Mgr. Barbora Janošová

marketingová konzultantka

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně zejména Středočeský kraj a Praha

Najdu nejlepší cesty, jak zviditelnit váš projekt.

V marketingu se úspěšně pohybuji přes 15 let. Za tu dobu jsem nastartovala mnoho zajímavých projektů, založila 2 vlastní značky a rozvíjela se mnoha směry. Umím zastřešit kompletní firemní marketing, analyzovat trh, řešit krizové situace, prioritizovat úkoly, vcítit se do potřeb zákazníků i kolegů. Za své marketingové aktivity jsem několikrát získala ocenění od ŠKODA Auto.

Mým posláním je nalézat řešení a přicházet s neotřelými nápady, které vás dostanou na výsluní.

 • Marketingová strategie – Sestavení strategického marketingového plánu je gró mé práce. Zohledním v něm marketingové trendy a vyladím ho tak, aby odrážel obchodní cíle vaší značky.
 • Marketingové procesy – Určíme vaše cílové publikum, promyslíme vhodný obsah, publikační plán a způsoby propagace.
 • Obsahový marketing – Zajistím vám obsah, který vás bude chytře prodávat. Texty, fotky, videa, infografiky…
 • ATL a BTL kampaně – Pro budování povědomí o vaší značce použiji kombinaci online a offline kampaní, které zasáhnout co největší skupinu lidí (spoty, noviny, bannery, newslettery, virální videa a další).
 • Influencer marketing – Dohodnu spolupráci s vlivnými influencery na propagaci vaší značky, produktů a služeb.
 • Školení sociálních sítí – Zaškolím vás do správy sociálních sítí, abyste z nich vytěžili maximum.
 • Marketingové konzultace – Zajímá vás cokoliv z oblasti marketingu? S chutí vám poradím.

Vybrané reference:

 • Auto Kralupy – Na mých bedrech leží strategický rozvoj a marketingové řízení celé společnosti s 25 zaměstnanci. Také jsem dohlížela na zavedení požadavků dle standardů ŠKODA Auto.
 • Mama pocket – Vlastní online obchod s dětským zbožím jsem vystavěla od úplné nuly na zelené louce. Díky promyšlené obchodní a marketingové strategii brzy začaly přicházet atraktivní pracovní výzvy a já jsem značku výhodně prodala.
 • Vyroste – V roce 2020 jsem založila eshop s prémiovými semeny rostlin. Do několika málo měsíců od spuštění přišlo na 500 objednávek dárkových balíčků. Miluji zahrádkaření a tenhle projekt je moje srdcovka.
 • Tankodrom Milovice – Tomuto military a adrenalinovému parku jsem pomáhala s nastavením obchodní a marketingové strategie a organizací outdoorových eventů. Původně zubožený areál povstal jako Fénix z popela a dnes jde o jedinečný prostor napříč ČR.
 • Martinský palác – Řídila jsem chod jednoho z nejkrásnějších pozdně renesančních paláců Prahy. Zajišťovala jsem obchodní a marketingové strategie, organizovala eventy/konference, spravovala dlouhodobé pronájmy a vedla tým průvodců. Z nastavené strategie majitel těží dodnes.
Mgr. Barbora Janošová

Kontakty

Mgr. Barbora Janošová
Spojovací 215
Kralupy nad Vltavou (Středočeský kraj)
278 01
Mobil:777 798 038
Email:janosovabara@gmail.com
Web:www.barajanosova.cz
Instagram:bara_janosova
LinkedIn:barborajanosova
Účet:2901082364/2010 (Fio)
IČ:05439426

Doporučení
z první ruky

Získat Barboru ke spolupráci bude pro klienta téměř jistá cesta k úspěchu. Má vynikající nápady, umí rychle a přesně analyzovat situaci a podniknout správné kroky. Kdykoli jsem potřebovala, poradila cestu i řešení, a to vždy s ohledem na ekonomiku a efektivitu. Kromě pracovních kvalit bych vyzdvihla její morálně-volní vlastnosti, skvělý time management a leadership.

Mgr. Alice Nemčok

obchodní a marketingová ředitelka ve společnosti SOFTLINK s.r.o.