Doporučení z první ruky

Mgr. Barbora Hanušová — tlumočnice a překladatelka španělštiny a italštiny, autorka projektu Špitaliano špitni


Zobrazuji všech 6 doporučení

Bára pro mě zajišťuje překlady z/do španělského a italského jazyka a její služby mohu jen doporučit! Oceňuji profesionální přístup a odborné znalosti – pokud potřebuji něco přeložit kvalitně a bez potřeby větších úprav, píši slečně Hanušové.

Překlady Hladík

Barbora je profesionálka každým coulem, její hodiny španělštiny a italštiny byly perfektní a vždy byla připravena na 100 %. Najít takovou osobu, která umí oba jazyky na dokonalé úrovni, je velmi těžké. Barbora se navíc starala o komunikaci se španělskými dodavateli v mé firmě. Doporučuji každému, kdo se chce vzdělávat v těchto románských jazycích. Muchas gracias Barborka.

Miroslav O.

Barča pro nás zajišťuje tlumočení z/do španělštiny a komunikaci s dodavateli z Latinské Ameriky. Její zásluhou máme s našimi obchodními partnery mnohem lepší a osobnější vztahy. Oceňuji Barčinu spolehlivost, flexibilitu a také to, že jí na našem businessu skutečně záleží a je tak externí součástí našeho týmu.

Albert Michler Distillery

Patřím do věkové skupiny 50+, a tak jsem si už odvykla se učit. Slečna Barbora neustále vymýšlí nové a nové techniky a tipy, jak znovu aktivovat paměťové schopnosti a hledá způsoby, abych se látku co nejefektivněji naučila. Cením si především velmi individuálního přístupu, díky kterému mám pořád velkou motivaci v italštině dál pokračovat. Přesto, že na lekce chodím často nepřipravená, Barbora na sobě nedá nikdy nic znát. S lekcemi italštiny jsem tedy velice spokojená.

Ilona G.

Paní Barboru vřele doporučuji. Jsem velmi spokojená s výukou italštiny a latiny. Lekce jsou vždy hezky sestavené, jsou zvoleny odpovídající materiály. Velmi oceňuji příjemné vystupování, bezproblémovou domluvu a časovou flexibilitu.

Tereza B.

Měla jsem s Barčou hodiny italštiny a byla jsem velmi spokojená jak se stavbou hodin, tak s formou podání. Barča je aktivní a vstřícná a vyzná se. Do budoucna italštinu jedině s ní!

Barbora K.