Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Barbara Palatová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Barbara Palatová — účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Barbara Palatová:
Ing. Radek Kitner
Spolupráce s Bárou je něco, co jsem dlouhou dobu hledal. Oceňuji její excelentní spolehlivost a jednoduchost s jakou komunikujeme. Díky moderním technologiím, které zdatně používá, jde vše jak po másle! A to mi šetří čas. Bára za mě řeší vše ohledně účetnictví, a také mi vždy pomohla při řešení náhlých situací a dotazů. Je opravdový odborník a profesionál, mohu ji jen doporučit.

Ing. Radek Kitner

konzultant a lektor pro testování a SCRUM
Paní Barbara Palatová je naprostý profesionál, drží slovo, plní termíny a je velmi svědomitá. Poslední 2 roky děláme ve firmě velmi dynamické změny týkající se digitalizace papírových dokumentů, EET propojení skladu na montážní pracovníky v terénu, GDPR včetně nového e-shopu s platební bránou a nikdy nezaváhá dělat na nových věcech. Lidé s tak velkým pracovním nasazením a pozitivním přístupem jsou velmi vzácní.

Miloš Vašík

jednatel
www.kovotechnika.cz ~ milos.vasik@kovotechnika.cz ~ 731 155 560
Naprosto bezproblémová spolupráce. Paní Palatová své práci rozumí, ochotně poradí, velmi rychle reaguje a vše zpracovává důkladně ve stanovených termínech. Její služby tedy mohu vřele doporučit.

Jakub Havelka

jednatel Procontent s.r.o.
www.arecenze.cz
Hledala jsem někoho, kdo mi pomůže s účetními a daňovými otázkami, přiznáním, přehledy a dalšími záležitostmi, se kterými si sama nevím rady. S paní Palatovou mám jen ty nejlepší zkušenosti – spolupráce s ní je bezproblémová a na všechny otázky dostanu odpověď bleskovou rychlostí. Jsem ráda, že mám za zády někoho, kdo mi v těchto záležitostech umí poskytnout odbornou pomoc, kvalitně a rychle.

Tereza Broschová

výživová poradkyně
terezabroschova.cz ~ 776 582 666
Bára se vždy věnuje práci na 100 % a má výborný proklientský přístup. Proto vím, že se na ni mohu spolehnout i s úkoly, které ne vždy jsou náplní její práce, ale potřebné materiály si nastuduje a snaží se mi pomoci, což je pro mě jako programátora velmi důležité. Díky Báře se mohu věnovat svému podnikání a vím, že účetnictví mám v pořádku.

Branislav Blaškovič

automatizátor webů
brani.cz ~ blaskovic@brani.cz ~ 608 635 498
S Barčou se známe již delší dobu a stará se mi o účetnictví. Vytrhla mi trn z paty, protože vést si i jako OSVČ účetnictví sama, kdy fakturujete na několik klientů, je celkem fuška. Hodně mi pomohla nastavit proces, jak si vést jednoduchou evidenci faktur, příjmů a výdajů. Jednou za čas jí všechny doklady předám a ona se s tím vypořádá. Skvěle mi zpracovala daňové přiznání i vyúčtování k sociálnímu a zdravotnímu. Dnes už se toho vůbec nemusím bát. S Barčou je skvělá domluva i spolupráce, je velmi přátelská a vysvětluje věci, ze kterých mám hrůzu, s naprostou pohodou a úsměvem, jasně a stručně. Pořádaly jsme spolu také kurz pro začínající podnikatele, kde vše shrnula do skvělé prezentace a dokázala poradit každému účastníku na jeho konkrétním příkladu. Za sebe mohu Barču doporučit všemi deseti. Cena za její služby je také velmi přívětivá. S lidmi jako je ona se skvěle spolupracuje.

Klára Ocelíková

Pracovna ŽENY s.r.o. v Brně a v Praze, Happiness a Event manager
www.pracovnabrno.cz ~ klara.ocelikova@zenysro.cz ~ 773 636 938
Bára mi pomáhala v začátcích mého pracovního a podnikatelského působení. Neměla jsem jasno v tom, co vše si musím/nemusím zařídit, co je pro mě nejvýhodnější, jak postupovat, když si chci založit živnosťák, jak řešit všelijaká pojištění a podobně. Bára všechno vždy velmi srozumitelně vysvětlí a poradí tak, jak člověk potřebuje. Určitě její služby doporučuji. Sama bych už nikoho jiného na účetní a daňové záležitosti nechtěla.

Ludmila Stránská

copywriter
Paní Palatovou velice doporučuji. Věnuje se své práci pečlivě a vždy se snaží vyjít vstříc. Vzhledem k tomu, že jsme časově hodně vytížení, je ochotná si v rámci Brna pro doklady sama přijet. Nyní jsou to asi dva roky, kdy nám vede účetnictví, a zatím jsme nenarazili na žádný zásadní problém. Nutno podotknout, že naše účetnictví není úplně jednoduché, máme tři zaměstnance a jsme plátci DPH. Jsme rádi, že jsme na paní Palatovou narazili, oceňujeme i milé a profesionální vystupování.

MVDr. Jitka Pfeifrová

www.animed.cz
Paní Palatová mi díky svým znalostem pomohla významně ušetřit na daních a dále mi poradila při obchodu se zahraničními zákazníky. Vždy jsem byl spokojen a její služby jednoznačně doporučuji.

Josef Luštický

vývojář softwaru
www.lusticky.cz
Vážení, v roce 2016 jsem náhodou dostala nabídku na vedení účetnictví od Ing. Barbory Palatové a jelikož jsem byla nespokojená s firmou, která tehdy zpracovávala účetnictví, u které vznikaly jen papíry a nebylo možné nic dohledat, jsem se rozhodla k ní přejít. Prostě klasicky vedené účetnictví se zpožděním minimálně čtyř měsíců, ve skutečnosti bývalo kolem jednoho roku a tří měsíců, takže analýza stavu společností už nebyla relevantní. Nabídku od paní inženýrky jsem využila a v dubnu jsme musely převést data (původně jen v papírové podobě) do účetnictví IS Pohoda. Nebylo to lehké, obzvlášť pro paní Palatovou, ale s odřenýma ušima jsme to zvládly. Nadále jsme vedly účetnictví v IS Pohoda, nepoužívaly jsme papíry a vše jsme řešily sdílením v Dropboxu, FB a IS Pohoda. Bylo to pohodlné a nemusely jsme tisknout tisíce papírů a zakládat je do složek. Zbavily jsme se ručního evidování položek z bankovního účtu, které jsme importovaly z banky do IS Pohoda, což byl neřešitelný problém pro bývalou účetní firmu. Tím pádem jsme měly ve složkách jen prvotní účetní doklady. Samozřejmě jsme používaly i vzdálenou plochu pro řešení mimořádných události. Všechno ostatní pro finanční zprávu a nejen to byly sestavy, které jsme mohly generovat z informačního systému, takže na závěr paní Ing. Palatová je souhrnem znalostí z oblasti účetnictví + aplikuje možnosti v informačním prostředí. Všechno to bylo propojené s ochotou řešit neodkladné nutnosti. V neposlední radě jsem použila i daňové poradenství při likvidaci společnosti. Doporučila bych ji celkově, ale obzvlášť pro lidi, které nemají kladný vztah k papírům.

Ekaterina Tchakarova

ekaterina@sivop.cz ~ 736 648 030
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS