
www.arecenze.cz

Hledala jsem někoho, kdo mi pomůže s účetními a daňovými otázkami, přiznáním, přehledy a dalšími záležitostmi, se kterými si sama nevím rady. S paní Palatovou mám jen ty nejlepší zkušenosti – spolupráce s ní je bezproblémová a na všechny otázky dostanu odpověď bleskovou rychlostí. Jsem ráda, že mám za zády někoho, kdo mi v těchto záležitostech umí poskytnout odbornou pomoc, kvalitně a rychle.

Tereza Broschová
výživová poradkyně
terezabroschova.cz 776 582 666

Bára se vždy věnuje práci na 100 % a má výborný proklientský přístup. Proto vím, že se na ni mohu spolehnout i s úkoly, které ne vždy jsou náplní její práce, ale potřebné materiály si nastuduje a snaží se mi pomoci, což je pro mě jako programátora velmi důležité. Díky Báře se mohu věnovat svému podnikání a vím, že účetnictví mám v pořádku.

Branislav Blaškovič
automatizátor webů
brani.cz blaskovic@brani.cz 608 635 498

S Barčou se známe již delší dobu a stará se mi o účetnictví. Vytrhla mi trn z paty, protože vést si i jako OSVČ účetnictví sama, kdy fakturujete na několik klientů, je celkem fuška. Hodně mi pomohla nastavit proces, jak si vést jednoduchou evidenci faktur, příjmů a výdajů. Jednou za čas jí všechny doklady předám a ona se s tím vypořádá. Skvěle mi zpracovala daňové přiznání i vyúčtování k sociálnímu a zdravotnímu. Dnes už se toho vůbec nemusím bát. S Barčou je skvělá domluva i spolupráce, je velmi přátelská a vysvětluje věci, ze kterých mám hrůzu, s naprostou pohodou a úsměvem, jasně a stručně. Pořádaly jsme spolu také kurz pro začínající podnikatele, kde vše shrnula do skvělé prezentace a dokázala poradit každému účastníku na jeho konkrétním příkladu. Za sebe mohu Barču doporučit všemi deseti. Cena za její služby je také velmi přívětivá. S lidmi jako je ona se skvěle spolupracuje.

Klára Ocelíková
Pracovna ŽENY s.r.o. v Brně a v Praze, Happiness a Event manager
www.pracovnabrno.cz klara.ocelikova@zenysro.cz 773 636 938

Bára mi pomáhala v začátcích mého pracovního a podnikatelského působení. Neměla jsem jasno v tom, co vše si musím/nemusím zařídit, co je pro mě nejvýhodnější, jak postupovat, když si chci založit živnosťák, jak řešit všelijaká pojištění a podobně. Bára všechno vždy velmi srozumitelně vysvětlí a poradí tak, jak člověk potřebuje. Určitě její služby doporučuji. Sama bych už nikoho jiného na účetní a daňové záležitosti nechtěla.

Ludmila Stránská
copywriter

Paní Palatovou velice doporučuji. Věnuje se své práci pečlivě a vždy se snaží vyjít vstříc. Vzhledem k tomu, že jsme časově hodně vytížení, je ochotná si v rámci Brna pro doklady sama přijet. Nyní jsou to asi dva roky, kdy nám vede účetnictví, a zatím jsme nenarazili na žádný zásadní problém. Nutno podotknout, že naše účetnictví není úplně jednoduché, máme tři zaměstnance a jsme plátci DPH. Jsme rádi, že jsme na paní Palatovou narazili, oceňujeme i milé a profesionální vystupování.

MVDr. Jitka Pfeifrová
www.animed.cz

Paní Palatová mi díky svým znalostem pomohla významně ušetřit na daních a dále mi poradila při obchodu se zahraničními zákazníky. Vždy jsem byl spokojen a její služby jednoznačně doporučuji.

Josef Luštický
vývojář softwaru
www.lusticky.cz