Bohuslav Poláček

grafický designér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně zejména Královéhradecký kraj a Praha

Jsem váš externí grafický designér.

Živnostníkům a firmám vytvářím jejich vizuální podobu. Díky tomu zákazníci na první pohled chápou jejich produkty nebo služby. Nejsem marketér, ale rád se dívám na problém i z pohledu cílové skupiny – aby grafika byla nejen hezká, ale také funkční. Protože s pořádnou grafikou jste pro svět i své zákazníky důvěryhodní.

  • Logo a vizuální styl — Vytvořím vám logo, na které navážu vizuálním stylem – s respektem k vaší značce a byznysové strategii. Pokud už vizuál máte, posloužím vám jako externí grafik, který se postará o tvorbu grafických materiálů.
  • Desktop Publishing — Zpracuji vám tiskoviny, obaly, plakáty, vizitky, katalogy… dle typografických pravidel a kompletně připravené pro tisk. Mé návrhy jsou jednoduché a minimalistické, rafinovaně propracované do detailů.
  • Redesign značek — Evokuje vaše grafická prezentace devadesátky? Posunuli jste se k jiným zákazníkům? Je čas na redesign. Posoudím vaši značku a cílovku a následně navrhnu postup.

Mám v oblibě čisté grafické návrhy bez příkras a kudrlinek, netvořím žádné složitosti. Na čem se dohodneme, to splním. Zakázky odevzdávám vždy v termínu.

Více o mně se dočtete na mém webu, kde si zároveň můžete prohlédnout mé realizované projekty.

Vybrané reference:

  • Aktin – Této brněnské značce se sportovní výživou jsem zpracoval nové etikety pod značkou Vilgain.
  • CEEC Research – Starám se o grafiku od kompletních analýz až po jmenovky na konference firmě, která se zabývá rešeršemi a konferencemi na stavebním trhu.
  • Daniel Záblacký – Pro rodinné vinařství Dana Záblackého jsem vytvořil logo, vizuální styl a etikety.
  • DON COCO – Pro prodejce těch nejvybranějších a nejprémiovějších pralinek jsem navrhl nový koncept brandu, logo, obaly, ale třeba i valentýnskou kampaň.
  • SKDCH – Stal jsem se grafikem fotbalistů z Dolních Chaber, kterým přihrávám grafiku na sociální sítě, tiskoviny nebo brožurky.
  • Vizuální styl Motoprint – Motoprint vyrábí samolepky na kola motorek s vlastní grafikou, jejich vizuální styl ale svěřili mně.
Bohuslav Poláček
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bohuslav Poláček
Dobré 13 (Královéhradecký kraj)
517 93
Mobil:736 729 334
Email:ja@bpolacek.cz
Web:www.bpolacek.cz
LinkedIn:bpolacek
Behance:bpolacek
Dribbble:bpolacek
WhatsApp:420736729334
Datovka:vcq5qsx
Účet:246825141/0600 (Moneta)
IČ:08831980 (plátce DPH)
DIČ:CZ0011043648

Doporučení
z první ruky

Pan Poláček je ochotný, rychlý… profesionál v oboru. Moc nám pomohl. Je vidět, že nad prací přemýšlí v širším kontextu. Vřele doporučuji!

Ondřej Lafek

UX Designer