Doporučení z první ruky

Barbora Halašková — marketingová konzultantka a copywriterka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Asi před půl rokem jsme do našeho týmu hledali někoho, kdo se nám bude nejen starat o sociální sítě a online marketing, ale bude s námi schopný probrat veškeré marketingové aspekty našeho businessu. Barbora nás už na začátku zaujala svou iniciativou a komplexním pohledem na věc. V současnosti nám spravuje sociální sítě, výkonnostní marketing, a píše skvělé texty. Zároveň s námi řeší strategická marketingová rozhodnutí. Velice v našem týmu oceňujeme její flexibilitu a schopnost rychlé adaptace. Bára zvládá opravdu pružně reagovat a navrhovat kreativní řešení. Nikdy nemáme problém se s ní na čemkoliv domluvit a je vždy ochotná nám vyjít maximálně vstříc.

David Gregor
zakladatel TrickPad.cz
www.trickpad.cz

Měla jsem tu čest pracovat s Barborou v úzké spolupráci v marketingovém oddělení Wild & Coco, které jsem vedla. Barbora jedná čestně a otevřeně. Velice si cením její práce pro její 100% spolehlivost, odpovědnost a pečlivost, vysokou míru samostatnosti, schopnosti úkol uchopit celistvě, domyslet si veškeré souvislosti a zajistit vše pro hladké vyřízení zadání.

Kateřina Zachová
bývalá marketingová ředitelka Wild & Coco
www.wildandcoco.com

Velmi děkuji za mimořádně přínosnou hodinovou konzultaci. Množství informací, které jsem se dozvěděla, předčilo má očekávání. Dostala jsem spoustu užitečných rad a tipů ke konkrétním tématům, která aktuálně řeším. Konzultace byla velmi komplexní a profesionální. Nejvíce oceňuji zpětnou vazbu na již hotové (web / YouTube videa / FB příspěvky), které mám díky konzultaci s Bárou příležitost vylepšit tak, aby jednotlivé věci působily mnohem přehlednějším a příjemnějším dojmem. Spolupráci s Bárou rozhodně doporučuji.

Kamila Kudělová
investorka a autorka projektu Úspěšná investorka
uspesnainvestorka.cz

Bára mě nadchla svým profi přístupem a přesným zacílením na místa na mém webu, o kterých jsem věděla, že jsou slabá a nápad na úpravu ne a ne přijít. Díky Báře mám přesnou představu, jak web předělat. Připadám si, jako by mi otevřela moje vlastní oči a mě před nimi přelétlo tolik aha momentů, že nechápu, jak jsme to mohly zvládnout za jedinou hodinu. Konzultaci s Bárou rozhodně doporučuji, je to skvěle investovaný čas.

Oldřiška Medlínová
webdesignérka a SEO specialistka
webalis.cz

Milá Báro, děkuji vám za příjemně vedenou konzultaci. Byla pro mě užitečná, vaše zpětná vazba a marketingově mnohem zkušenější pohled na web, na slabší místa v jasnosti pro klienta, zvláště v propojení na sociální sítě. Děkuji za doporučení, konkrétní postřehy a návrhy, mám poznámky, ze kterých mohu čerpat. Vaše vystupování bylo profesionální s přátelským přístupem, máte velmi příjemný a laskavý projev. Děkuji Vám za Váš čas a přeji ať se daří.

Hanka Jurásková
koučka, lektorka, mentorka, terapeutka
www.hankajuraskova.cz

Barbora s námi spolupracuje od roku 2020 k velké spokojenosti našich klientů i kolegů. Dokáže vycítit, pochopit a zformulovat potřeby lidí, ať už jsou jakékoli, a následně je splnit přesně dle jejich přání. Velmi šťastně se u ní potkává hluboká empatie s organizačním talentem, pečlivostí a spolehlivostí.

Oleg Vojtíšek
zakladatel Pohřební průvodci
pohrebnipruvodci.cz

Barča je člověk na správném místě. Dokáže pokládat otázky tak, aby si člověk uměl sám odpovědět na věci, o kterých do té doby pochyboval. Dá skvělé podněty na další možnosti, jak se jako člověk nebo firma rozvíjet. Konzultace s Bárou byla velice uvolněná a přátelská, přesto velice profesionální. Určitě to nebyla naše poslední schůzka. Děkuji moc ještě jednou.

Nikol Hlavatá
e-shop s upcyklovanými batohy BEKBEK
www.bekbek.cz

Chci moc poděkovat. Je vidět, že víte, o čem mluvíte. Dnes je online plný lidí, kteří jsou odborníci na to či ono, ale je většinou poznat, že to tak úplně nemusí být. U Vás jsem si byla jistá, že „nevaříte z vody“. Moc se mi líbil Váš lidský přístup a náš hovor mi pomohl si utřídit myšlenky a směřování. Díky, Báro.

Markéta Vávrová
podnikatelka a tvůrkyně
www.marketecka.cz

Paní Barboru mohu na konzultaci jedině doporučit. Po krátké přípravě a úvodních minutách jsme hned přešly k tomu, co bylo třeba řešit. Informace, které mi k tématu podala byly dostatečně podrobné, abych měla všechno, co potřebuji k dalším akčním krokům a zároveň se necítila přehlcená. Vše vysvětluje srozumitelně a je milá a přátelská. Doporučuji!

Marie Dos Santos Samek
umělkyně, spisovatelka a hudebnice

Děkuji za profesionální a milou konzultaci. Přiměla jste mě vidět některé věci jinak a taky je změnit. Mnoho věcí jsem věděla teoreticky, nebo mi je radili kamarádi, ale od vás mi to začalo dávat nějak větší smysl.

Petra Pakostová
e-shop s interaktivními hračkami Nápady pro Aničku
www.napadyproanicku.cz