Barbora Halašková

marketingová konzultantka a copywriterka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Praha a okolí

Chcete na internetu zviditelnit svou značku a oslovit ty správné zákazníky, ale nevíte, kde začít? Se mnou se v online světě neztratíte. Pomohu vám najít správný směr a jít pevně za svým cílem.

K marketingu přistupuji komplexně a nebojím se výzev ani překážek. Jako marketingová konzultantka se svými klienty řeším vše, co souvisí s online marketingem a propagací – od vytvoření marketingové strategie přes definování identity značky až po chytlavé texty a hodnotný obsah.

Pomoci vám mohu především v těchto oblastech:

  • Copywriting a copyediting – Píši texty, které se zalíbí zákazníkům i vyhledávačům. Ráda vám natextuji webové stránky, e-shop, propagační materiály nebo třeba reklamní kampaně. Levou zadní zvládnu také newslettery, články na blog, tiskové zprávy nebo PR články. Pokud už texty máte a chcete je pouze vylepšit, dodám jim strukturu a šmrnc.
  • Sociální sítě – O vaše sítě budu pečovat jako o vlastní – ať už jde o tvorbu obsahu, spolupráci s influencery, kompletní správu nebo praktické konzultace, při kterých vám ukážu, jak plně využít jejich potenciál.
  • Marketingová strategie – Pomohu vám vytvořit pevný základ pro veškeré marketingové aktivity. Už nikdy nebudete tápat v tom, koho oslovit a jak. Uděláme v marketingu pořádek, dáme mu strukturu a jasné, dosažitelné cíle.
  • Tvorba a budování značky – Společně vybudujeme značku, která bude mít vlastní tvář, vaši zákazníci si ji zapamatují a budou ji s radostí doporučovat dál.
  • Koordinace marketingových aktivit – Pomohu vytvořit marketingový tým nebo povedu váš stávající, aby propagace vašeho podnikání šlapala jako hodinky.
  • Foto, video a grafika – Bez kvalitní vizuální stránky se dnes neobejdete. Drobnou grafiku nebo fotky pro sociální sítě připravuji sama, na větších projektech spolupracuji s kreativními a zkušenými grafiky, fotografy a kameramany.

Za 11 let praxe jsem získala zkušenosti napříč různými sektory. Díky tomu mám široký marketingový přehled a komplexní pohled na věc. Působila jsem například v cestovním ruchu a hotelnictví, mezinárodní přepravě, etickém pohřebnictví, gastronomii, vinařství, potravinářské výrobě, či v oblasti krásy, zdraví a životního stylu.

Vítám spolupráci na dílčích projektech i komplexní převzetí zodpovědnosti za váš marketing. Pokud pro vás intenzivní spolupráce není, ale v určitých oblastech byste uvítali profesionální radu a nasměrování, můžeme si domluvit termín jednorázové konzultace. Pracuji v českém a anglickém jazyce.

Chcete zjistit, jestli se nám spolu bude dobře pracovat? První půlhodinová konzultace je zdarma a zcela nezávazná. Vyjasníme si při ní vaše potřeby, jak je mohu naplnit a co díky tomu získáte. Pro rezervaci úvodní konzultace mne neváhejte kontaktovat.

Barbora Halašková

Kontakty

Barbora Halašková
Primátorská 296/38
Praha 8
180 00
Mobil:777 978 297
Email:barbora@halaskova.cz
Web:halaskova.cz
Facebook:halaskova.barbora
LinkedIn:halaskovabarbora
IČ:09827846

Doporučení
z první ruky

Asi před půl rokem jsme do našeho týmu hledali někoho, kdo se nám bude nejen starat o sociální sítě a online marketing, ale bude s námi schopný probrat veškeré marketingové aspekty našeho businessu. Barbora nás už na začátku zaujala svou iniciativou a komplexním pohledem na věc. V současnosti nám spravuje sociální sítě, výkonnostní marketing, a píše skvělé texty. Zároveň s námi řeší strategická marketingová rozhodnutí. Velice v našem týmu oceňujeme její flexibilitu a schopnost rychlé adaptace. Bára zvládá opravdu pružně reagovat a navrhovat kreativní řešení. Nikdy nemáme problém se s ní na čemkoliv domluvit a je vždy ochotná nám vyjít maximálně vstříc.

David Gregor

zakladatel TrickPad.cz